/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
gdzie idziecie na studia po maturze?
Autor Wiadomo¶æ
Apila
devil's sister




Imiê: Dorota
Do³±czy³a: 15 Lip 2012
Posty: 94
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-20, 15:25   

StonedLife napisa³/a:
Jeśli będę miała kasę na studia to pójdę na medycynę

Rozumiem, że nie planujesz studiów w Polsce. Na lekarski?


Chciałam na lekarski, a potem zrobić specjalizację z medycyny sądowej. Nie wyszło, idę na zdrowie publiczne na WUMie. Może spróbuję za rok się dostać, ale to sztuka.
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-23, 14:38   

Jak na WUMie to mam radę: pilnuj indeksu i chodź po wpisy osobiście... Kuzynka miała niemiła perturbacje jak indeksy zbierał >ktoś< a lekarze są okropni czasami jako profesorowie, a w tym słynny Sienkiewicz ;>
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2012-07-25, 16:16   

LadyZgaga napisa³/a:
Moglik, ja to jestem ciekawa jak to można logopedię na odległośc studiować.

Normalnie:P Praktyki trzeba będzie odbyć w normalnym trybie, mieć tyle samo godzin itd. To jest tylko kwestia tego, że będę jeździć co któryś weekend i mogę pracować przynajmniej.
_________________
Mogilk
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-26, 14:38   

To faktycznie sensowne :) Aż zazdroszczę...
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Jula




Imiê: Julia
Do³±czy³a: 16 Lip 2012
Posty: 64
Sk±d: GrudziÄ…dz

Wys³any: 2012-07-26, 15:04   

Miałam studiować w Londynie albo Berlinie, nie wyszło :<
IdÄ™ na prawo na UMK w Toruniu...
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-26, 15:51   

ale sÄ… Erasmusy no nie?? ;>
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Jula




Imiê: Julia
Do³±czy³a: 16 Lip 2012
Posty: 64
Sk±d: GrudziÄ…dz

Wys³any: 2012-07-27, 23:15   

Co mi tam po Erasmusie ;d
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-30, 11:48   

no jak to co? Można meża znaleźć, albo kontakty, zeby tam się przenieść, o języki i wiedzy nie wspomnę ;>
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Jula




Imiê: Julia
Do³±czy³a: 16 Lip 2012
Posty: 64
Sk±d: GrudziÄ…dz

Wys³any: 2012-07-30, 14:46   

To nie to samo co normalne studiowanie w tamtych miastach. A możliwości studiowania, mieszkania mam, ale nie wyszło.
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-30, 19:00   

Ja studiuję socjologię i jestem zadowolona pomimo iż kierunek podobno średnio przyszłościowy. Słyszałam niedawno o nowych metodach studiowania na odległość. Coś typu e-learning. Chociaż nie wiem dokładnie jak to wygląda... A jest to interesujące, może ktoś ma jakąś wiedzę?
 
 
Catalina




Imiê: Karolina
Do³±czy³a: 27 Lip 2012
Posty: 8
Sk±d: TÅ‚uszcz

Wys³any: 2012-07-31, 19:30   

Ja studiuję zarządzanie na U Warszawskim. Nuda, nuda, nuda xD Dużo teorii, mało praktyki, na szczęście sporo keysów. Choć fakt faktem, że Uniwersytet nie zawiódł i jakość kształcenia oraz poziom merytoryczny wykładowców jest naprawdę wysoki. Jeśli ktoś jest zainteresowany zarządzaniem to polecam właśnie UW i zapraszam na www.wz.uw.edu.pl albo na studiowac.pl, gdzie można zaczerpnąć informacji na temat wszystkich kierunków studiów w całej Polsce:) Ale i tak najlepiej na UW :D
_________________
Jesteś przed maturą, świeżo po, a może już studiujesz? Wejdź na www.studiowac.pl i zaczerpnij wszystkich potrzebnych informacji o kierunkach, uczelniach i rekrutacji z całej Polski, bądź podziel się doświadczeniem z innymi!
 
 
Infinity




Imiê: Kasia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 31 Lip 2012
Posty: 76
Sk±d: Olsztyn

Wys³any: 2012-07-31, 19:41   

Ja idę na studium policealne na technika masażystę. Chciałam studiować dziennikarstwo na UWM ale jakoś odwiodło mnie od tego pomysłu, że kierunek ten jest mało przyszłościowy. Być może po studium przyjdzie czas na studia, nie wykluczam, ale chcę jeszcze poczekać i wybrać w przyszłości inny kierunek ;)
_________________
"To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni. "
Paulo Coelho
 
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2012-08-02, 17:35   

A co sądzicie o studiach zaocznych czy ktoś kiedyś znalazł po nich prace?
 
 
Catalina




Imiê: Karolina
Do³±czy³a: 27 Lip 2012
Posty: 8
Sk±d: TÅ‚uszcz

Wys³any: 2012-08-02, 22:05   

lastrada, oczywiście, że tak! :) To właśnie zaoczni studenci pierwsi zdobywają doświadczenie zawodowe, gdyż w ich przypadku nie ma bata - jeśli chcą opłacić szkołę (a na studiach zaocznych niestety, ale muszą to zrobić) to pracy zwyczajnie nie uniknom. Ze statystyk jasno wynika, że to właśnie studenci dzienni mają problem ze znalezieniem pracy, a nie zaoczni, gdyż w czasie, gdy dzienni siedział cały tydzień na uczelni, "zaoczniak" harował ciężko w pocie czoła. Koniec końców pracodawcy patrzą na doświadczenie, a dopiero potem na wykształcenie:)
_________________
Jesteś przed maturą, świeżo po, a może już studiujesz? Wejdź na www.studiowac.pl i zaczerpnij wszystkich potrzebnych informacji o kierunkach, uczelniach i rekrutacji z całej Polski, bądź podziel się doświadczeniem z innymi!
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2012-08-06, 22:22   

Dziekuje ci Catalino, pocieszyłaś mnie troche. Też właśnie tak myślałam że mogę iść na jakieś praktyki albo staż związany z kierunkiem. Słyszałam też jednak opinie że na zaocznych studniach mało jest materiału do nauki że nic się nie robi itp. I przestraszyłam się troche. Idę na kierunek który mnie bardzo interesuje i chce jak najwięcej się nauczyć na tych studiach
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: