/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
gdzie idziecie na studia po maturze?
Autor Wiadomo¶æ
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2012-09-21, 16:00   

A gdzie jest taki dobry system stypendialny?[/quote]
Na WSP TWP w Warszawie. Ale ze stypendiami to jest tak; czy prywatnie czy publicznie to uczelnie dostają kasę na stypendia. Jest jeszcze stypendium rektorskie i naukowe a ona jeszcze dostawała na niepełnosprawność (nie dużą ale jednak). I tak jej się nazbierało:)[/quote]
Słyszałam, że WSP TWP jest naprawdę sprawiedliwe w rozdzielaniu stypendiów. Nie trzeba specjalnie się o to ubiegać. Super kadra!
 
 
bober



Imiê: Bartosz
Do³±czy³: 24 Maj 2011
Posty: 78
Sk±d: Wawka

Wys³any: 2012-10-11, 19:53   

W Warszawie można studiować wszystko. Z tym, że na dzienne wcale nie jest tak łatwo się dostać, a zaoczne czy prywatne to już są jednak spore koszta. W takim wypadku moim zdaniem dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy na studia muszą kasę odłożyć jest właśnie szkoła policealna. Człowiek nie siedzi cały rok czy dwa lata bezczynnie, może pracować i się uczyć. Przyznam szczerze, że ceny studiów w stolicy trochę mnie zszokowały!
_________________
"póki na to czas..."
 
 
ostry3




Imiê: Marek
Wiek: 32
Do³±czy³: 12 Pa¼ 2012
Posty: 3
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-10-12, 23:01   

ja nie idę na studia ;D nie ma co się męczyć według mnie, tym bardziej, że dziś papierek nic nie gwarantuje, prawie każdy mój znajomy po studiach siedzi gdzieś w mac donaldzie albo biedronce, bo myśleli, że papierki załatwią sprawę. Oczywiście, jeśli chce się pracować u kogoś to bez papierku trudno coś znaleźć nawet w takiej biedronce, ale lepiej brać się za jakiś biznesik mało kosztowny i działać ;)
 
 
Nothing




Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2012
Posty: 115
Sk±d: ÅšlÄ…Å›k

Wys³any: 2012-10-28, 19:01   

Marzy mi siÄ™ psychologia , lub resocjalizacja.
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2012-10-28, 19:10   

StudiujÄ™ budownictwo z Poznaniu:)
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-08-14, 12:54   

Nothing, na Uczelni Korczaka - uczelni mojej koleżanki jest fajny kierunek Pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią i jest dostępny też w formie KnO.
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-08-14, 15:47   

Zawsze marzyłam o tym by pracować w przedszkolu. Uwielbiam dzieci, zresztą uważam, że to najważniejszy etap życia każdego człowieka jeśli chodzi o jego rozwój. To musi być fascynujące.
 
 
Wolna Bukowina




Imiê: Bukowina
Do³±czy³a: 03 Sie 2013
Posty: 26
Sk±d: wieÅ›

Wys³any: 2013-08-20, 14:44   

Chciałabym do Warszawy na dziennikarstwo, ale dla mnie to koniec świata! Rodzinka pcha mnie do Olsztyna, ale co ja zrobię jako dziennikarka w takim mazurskim kącie?? Przepraszam, warmijskim kącie. Jeszcze gorzej.


Przedszkola to ja nikomu nie życzę. Teraz są całkiem dzikie dzieci, znajoma przedszkolanka opowiedziała mi o kilku typach- gryza się nawzajem, plują, nie potrafią korzystać z toalety, nigdy w życiu nie widziały ołówka, reagują tylko na krzyk, przeklinają jak starzy... To chyba w więzieniu łatwiej pracować.
_________________
,,Spójrz niewidomy co za świat
szerokiej drogi chromy
wsłuchaj się głuchy w dźwięków grad
o szczęściu durniu pomyśl!"
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-09, 15:05   

Wolna bukowina - idż do warszawy, nie daj się!
Mam dwóch zajomych radoowców z gizycka -jeden poszedł do wwa i pracuje w antyradiu, a drugi do ol i w planecie giżycko :/
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
nika.



Imiê: po co mi siÄ™
Wiek: 38
Do³±czy³a: 24 Lip 2012
Posty: 165
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-09-09, 17:18   

Szczerze powiedziawszy odwidziały mi się studia, bo kompletnie nie wiem co z sobą zrobić. Myślę o rocznej przerwie, podczas której coś wymyślę. No chyba, że do wakacji mnie oświeci :)
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-09-10, 17:38   

Wolna Bukowina napisa³/a:

Przedszkola to ja nikomu nie życzę. Teraz są całkiem dzikie dzieci, znajoma przedszkolanka opowiedziała mi o kilku typach- gryza się nawzajem, plują, nie potrafią korzystać z toalety, nigdy w życiu nie widziały ołówka, reagują tylko na krzyk, przeklinają jak starzy... To chyba w więzieniu łatwiej pracować.


Ja bym już tak nie przesadzał. To bardziej rodzice się stali przewrażliwieni, a nie same dzieci są gorsze :-)
Tak z ciekawości to może znacie jakiś kierunek z polityką społeczną? Akurat moja młodsza siostra jest w ostatniej klasie liceum i coś takiego ją ciekawi, to już dla niej się dopytam.
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-11, 13:31   

Rozgadany87- To raczej nie będzie trudno szukać, bo ten kierunek ma jeszcze niewiele uczelni. Tak samo jak np. koleżanka na kognitywistyke musiała wyjechać ze stolicy, bo jeszcze tego tam nie ma. ;) Masz tutaj namiary.

Kod:
http://warszawa.wspkorczak.eu/pl/oferta/kierunki/polityka-spoleczna
_________________
Mogilk
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-11, 15:54   

coaching kariery jest w obrębie polityki społecznej?
Kurczę, to strasznie ciekawe zagadnienie ten coaching - zarówno życiowy taki jak i stricte zawodowo nastawiony. Fucha w jakiejś duzej firmie jako HRowiec to marzenie...
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-13, 14:37   

Maja na pewno studia podyplomowe z pedagogiki Marii Montesorii, moja siostra je robiła. I musiałam słuchać na temat metod stosowanych w tym nurcie cały tamten rok :) . Ale dobry pomysł na połączenie w AWFem, w końcu taka wiedza tez się przyda osobie, która prowadzi zajęcia sportowe.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-18, 13:12   

LadyZgaga - niekoniecznie, coaching kariery jest na pedagogice, a ze specjalizacji z polityki społecznej jest coaching społeczny. Kompetencjom pedagoga bliżej do doradzania pojedynczym osobom w kwestii kariery. Po polityce społecznej, bardziej się patrzy na problemy całościowo niż z perspektywy jednostek.
_________________
Mogilk
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: