/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy mój wychowawca słusznie się o mnie niepokoi?
Autor Wiadomo¶æ
kloc32



Imiê: Nieważne
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: Nieważne

Wys³any: 2012-08-26, 16:29   Czy mój wychowawca sÅ‚usznie siÄ™ o mnie niepokoi?

Wychowawca jakieś dobre 3 miesiące temu zadzwonił do domu, aby porozmawiać z mamą o mnie.*u* Nie daje mi to spokoju.

Powiedział, że się niepokoi, ponieważ jestem blada (jakiś rasista?) i że źle się zachowuję. Twierdzi, że wpadłam w 'złe towarzystwo'. Tyle, że żadne towarzystwo nie istnieje, z nikim się nie koleguję. Przyczepił się także mojego korpusu (jestem chuda, 51kg przy wzrości ponad 175cm) oraz tego, że jestem na uboczu. Dlaczego jestem blada? Nie wiem, ale on chyba myśli, że mam anemię. Badania krwi robiłam jakieś 3 lata temu i było w porządku, po prostu jestem blada, bo z takim kolorem skóry się urodziłam (niektórzy są śniadzi i ich się nie czepiają >.<) A to 'złe zachowanie' - chodzi o to, że na egzaminie, w brudnopisie napisałam kilka rzeczy (cytaty słynnych nauczycieli i uczniów ) i kiedy pytał o to, to nieco mu pojechałam, nieważne jak.
Jeśli o coś ode mnie chodzi, to mam częste bóle głowy (to migreny) często źle się czuję, na przykład czasami mnie mroczy, zamiata mną, kiedy gdzieś idę, ogólnie mam zawroty głowy i takie napady senności, że boję się, że zasnę na lekcjach kiedyś.

Więc o co chodzi?

P.S Przyczepił się także kolczyka w wardze.
P.S2 Napisałam już to pytanie na innej stronie www, ale nie uzyskałam odpowiedzi.
 
 
lunatyk
I wish I was special



Imiê: Jackie
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 63
Sk±d: unknown

Wys³any: 2012-08-26, 17:22   

kloc32 napisa³/a:
(jakiÅ› rasista?)

nie, to zdecydowanie nie objaw rasizmu <hahaha>

Porozmawiaj z nim szczerze. Albo Ty, albo Twoi rodzice. Wyjaśnij, że nie ma powodu do zmartwień.
Zrób jeszcze raz badania krwi. Trzy lata to sporo czasu.
_________________
all I want is to see you in terrible pain
though we won't ever meet I remember your name

nie lubię uzależniać się.
 
 
kloc32



Imiê: Nieważne
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: Nieważne

Wys³any: 2012-08-26, 19:08   

Ale kiedy są powody... on mi się podoba i wie o tym, nie mam nikogo, przejmuję się wszystkim tylko nie nauką... tekst napisałam jakieś 3 tygodnie temu, ale nie napisałam właśnie tego, co teraz piszę... Nie mam znajomych, a poza szkołą nigdzie nie wychodzę. Proszę o odpowiedzi.

A to z tym rasizmem to był tylko taki żart. <buziak> <lol2>
 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-26, 19:09   

Ja jako chłopak też jestem taki chudy i ważę 51kg przy 172cm. No ale kuźwa co ja mam zrobić żeby przytyć???
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-08-26, 19:54   

A Twoi rodzice jak na to zareagowali? Niech przekażą nauczycielowi,że oni kontrolują sytuacje i nie ma powodów do obaw.

Cytat:
Ale kiedy sÄ… powody... on mi siÄ™ podoba i wie o tym,
ale,że ten nauczyciel Ci się podoba czy co?
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-26, 19:56   

kloc32 napisa³/a:

P.S Przyczepił się także kolczyka w wardze.
Ile masz lat i co na temat piercingu mowi regulamin szkolny?
Wiele było przypadków kiedy nauczyciele udawali, że nie widzą co się dzieje w szkole. To młody nauczyciel? Może było jakieś szkolenie i teraz baczniej przygląda się uczniom.
 
 
kloc32



Imiê: Nieważne
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: Nieważne

Wys³any: 2012-08-27, 10:11   

Co na temat piercingu mówi regulamin szkoły? Oczywiście nie wolno, ale co z tego, skoro i tak parę osób NOSI SOBIE SWOJE KOLCZYKI I NAUCZYCIELE MAJĄ TO W NOSIE? A ja nie mogę, bo regulamin zabrania, za to inni tak. Musiałam zaklejać go platrem, kiedy kolejna osoba sobie zrobiła w wardze tylko z drugiej strony i jakoś nadal go nosi. Mam 15 lat, jestem teraz w trzeciej gimnazjum. Nauczyciel ma 27 lat, a zatem jest młody, ja się w nim podkochuję, a on o tym wie. O to mi chodziło. Proszę o kolejne odpowiedzi.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-27, 12:30   

kloc32, nie wiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego. Może podejrzewać Cię o ćpanie, tak na logikę. Moją logikę :crazy:
A czy słusznie? A ćpasz? :crazy:
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
kloc32



Imiê: Nieważne
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: Nieważne

Wys³any: 2012-08-27, 17:25   

Hahaha <hahaha> Nie, nie ćpam, spokojnie. <lol2> :crazy:
 
 
malfra



Imiê: Dominika
Wiek: 29
Do³±czy³a: 27 Sie 2012
Posty: 6
Sk±d: Giżycko

Wys³any: 2012-08-27, 17:52   

Nie mam pojęcia o co mu może chodzić ale miałam podobną sytuację.Olałam to a wychowawczyni powiedziałam że to nie jest jej sprawa,że moi rodzice się o nic nie czepiają i ona tym bardziej nie powinna,nie jest to jej obowiązkiem jeżeli jestem poza szkołą i nic złego nie robię.
_________________
Jakie życie ,takie wspomnienia
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-27, 19:42   

On może jest młody, ale Ty jeszcze szczeniak jesteś. Dziewczyno, on jest starszy od Ciebie o 12 lat... Nie masz znajomych, to ich znajdź, zacznij rozmawiać z rówieśnikami, wychodź z nimi na miasto, rozmawiaj itp.
Zawroty głowy, bladość, niedowaga, oraz migreny to - nie jestem lekarzem, ale możesz mi wierzyć - to NIE są objawy zdrowego ciała. Radzę odwiedzić lekarza rodzinnego i przejść wszystkie wymagane badania, nie tylko badania krwi, ale też usg, moczu, oraz kału. Problemy mogą nie tkwić bezpośrednio we krwi, ale np w niepoprawnym działaniu któregoś z organów.
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
kloc32



Imiê: Nieważne
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: Nieważne

Wys³any: 2012-08-27, 21:01   

Niby ok, ale co ja poradzę, że nie mam z nikim wspólnych tematów...? Ja nie umiem rozmawiać... po prostu nie umiem ględzić o niczym, a moje zainteresowania? Rysunek, gry komputerowe, język angielski... no i nikt nie słucha takiej muzyki jak moja (gotycka i klasyczna) tylko z przeproszeniem gó*na jakim jest rap czy tym podobne. (teksty rapu są niektóre nawet dobre, ale mi się po prostu nie podoba rap i wszystko co z nim związane)

Zatem co teraz? :/
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-27, 21:17   

kloc32 napisa³/a:
moje zainteresowania? Rysunek, gry komputerowe, język angielski...

Jest cała masa ludzi, którzy uwielbiają gry komputerowe - z chłopakami możesz gadać o tym na okrągło i w dodatku możecie sobie pozwolić na grę online, jeśli np jest brzydka pogoda na wyjście. Jeśli idzie o język angielski - rozwijaj go, bo Ci się później niesamowicie przyda. Dzięki niemu w przyszłości będziesz w stanie nawiązywać trwałe znajomości z obcokrajowcami i podróżować bez problemu po świecie. Rysunek? W każdym średnio dużym mieście istnieje centrum, lub ośrodek kultury (w Kaliszu, 120 tys. mieszkańców mamy ich aż 3 - Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Dom Kultury, Centrum Kultury i Sztuki). Każda taka placówka prowadzi zajęcia związane z rysowaniem, malowaniem, rzeźbiarstwem, tańcem, czy też muzyką. W MOK-u odbywają się u nas też sesje gier RPG i spotkania z buddystami (kiedyś nawet prowadzili tam medytację, ale zmienili miejscówkę).

Możesz również wyjść na miasto i poznać kogoś nieznajomego, kto wydaje Ci się ciekawy. Po prostu podchodzisz i zagadujesz. Jeżeli faktycznie jest ciekawy, to na pewno ani Cię nie zleje, ani też nie braknie wam tematów do rozmów.

Rap ma wielu wspaniałych przedstawicieli, choćby WWO, Eldo, czy 52 Dębiec. Również można tu podciągnąć Grupę Operacyjną. Muzyka to pewien magiczny sposób przedstawienia pewnych słów. Rap jest chociażby liryczny, potrafi wprowadzić w stan melancholii i zmusić do myślenia. Nie warto go oceniać poprzez tych, którzy go słuchają, bo jakby nie patrzeć - wielkim fanem klasyki był pan Adolf, a mimo to był dość ponurym człowiekiem.
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-27, 23:20   

kloc32 napisa³/a:
A ja nie mogÄ™, bo regulamin zabrania, za to inni tak.
Pech. Skoro regulamin tego zabrania, to nie dziw się, że któryś z nauczycieli na to zareagował, tym bardziej, że mówimy o nauczycielu dość młodym, który jeszcze pewnie przejmuje się wszystkimi takimi szkolnymi pierdami. Na marginesie dodam, że większości dorosłych piercing w Twoim wieku kojarzy się z buntem i panikują dla zasady.
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-28, 10:48   

Jak nauczyciele się nie interesują, źle, interesują, też źle.

Wątpię, żeby to były jego widzimisie, coś go zaniepokoiło, zadzwonił do rodziców. Oni pewnie zrobią z tym co chcą. Ale także radzę zrobić Ci badania, bo 3 lata to bardzo długi okres, zwłaszcza u nastolatka. I sama widzisz, że źle się czujesz.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: