/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Myśli samobójcze
Autor Wiadomo
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imi: Patrycha!
Wiek: 37
Doczya: 15 Gru 2010
Posty: 946
Skd: z daleka

Wysany: 2010-12-21, 22:18   

ewuuu napisa/a:
tu nie chodzi o to,że ja chcę żeby oni się przezemnie pozabijali i wylewali miljon łez. Ale jeśli komuś na kimś zależy to poruszy go tej fakt nawet mimowolnie.

No ja wiem,że tak. Bo każdy ma uczucia i strata nawet zwierzątka rusza.. Więc z jednej strony nie rozumiem,po co się w tym utwierdzać...
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, łapaj
 
 
Jubar



Imi: ---
Doczy: 26 Gru 2010
Posty: 288
Skd: huhu

Wysany: 2010-12-28, 17:37   

Wgimnazjum miewałem takie myśli. Samotny nieudacznik, nie rozumiejący świata. Heh, żal mi się robi jak przypomnę sobie o czym ja kiedyś myślałem. Zamykałem się na tydzień na strychu i udawałem, że jestem w szkole. :P Całe szczęście to już przeszłość.
 
 
paatrysiaa




Imi: Patrycja
Wiek: 30
Doczya: 23 Lut 2011
Posty: 65
Skd: Wrocław

Wysany: 2011-02-24, 22:05   

Miałam kiedyś takie myśli przez chłopaka, ale pomyślałam sobie, ze po co marnować sobie życie, skoro mogę wiele osiagnąć. :)
_________________
Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu, czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku, który istnieje, ale to też było bez sensu...
 
 
 
Fragles




Imi: Mirek
Doczy: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Skd: City

Wysany: 2011-02-27, 11:31   

Raczej chyba każdy w życiu przechodził chwile załamania i miał takie myśli..
Sam nie raz miałem takie myśli wiadomo przez co " Nieszczęśliwa miłość", ale to z czasem się zmienia człowiek z wiekiem wyrasta z takiego czegoś i ma inny dystans do życia.
_________________
;]
 
 
linek33



Imi: kasia
Doczya: 08 Lip 2011
Posty: 1
Skd: wawa

Wysany: 2011-07-09, 00:41   

ostatnio dziecko przyszło do mnie z niepokojącym problemem.

po odwiedzeniu strony córka dwa razy otrzymała taką samą datę...
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik? piszę to wszędzie, bo nie wiem co mam robić! proszę o pomoc
 
 
Wyobraznia__




Imi: Klaudia
Wiek: 31
Doczya: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Skd: ...

Wysany: 2011-07-09, 12:35   

Kiedyś może i miałam. Ogólnie będąc młodszą miałam takie niezbyt ciekawe okresy w swoim życiu, ciągłe doły, zero humoru, same łzy. Wtedy rzeczywiście, muszę się przyznać, że miałam momenty, w których mówiłam sobie `Mam tego dość. Może z tym wszystkim skończyć`. Nic miłego.
 
 
kicia




Imi: Klaudia
Doczya: 21 Lis 2011
Posty: 82
Skd: Łódź

Wysany: 2011-11-21, 12:27   

Jak byłam młodsza miałam oczywiście jak większość osób dorastających zwiedzonych miłością bez wzajemności, ale to przechodzi z czasem dorastania.
_________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imi: ewa
Zaproszone osoby: 2
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Skd: k-ce

Wysany: 2011-11-27, 23:57   

o, ludzie. Ostatnio dosyć często myślałam o śmierci. O czym myślą ludzie kiedy decydują się na samobójstwo. Kto przyszedłby na mój pogrzeb, kogo najbardziej by ta wiadomość zabolała. Wiadomo jak jest teraz, słowa są puste, to wtedy tak naprawdę okazałoby się kto był naszym prawdziwym przyjacielem. Jak moi bliscy znajomi, którzy nie mieszkają w mojej okolicy by się dowiedzieli... Za dużo tych pytań, za dużo niewiadomych. I wiecie co? Jeśli miałabym (a na pewno KIEDYŚ umrę, phi) wybrać w jaki sposób chcę umrzeć, to zdecydowanie byłby to strzał z pistoletu, albo przedawkowanie. NIE, NIE CHCĘ TERAZ UMIERAĆ. spekulacje. czyste spekulacje.
 
 
Hermena




Imi: Malgorzata
Doczya: 19 Sty 2012
Posty: 29
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-01-19, 16:14   

Dla osób, które miewają myśli samobójcze, mam jedną nieśmiałą radę: pamiętajcie, że zabić się zawsze jeszcze zdążycie. Tymczasem dajcie sobie i światu jeszcze szansę i pożyjcie troszkę.
_________________
Doskonałość jest straszna, nie ma potomstwa.
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imi: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Doczya: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Skd: München

Wysany: 2012-02-12, 13:42   

popełnić samobójstwo jest najłatwiej, chociaz trzeba miec przy tym niesamowitą odwagę. Lepiej pomyśleć o tym, jaki ból sprawi się innym, tym co zrobimy.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2012-02-16, 11:39   

Pewnie,że kiedyś,każda miewała takie myśli,ale teraz nie warto o czymś takim myśleć, życie jest zbyt piekne,aby w ten sposób go zakończyć,a przecież kiedyś i tak każdy pożegna się z tym padołem,ale w naturalny sposób.A na to by cos sobie np,zrobić,zawsze będzie pora,którą można sobie po przemysleniu darować.Prawda?.Pozdrowionka i żyjmy jak najdłużej w zdrowiu i miłości.Paaaaa!.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
stonka



Imi: Justyna
Doczya: 01 Mar 2012
Posty: 2
Skd: Mazury

Wysany: 2012-03-05, 15:59   

Nielegalna napisa/a:
popełnić samobójstwo jest najłatwiej, chociaz trzeba miec przy tym niesamowitą odwagę. Lepiej pomyśleć o tym, jaki ból sprawi się innym, tym co zrobimy.


[ Dodano: 2012-03-05, 16:01 ]
popełnić samobójstwo to jedne wielkie tchórzostwo... trzeba mieć niezle na bani.. wiem czasami są takie trudne momenty w zyciu ale trzeba jakoś stawiać im czoła anie uciekać od problemów... poza tym zawsze jest ktoś obok kto pomoze... <lol>
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-03-05, 18:32   

stonka napisa/a:
poza tym zawsze jest ktoś obok kto pomoze...

szczęściara.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imi: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Doczya: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Skd: München

Wysany: 2012-03-09, 13:22   

stonka napisa/a:
popełnić samobójstwo to jedne wielkie tchórzostwo.

Tchórzostwo, sama taj myślałam dopóki, ktoś bliski tego nie zrobił.. Czy ktoś, kto rzuca się pod pociąg nie ma odwagi pod niego wejść, itp. czy do tego nie potrzeba odwagi?
stonka napisa/a:
poza tym zawsze jest ktoś obok kto pomoze.

Tylko ile osób nie chce mówić o swoich problemach, nie chce martwić innych. A my myślimy że wszystko jest dobrze.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Ploaie



Imi: Ammit
Pomoga: 4 razy
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 429
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-03-09, 14:20   

Nielegalna napisa/a:
nie chce martwić innych.
Po czym popełniają samobójstwo.
Dla mnie samobójca to z jednej strony postać tragiczna, ale z drugiej uciekinier. Nie uważam, że jest to osoba odważna, to co popchnęło człowieka do odebrania sobie życia nie było odwagą. Nie zawsze jest, że obok jest osoba, która może pomóc, ale znowu, z drugiej strony czy rzeczywiście istnieje sytuacja, w której jedynym rozwiązaniem jest odebranie sobie życia? To straszne, że człowiek znalazł się w takiej sytuacji, że jedyną opcją jest śmierć. Kiedy nie miało się styczności z osobą, która popełniła lub chciała popełnić samobójstwo (lub też kiedy samemu się takich myśli nie miało) sprawa wydaje się oczywista, prosta do oceny. Kiedy mój znajomy chciał popełnić samobójstwo w ogóle nie brałam się za oceny sytuacji i jego postępowania, najważniejsze było żeby mu pomóc i doprowadzić go do równowagi psychicznej.
Natomiast wkurza mnie lans na śmierć i wymyślanie sobie problemów z sufitu.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: