/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
gdzie idziecie na studia po maturze?
Autor Wiadomo¶æ
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-19, 15:45   

Akurat ten kierunek jest nie dla mnie, sama bym się chętnie do coacha wybrała, ale doradzanie innym i rozwiązywanie ich problemów mnie jakoś nie pasjonuje. Natomiast specjalizacje wielokulturowa polityka społeczna jest rewelacyjna. Szczerze mówiąc pierwszy raz się z takim kierunkiem spotykam. W liceum marzyłam, żeby pojechać na misję humanitarna, taka specjalizacja bardzo by mi w tym pomogła.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
samba_mamba



Imiê: Anka
Do³±czy³a: 24 Sty 2013
Posty: 79
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-21, 21:14   

A znacie kogoś kto by studiował na WSB? Moja siorka się tam wybiera i ciekawi mnie jak tam jest.
 
 
Renata Mazur



Imiê: Renata
Do³±czy³a: 25 Wrz 2013
Posty: 1
Sk±d: Szczecin

Wys³any: 2013-09-25, 20:37   

Witam,

Jakich informacji Pani poszukuje?

Pozdrawiam
Renata Mazur, Wsb OnlineExpert
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-30, 13:57   

rinoo- po takich studiach, to mogłabyś już chyba bardziej opracowywać plany pomocy społecznej na szerszą skalę, niż tylko być wolontariuszem. :) Ciekawe są te specjalizacji z polityki społecznej.
_________________
Mogilk
 
 
michal17



Imiê: michaÅ‚
Do³±czy³: 09 Cze 2013
Posty: 5
Sk±d: Szczecin

Wys³any: 2013-09-30, 19:32   

samba_mamba napisa³/a:
A znacie kogoś kto by studiował na WSB? Moja siorka się tam wybiera i ciekawi mnie jak tam jest.


Mój kolega robił licencjat w WSB oddział w Poznaniu. Ogólnie jest zadowolony, w trakcie studiów zrobił staż w dobrej agencji reklamowej, z wykładowcami też nie miał problemu.
 
 
juare



Imiê: Joanna
Do³±czy³a: 31 Lip 2013
Posty: 7
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-07, 21:15   

Ja wybieram się na prawo. Będzie cieżko, ale to jest moje marzenie
_________________
Jesteś maturzystą? Zastanawiasz się nad wyborem kierunków studiów? Sprawdź prezentacje uczelni wyższych na studiowac.pl.
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-31, 15:24   

[quote="Mogik"]rinoo- po takich studiach, to mogłabyś już chyba bardziej opracowywać plany pomocy społecznej na szerszą skalę, niż tylko być wolontariuszem. :) Ciekawe są te specjalizacji z polityki społecznej.[/quote

Jasne na pewno dają takie możliwości po skończeniu, chociaż wolontariat to też dobra opcja ale na studiach. Można się bardzo wiele nauczyć i wyjść na rynek pracy z doświadczeniem.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-12-30, 14:46   

Doświadczenie jest bardzo ważne, to prawda.
Polityka psołeczna to nowość, o któej dopiero usłyszałam, ale wydaje się sensowne.
A propo praktyk, to mój kolega wyjechał na Ersamusa i po dwóch miesiacach znalazł tam praktyki, został jeszcze rok i teraz ma piękny wpis w CV i prawdziwy!
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Szkolnis_pl
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-02-06, 18:46   

Jeżeli mam coś doradzać to z pewnością nie kierunek humanistyczny bo jest tego wielki przesyt,a potem ciężko o pracę. Tylko dobry kierunek techniczny kiedy to perspektywy mamy znacznie większe.
 
 
kasia22




Imiê: kasia
Wiek: 33
Do³±czy³a: 10 Mar 2014
Posty: 1
Sk±d: Polska

Wys³any: 2014-03-10, 12:41   

Ja chcę studiować coś związane z językiem angielskim. Dla mnie to prościzna, lubię ten język i bez żadnego problemu umiem się nim posługiwać. Byłam nie raz za granicą i zawsze się przydał a brak znajomości języka to nie jest dobra opcja bo mogą z tego wyjść różne nieciekawe historie.
_________________
Wejdź na tłumacz języka angielskiego warszawa
 
 
romo999



Imiê: Ania
Do³±czy³a: 10 Mar 2014
Posty: 2
Sk±d: GdaÅ„sk

Wys³any: 2014-03-10, 23:03   

Ja zastanawiam się nad AWFiS w Gdańsku. Chciałabym być przyszłości instruktorką fitness.
_________________
http://www.bikemultisport...lecaki-269.html
 
 
Eizzy



Imiê: Ewelina
Do³±czy³a: 14 Sie 2013
Posty: 10
Sk±d: rzeszów

Wys³any: 2014-04-25, 11:42   

Z kolei ja chciałabym rozpocząć studia na Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Znalazłam kierunek, który spełnia moje oczekiwania i jest kompatybilny z moimi zainteresowaniami, mówię o zarządzaniu, a dokładnie specjalności - psychologia w biznesie. Słyszałam wiele dobrego na temat tej uczelni, o wykładowcach oraz praktycznym sposobie kształcenia.
 
 
amerikanos



Imiê: Jan
Do³±czy³a: 14 Maj 2014
Posty: 1
Sk±d: WÄ…chock

Wys³any: 2014-05-14, 11:23   

Ja wybieram sie na AGH na kierunek związany z wydobyciem gazu łupkowego :)

----------
forum młodzieżowe
 
 
Madika



Imiê: Madika
Do³±czy³a: 14 Maj 2014
Posty: 3
Sk±d: Katowice

Wys³any: 2014-05-21, 12:25   

rinoo mnie również interesuje podobna tematyka!! od liceum jestem wolontariuszka w świetlicy opiekuńczej na moim osiedlu, od lat także działam w harcerstwie i generalnie swoja przyszłośc wiążę z pomaganiem ludziom - szczególnie dzieciom i osobom starszym... Tylko znów mam dylemat, bo nie wiem co wybrać, jaki kierunek by mi pomógl w osiagnięciu tego...
 
 
Szkolnis_pl
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-06-05, 16:38   

Bardzo ciekawy kierunek donośnie gazu łupkowego,podobnie zresztą jak górnictwo,po nich mamy pewną i bardzo dobrze płatną pracę,więc nie pozostaje nic innego jak tylko piąć do celu:)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: