/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Myśli samobójcze
Autor Wiadomo
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-04-09, 20:35   

Nielegalna napisa/a:
Podobno osoba która o tym mówi, nie popełni samobójstwa. Osoba która nic i nigdy o tym nie powiedziała głośno, a jedynie miała to w głowie często realizuję ten pomysł.

Jeśli nikt nie odpowie, to w końcu to zrobi.
Michal080 napisa/a:
Nie płakaliby. Żyję w takim środowisku że nawet by na pogrzeb nie przyszli.

A jednak tutaj, ktoś na forum, a nawet parę osób zainteresowało się tym, że chcesz popełnić samobójstwo. I nikt do tego nie podszedł pozytywnie. A co nam zależy? Przecież to Internet. A jednak, widzisz.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2012-04-13, 13:11   Myśli samobójcze

Kiedy nas nachodzą takie myśli,należy też pomyśleć właśnie i o tych których ewentualnie zostawiamy przy życiu.Ile bólu i cierpienia możemy im przysporzyć swoim czynem.Nas już nie będzie,ale ci co zostają? Jak mają dalej żyć? Czy w poczuciu winy,że nic nie zrobili aby pomóc desperastowi? Nie wolno być aż taklim samolubem.Kłopoty i problemy są po to ,aby je rozwiązywać,a jak wiemy nie ma sytuacji bez wyjścia.TO nam się tylko wydaje,że nie ma,ale zawsze jest jakieś wyjście.Tylko trzeba wiedzieć,gdzie się udać i do kogo o pomoc. <papa>
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-04-22, 19:48   

grochem o ścianę.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
StonedLife
buntowniczka ;**



Imi: Milena
Wiek: 28
Doczya: 10 Cze 2012
Posty: 23
Skd: Miasto Aniołów

Wysany: 2012-06-10, 23:37   

Miewałam kiedyś myśli samobójcze, teraz już rzadziej. Myślę, że były one spowodowane dość nagłymi zmianami jakie pojawiły się w moim życiu. Śmierć rodziców, wyjazd brata z którym byłam bardzo blisko.
 
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2012-06-14, 09:51   

Każdego kiedyś takie myśli nachodzą,bo takie jest ciężkie życie i nie każdy sobie w nim radzi.Chociaż niektórzy potrafią się z kłopotów podźwignąć,dają radę,ale ci drudzy,słabsi załamują się i doprowadza to do tragedii.Tak jak ostatnio pokazywano w TV reportaż,gdzie ojciec zabił dwójkę swoich dzieci,potem odebrał sobie życie,bo nie mógł dać sobie rady z narastającymi kłopotami.Zresztą dobrze,kiedy są to tylko myśli,a nie czyny.Pozdrawiam.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Sexualna




Imi: Alexandra
Doczya: 15 Cze 2012
Posty: 31
Skd: z daleka ;d

Wysany: 2012-06-22, 18:52   

Ja mam :(
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imi: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Doczya: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Skd: München

Wysany: 2012-06-22, 21:49   

Sexualna napisa/a:
Ja mam :(

Powodzenia w takim razie.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
pioter0




Imi: Piotr
Pomg: 3 razy
Wiek: 31
Doczy: 24 Maj 2012
Posty: 322
Skd: Poznań

Wysany: 2012-06-22, 23:05   

Myśli samobójcze? Chyba nie, prędzej myśl o wyjeździe jak najdalej, najlepiej do USA :) Od zawsze marzy mi się tam wyjechać.. :)
 
 
Sexualna




Imi: Alexandra
Doczya: 15 Cze 2012
Posty: 31
Skd: z daleka ;d

Wysany: 2012-08-17, 23:27   

Nielegalna napisa/a:
Sexualna napisa/a:
Ja mam :(

Powodzenia w takim razie.
tsaa, dzieki.
 
 
alram




Imi: Miriam
Pomoga: 1 raz
Doczya: 23 Lip 2012
Posty: 88
Skd: z daleka

Wysany: 2012-08-18, 00:59   

chyba nigdy nie miałam, przynajmniej nie pamiętam. Uważam, że nikt, ani nic nie jest tego warte. Bywały gorsze chwile, dni, miesiące, ale nie dałabym komuś takiej satysfakcji, bo może 1 osoba cieszyłaby się , ale jeżeli nawet 1 osoba miała by przez to płakać to nie warto, na pewno nie warto.
Na dzień dzisiejszy jestem szczęśliwa, mam szczęśliwą rodzinę, cudownego Mężczyznę, kilka bliskich koleżanek, wszystko inne też jest w jak najlepszym porządku i nawet jakby coś się zmieniło to wiem, że na pewno znajdzie się choć 1 osoba, którą by to zabolało. A problemy? Problemy miną, bo jeżeli było dobrze, a jest źle to dlaczego nie ma być na odwrót? Sami musimy zawalczyć, znaleźć jakieś pozytywy. Sama zresztą nie miałabym odwagi się zabić. Na każdym rogu czeka nas coś pięknego do zobaczenia i zrobienia.

Jeszcze mogę "zrozumieć" ludzi, którzy przeżyli co najmniej pół wieku i jednak nie dali rady (chociaż jak tak daleko zaszli), ale nastolatkowie, którzy poddają się nie próbują walczyć, nic jeszcze do końca nie poznali ?

Ja czytając posty osób, które piszą, że mają takie myśli chciałabym spotkać ich teraz dać w twarz i powiedzieć, że jeżeli to zrobią to mi będzie smutno przykro, źle, że chociażby tu nie mogłam wam pomóc.

NIE WARTO! CO BY SIĘ NIE DZIAŁO NIE WARTO
_________________
"Pozostanę tu przy Tobie, dopóki przychodzić będziesz na brzeg tej rzeki. A gdy pójdziesz spać, ułożę się do snu u drzwi Twojego pokoju. A kiedy odjedziesz, podążę Twoim śladem. Aż powiesz mi: Zostaw mnie!, a wtedy odejdę. Ale do końca moich dni nie przestanę Cię kochać."
 
 
Hajime
Sam sobie posmyraj




Imi: Hajime
Wiek: 73
Doczy: 25 Cze 2012
Posty: 52
Skd: Tokio

Wysany: 2012-08-18, 11:36   

Każdy kiedyś o tym myśli.
_________________
Udawaj, żeś szczęśliwy, gdy ci smutno
To nie takie trudne
 
 
nika.



Imi: po co mi się
Wiek: 38
Doczya: 24 Lip 2012
Posty: 165
Skd: :)

Wysany: 2012-08-18, 11:43   

Myślałam o tym, nie mogę zaprzeczyć. Teraz jednak uważam, że niewiadomo jak źle by było, nie warto odbierać sobie życia, trzeba sobie jakoś poradzić z tym wszystkim.
 
 
OneBlood



Imi: Moody.
Wiek: 29
Doczy: 01 Sie 2012
Posty: 152
Skd: Kraków

Wysany: 2012-08-18, 11:53   

To wszystko przez ludzi , oni niszczą co napotkają na swojej drodze , jak im powiesz o czym marzysz to od razu będą działali tak żeby to się nie spełniło , jak się zwierzysz to wygadają.. dlaczego ludzie to takie bestie , to przez nich samobójcze myśli są , ale ja ich nie mam bowiem jestem typem wojownika , nieszczęśliwego ale muszę się buntowac.
 
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-08-18, 14:28   

alram napisa/a:

Ja czytając posty osób, które piszą, że mają takie myśli chciałabym spotkać ich teraz dać w twarz i powiedzieć, że jeżeli to zrobią to mi będzie smutno przykro, źle, że chociażby tu nie mogłam wam pomóc.

no widzisz, Tobie. A dlaczego ktoś ma tu zostać dla nieznanej osoby z Internetu? Bądźmy szczerzy, to nic nie znaczy. Skrajnie wrażliwi są zimni.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
OneBlood



Imi: Moody.
Wiek: 29
Doczy: 01 Sie 2012
Posty: 152
Skd: Kraków

Wysany: 2012-08-18, 17:37   

Ta "skrajna wrażliwość" tyczy się nie tylko jej , skoro to Internet i nic nie znaczy , to jaki sens mają te tematy, wasze posty , opinie ?
Gdyby wszystko było takie bezwartościowe to nie kierowalibyście się tym .:)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: