/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Myśli samobójcze
Autor Wiadomo¶æ
Stiw




Imiê: Mateusz
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 51
Sk±d: Thorino

Wys³any: 2012-08-20, 18:41   

Możecie powiedzieć, ze jestem głupi ale:

jednego pięknego dnia zerwała ze mną dziewczyna. Byliśmy x lat ze sobą. Wszystko pięknie, planowanie ślubu i takie tam romantyczne pierdoły. Świat mi się zawalił. Straciłem to, co budowałem przez te kilka lat. Nauka poszła tak źle, że prawie wyleciałem (dzięki pomocy jednej osoby zostałem). Rodzina była wrogiem, przyjaciele również. Wszystko było złe. Siedziałem sam zamknięty w pokoju z myślami, które były coraz bardziej głupie i bezsensowne a wtedy były jedynymi myślami w głowie. No i przyszła TA myśl. Stety albo niestety przyszła. Posiedziałem z tym w głowie..... Otworzyłem szafkę, miałem tam tabletki..... No i wziąłem. Czekałem już wtedy aż ona nadejdzie.

Obudziłem się. Na całe szczęście. Dopiero wtedy zacząłem ogarniać co ja chciałem zrobić. Zadzwoniłem do mamy, powiedziałem wszystko, poryczałem się. Przyjechali do mnie tempem ekspresowym. Powiedzieli ,żebym się nie martwił i że poradzimy coś z tym.

No i poradziło się. Moja była dziewczyna zaszła w ciążę z moim byłym kolegą, ja znalazłem dziewczynę (pewnie niedługo zerwiemy, ale co tam:P ), w nauce niesamowity postęp (zostałem stypendystą, gdzie miałem wylecieć :O ). Wszystko zaczęło się toczyć innym torem. Lepszym.


Czy żałuję tych myśli? Nie. One uświadomiły tylko ile jeszcze zmian może mnie czekać. Co jeszcze mogę robić by być lepszym człowiekiem i by mieć cele do których się dąży a nie ślepo brnąć jeden, który mógł mnie dosłownie wpędzić do grobu.


To na tyle :)
_________________
Masz problem?
Chcesz pogadać?

Napisz, to przecież nie boli, a czasem wręcz pomaga:)

P.S. Nie zawsze jestem w stanie odpisać, także jak będę to napiszę:)
 
 
 
Sexualna




Imiê: Alexandra
Do³±czy³a: 15 Cze 2012
Posty: 31
Sk±d: z daleka ;d

Wys³any: 2012-08-20, 23:36   

ja mialam 1 probe samobojcza...
 
 
OneBlood



Imiê: Moody.
Wiek: 29
Do³±czy³: 01 Sie 2012
Posty: 152
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2012-08-21, 20:53   

Każda próba samobójcza jest bez sensu.
Nie po to jesteśmy żeby sobie odbierać życie.. Ludzie.
Trzeba myśleć , chociaż mi to samemu nie wychodzi za dobrze.. ale staram się ostatkami sił jeszcze jakoś to wszystko nakierować , trochę bezskutecznie aczkolwiek nie chcę siebie sam zabijać ani nikomu tego nie polecam.
 
 
 
Wiki



Imiê: Wiktoria
Wiek: 26
Do³±czy³a: 21 Sie 2012
Posty: 3
Sk±d: Rekowo

Wys³any: 2012-08-22, 17:15   

Cześć , ja miałam kilka takich mysli i jedną akcje. Podcięłam sobie żyły , ale mnie od ratowalii od tego czasu sie tnę , chociarz mówią mi zę to głupie i bez sensu to nie umiem przestać .Prosze o pomoc;(
_________________
W każdej tej przeklętej minucie samotności myśle o Tobie...(Ja)
 
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-24, 13:01   

OneBlood, skoro o tym pisze, to niekoniecznie wszystko jest bezwartościowe, ale sam to przeczytaj i powiedz, czy zostałbyś dla nieznanej osoby z Internetu. Desperacja - znasz takie słówko?
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2012-08-28, 09:52   

Stiw - zawsze coś dzieje się nie bez powodu. Chciałeś zrobić coś głupiego, nie udało się i bardzo dobrze. Coś zrozumiałeś,teraz wiesz, że to nie tędy droga do jakiego takiego szczęścia, któremu raczej trzeba pomagać, a nie nie dawać mu szans. Sam widzisz - w szkole się poprawiło, czujesz się lepiej, chociaż nie jest Ci zbyt łatwo, a dziewczyna - jeśli zerwiesz z jedną, będzie z pewnością inna, taka która Ciebie i Twoje sprawy będzie roumiała. Tak trzymaj, nie poddawaj się, bo życie chociaż ostatnio ciężkie, jest piękne,
dla którego warto żyć. Zapewniam Ciebie. Bo odebrać sobie życie - to żadna sztuka , sztuką jest żyć. Trzymaj się. Pozdrawiam.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: