/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
gdzie idziecie na studia po maturze?
Autor Wiadomo¶æ
bonaangeli




Imiê: klaudia
Wiek: 32
Do³±czy³a: 04 Kwi 2012
Posty: 11
Sk±d: Dolny ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2012-04-05, 22:20   

Ja póki co robię Studium Architektury Wnętrz ,jeżeli w tym roku poprawię matmę na maturze to wybieram się na ASP lub Historię Sztuki :)
_________________
Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere
 
 
bober



Imiê: Bartosz
Do³±czy³: 24 Maj 2011
Posty: 78
Sk±d: Wawka

Wys³any: 2012-04-16, 11:46   

Co człowiek to inne marzenia, inne kierunki itd. Fajnie. Ja jednak myślę o dziennikarstwie. Nie wiem tylko czy stać mnie będzie na takie studia. Na dzienne iść nie mogę bo jednak muszę pracować, a wieczorowe i zaoczne jednak trochę kosztują. Nie wiem czy w progresie nie zostane na kursie dziennikarstwa, może tam poznam tajniki tej pracy.
_________________
"póki na to czas..."
 
 
tomasss



Imiê: Tomasz
Do³±czy³: 27 Kwi 2012
Posty: 9
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2012-04-27, 14:28   

Ja miałem takie same problemy jak konczylem liceum ale w sumie zawsze odnaczalem sie jakaimis tam umiejętnościami komputerowymi, jak to mówią, więc wybrałem informatykę na krakowskim wszibie (wyzsza szkola zarządzania i bankowosci) i poki co jest spoko. sa fajni wykldowcy profejsonalisci wiec nie martwie sie o swoj poziom wiedzy. no i wiem ze po takim kierunku naprewno znajdę pracę ;)
 
 
Eli



Imiê: Eliza
Do³±czy³a: 03 Maj 2012
Posty: 8
Sk±d: Gorzów Wlkp.

Wys³any: 2012-05-03, 15:53   

Ja jeszcze mam sporo czasu ale chciałabym iść na leśnictwo w Poznaniu.
 
 
 
Aisha




Imiê: Ewa
Wiek: 31
Do³±czy³a: 06 Wrz 2011
Posty: 87
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-16, 15:52   

A mnie się podoba anglistyka, ale o tej na UW już faktycznie nie najlepsze opinie słyszałam. Poza tym nie chciałabym się uczyć tylko jednego języka, podobają mi się filologie łączone, np. angielski z hiszpańskim FILOLOGIA ANGIELSKA Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM WSP TWP
No i mogłabym dawać korki na studiach i zarabiać...
 
 
SadAngel94



Imiê: Marcelina
Wiek: 29
Do³±czy³a: 10 Maj 2012
Posty: 3
Sk±d: GdzieÅ› Tam

Wys³any: 2012-05-16, 17:48   

Ja w sumie kocham historię i zawsze chciałam iść na Archeologię na UAM wydział Historyczny ale niestety tam się nie wybiorę :/ / najpierw zrobię Studium Fizykoterapii i Masażu a później wybieram się na Ogrodnictwo ponieważ teraz uczęszczam do techniukum architektury krajobrazu i bardzo kocham rosliny, owszem mniejszym uczuciem je daże niż archeologię no ale niestety;/
_________________
SadAngel94:
 
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2012-05-18, 12:16   

bober napisa³/a:
Co człowiek to inne marzenia, inne kierunki itd. Fajnie. Ja jednak myślę o dziennikarstwie. Nie wiem tylko czy stać mnie będzie na takie studia. Na dzienne iść nie mogę bo jednak muszę pracować, a wieczorowe i zaoczne jednak trochę kosztują. Nie wiem czy w progresie nie zostane na kursie dziennikarstwa, może tam poznam tajniki tej pracy.


Ja już jestem w dylemacie - co jeszcze na trochę dalszym etapie, mam już za sobą kulturoznawstwo i chciałam je czymś uzupełnić- szukam fajnych humanistycznych kierunków, ale nieco bardziej praktycznych - nie wiem, jakie miasto cię interesuje, ale wiele szkół, które są dobre ma kilka wydziałów- ostatnio dzięki fajnym spotkaniom z dziennikarkami min. Wojciechowską i Montgomery z- zainteresowałam się ofertą WSP TWP, już ktoś tu o niej wspominał:) - sprawdź mają fajne kierunki i kursy:)
Nie idź na dziennikarstwo - pójdź na inne ciekawe humanistyczne i uzupełnij o kur i praktykę - niedoświadczenia wiem, że tak lepiej:)
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2012-05-28, 16:35   

Mowama- coś w tym jest, dziennikarz ekonomiczny powinien znać ekonomię a tego się na dziennikarstwie nie nauczy. Tak samo po samym dziennikarstwie ciężko być publicystą- lepszy będzie politolog, socjolog albo filozof który ma lekkie pióro. Kiedyś chciałem być dziennikarzem:) A jak mam coś dołożyć do tego co piszecie to znowu siostra była w wsp na spotkaniu z Gretkowską.
_________________
Mogilk
 
 
Snoopi




Imiê: Karol
Wiek: 31
Do³±czy³: 31 Maj 2012
Posty: 11
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2012-05-31, 15:09   

ja jestem na informatyce na PWr i widzę, że jest trudniej niż w liceum. Po prostu to inny poziom zajęć, wszystkiego muszę się uczyć i samemu szukać. Gdyby było jeszcze więcej książek do wypożyczenia a tak muszę je albo kserować albo kupować a koszt prawie taki sam.
_________________
Portal edukacyjny online
 
 
Youkali



Imiê: xyz
Do³±czy³a: 19 Lut 2012
Posty: 186
Sk±d: xyz

Wys³any: 2012-05-31, 17:27   

Snoopi napisa³/a:
widzę, że jest trudniej niż w liceum.

najmniejsze zdziwienie świata. na studiach wyższych trudniej niż w szkole średniej...kto by się spodziewał.
 
 
Lucy




Imiê: Karolina
Wiek: 27
Do³±czy³a: 29 Maj 2012
Posty: 52
Sk±d: Ze Å›lÄ…ska

Wys³any: 2012-06-01, 19:29   

Najpierw muszę zdać egzamin gimnazjalny, potem dopiero będę troszczyć się o maturę. Ale wiem już, że chce studiować filologię angielską.
 
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-14, 11:53   

hm... coś nie działa, w ogóle nie moge znaleźć tej filologii z hiszpańskim :(
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
aniteczka




Imiê: anna
Wiek: 43
Do³±czy³a: 06 Cze 2011
Posty: 50
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-14, 11:54   

no i ten link co Aisha wrzucała nie działa :(( (((
_________________
Pozdrawiam :)
 
 
Aisha




Imiê: Ewa
Wiek: 31
Do³±czy³a: 06 Wrz 2011
Posty: 87
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-14, 13:09   

Hmmm dziwne.... Macie jeszcze raz: Filologia studia I st. niestacjonarne

Tu jest info i o filologii angielskiej z hiszpańskim i z niemieckim.
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-19, 11:17   

o to moze koleżanka z gimnazjum , sie skusi :)
Co tam sama filologia angielska - nuda!

A swoja drogą koleżanka mojej przyjaciólki ma własne biuro tłumaczeń i kasę trzepię ostro!
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: