/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-05, 08:33
Przyjaźń damsko-męska.
Autor Wiadomo
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-02-20, 01:49   

Jest bardzo trudna, ale wcale nie jest niemożliwa. Istnieje i ma się całkiem nieźle. Jasne, że zdarzały się przypadki, kiedy jedna czy druga strona rościła sobie zbyt wiele, ale to się po prostu zdarza. Łatwo się też pomylić.

Dla mnie jest dosyć naturalna, bo zawsze lepiej dogadywałam się z facetami niż z dziewczynami.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
unreal




Imi: unr
Pomoga: 3 razy
Doczya: 16 Lut 2012
Posty: 325
Skd: Znikąd

Wysany: 2012-02-20, 12:19   

Oczywiście, że przyjaźń damsko-męska istnieje, ale raczej nie jest prosta. Sama mam od wielu lat przyjaciela, wychowywaliśmy się obok siebie i traktujemy prawie, jak rodzeństwo. Uwielbiamy się, dobrze nam się ze sobą rozmawia i przebywa, ale nigdy nie było między nami niczego więcej. Związek między nami by się nie udał, bo do siebie nie pasujemy zwyczajnie. Nie ma pociągu fizycznego, a między charakterami chyba też mogłoby dochodzić do spięć. Oboje nie wyobrażamy sobie tego, że moglibyśmy przebywać ze sobą cały czas i prowadzić w taki bliski sposób relacje.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Monia*




Imi: Monika
Pomoga: 1 raz
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 411
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-02-20, 12:28   

Też zawsze lepiej dogadywałam się z facetami, jak byłam małolatą to miałam prawie samych kolegów. Jak dorosłam to zaczęło im odbijać. Teraz każdego z nich trzymam na dystans, bo inaczej się nie da. Przestałam wierzyć w przyjaźń z facetami, bo mnie się to jeszcze nie udało. Tylu miałam przyjaciół-facetów i zawsze to psuli swoimi wyznaniami, próbą pocałunku czy chęcią umówienia się.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: