/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 08:33
Przyjaźń damsko-męska.
Autor Wiadomo¶æ
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2009-07-17, 16:04   

sama przyjaznie sie tylko z facetami.
jakos dziewczynie trudniej mi zaufac;/

Tylko ze taka przyjazn przewaznie konczy sie wspolna nocka..
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
grochowska




Imiê: grochowska
Do³±czy³a: 15 Lip 2009
Posty: 185
Sk±d: from the hell

Wys³any: 2009-07-17, 17:04   

Wierzę w taką przyjaźń, ogólnie słabo wychodzi mi dogadywanie się z dziewczynami, moi przyjaciele są raczej grupą mieszaną.
Przyjaciel pocieszy cię po rozstaniu z facetem, a jednocześnie nie będzie odwoływał się do argumentu, że wszyscy mężczyźni to świnie.
 
 
L'amour




Imiê: M****
Wiek: 33
Do³±czy³a: 04 Sie 2009
Posty: 34
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2009-08-04, 17:19   

Przyjaźń damsko-męska jest możliwa :)
Z mężczyznami łatwiej mi się rozmawia, niż z dziewczynami, sama mam więcej przyjaciół płci męskiej, niż damskiej, jednak to sprawia, że mój chłopak jest zazdrosny o moje kontakty z przyjaciółmi :) często nie ma racji, jednak bywało, że przyjaciel się we mnie zakochiwał, to normalne, bo wśród przyjaciół zawsze jest się na luzie, jednak taka sytuacja zawsze zmuszała do zakończenia znajomości :/
 
 
k_14




Imiê: Kinga
Wiek: 30
Do³±czy³a: 20 Lip 2009
Posty: 127
Sk±d: Nibylandia

Wys³any: 2009-08-04, 20:10   

Czy wierzę? Nie wiem. (Nie wiem czy w ogóle jest).
Czasami wydaje mi się, że w niewielu przypadkach, ale istnieje. Czasem że to zupełnie niemożliwe.
Na pewno warunkiem takiej przyjaźni musi być to, że nigdy nic więcej takich przyjaciół nie łączyło.
 
 
konczynka220
crazy driver girl




Imiê: Viktoria
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Do³±czy³a: 04 Sie 2009
Posty: 145
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2009-08-05, 11:20   

moze i istnieje moj byly mial dwie przyjaciolki tak myslalam dopóki nie znalazlam go z jedna w lozku druga byla swiecie przekonana ze ja tez jestem tylko przyjaciolka wiec odebralo mi to wiare w taka przyjazn, natomiast przyjaciolki mego meza przestaly nimi byc gdy mi naublizaly (bylam z innego miasta itp) moze liczyly ze zawsze beda najwazniejsze w kazdym razie moj maz nie ma przyjaciolek i lepiej zeby tak zostalo bo mam niemile skojarzenia, moim takze przyjacielem jest moj maz i tyle w tym temacie. ;)
_________________
Viki
 
 
Antecedentia




Imiê: Iwona
Do³±czy³a: 06 Sie 2009
Posty: 40
Sk±d: z czeluÅ›ci piekieÅ‚

Wys³any: 2009-08-06, 18:37   

Nie wierzę. Znałam kilka takich par przyjaciół. Prędzej, czy później się porozpadały, bo jedno z nich zaczynało coś czuć do drugiej osoby. Czasem po kilkunastu latach.
Wyjątkiem są przyjaźnie zawarte w dzieciństwie. Trudno traktować brata z wyboru, jak chłopaka do kochania ;D
_________________
... ale mogę się mylić.
 
 
justyna89




Imiê: Justyna
Wiek: 34
Do³±czy³a: 09 Sie 2009
Posty: 21
Sk±d: daleeko

Wys³any: 2009-08-09, 19:33   

Cheery napisa³/a:
Wierzę w taką przyjaźń. Ja na przykład lepiej dogaduję się z chłopakami niż z dziewczynami.


dokładnie mam tak samo, na kobietach przyjaciolkach sie zawsze zawodzilam a na facetach przyjacielach nigdy. mam takich dwóch prawdziwych bez podtekstów:]
 
 
Safari




Imiê: Adrian
Do³±czy³: 09 Sie 2009
Posty: 182
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2009-08-09, 20:50   

Możecie mówić co chcecie , że macie takich przyjaciół ale widocznie nie przyszedł jeszcze ten czas , nie wierzę w taką przyjaźń , no chyba że facet jest homo . Zawsze , przynajmniej ja jeśli dobrze mi się rozmawia z jakąś dziewczyną nie traktuje jej jako kompana do pogawędek czy też do gry w karty tylko patrze na nią jak na kobietę , zapewne jak większość facetów .
 
 
konczynka220
crazy driver girl




Imiê: Viktoria
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Do³±czy³a: 04 Sie 2009
Posty: 145
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2009-08-10, 13:17   

ok nawet jesli jest sie tylko przyjaciolmi to w koncu facet sie wiaze z jakas kobieta i wtedy przyjaciolka przeszkadza jego lasce chyba ze obie sie znaja i kumpluja, facet ma mniej czasu dla przyjaciolki, przyjaciolka ma faceta facet jest zazdrosny i tak w kolo wojtek mysle ze w wiekszosci przypadkow taka przyjazn albo umrze albo skonczy sie jakims romansem czy zwiazkiem.
_________________
Viki
 
 
Chrupka
:)




Imiê: Lena
Wiek: 37
Do³±czy³a: 10 Sie 2009
Posty: 31
Sk±d: Tallin

Wys³any: 2009-08-10, 13:30   

nie wierzę w taką przyjaźń... zawsze, po jakimś czasie któraś ze stron chce czegoś więcej.
_________________
"Nawet lustro, które odbijało czas zostało stłuczone"
 
 
Itak




Imiê: Kasia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 10 Sie 2009
Posty: 206
Sk±d: Zamość

Wys³any: 2009-08-10, 18:02   

Jak najbardziej istnieje!

Żywy przykład tu oto pisze;D

Mam przyjaciela-chłopaka i wspaniale mi się z nim spędza czas.
Rozumie mnie, doradza..
W ogóle jest naj!

Kocham Go i skoczyłabym za niego w ogień, a wcale z nim nie wiążę przyszłości, wprost przeciwnie;D

Życzę Wam takiej przyjaźni, jakiej ja doświadczyłam;-)

;**
 
 
konczynka220
crazy driver girl




Imiê: Viktoria
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Do³±czy³a: 04 Sie 2009
Posty: 145
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2009-08-11, 12:03   

W wieku 15 lat tez wierzylam w takie przyjaznie, poczekaj kilka lat poznasz kogos i bedzie najwazniejszy, wazniejszy niz przyjaciel, nie mowie ze kontakt sie urwie calkowicie, ale bedzie juz calkiem inaczej, bo w swoim mezczyznie znajdziesz milosc i przyjazn jednoczesnie, a twoj przyjaciel pozna dziewczyne i nie bedziesz juz na 1 miejscu, nie mozesz tez wykluczyc ze z biegiem lat zaczniecie patrzec na siebie jak kobieta na mezczyzne.Na razie gratuluje takiej przyjazni i oby przetrwala ci zycze.
_________________
Viki
 
 
Itak




Imiê: Kasia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 10 Sie 2009
Posty: 206
Sk±d: Zamość

Wys³any: 2009-08-11, 14:25   

Dziękuję;**

A on na pewno nie pozna dziewczyny, bo od września idzie do zakonu ;D
Być może, że będzie tak jak piszesz, ale wierzę że będzie inaczej;-))
 
 
konczynka220
crazy driver girl




Imiê: Viktoria
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Do³±czy³a: 04 Sie 2009
Posty: 145
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2009-08-12, 12:26   

No to w zakonie juz calkiem bedzie ciezko, bo z tego co wiem w zakonie nie przyjmuje sie przyjaciolek, jedynie rodzine.Pewnie bedzie ci go brakowalo jak juz tam pojdzie <bezradny> .Mam nadzieje ze wasza przyjazn jednak przetrwa wieczna rozlake, oby.
_________________
Viki
 
 
Itak




Imiê: Kasia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 10 Sie 2009
Posty: 206
Sk±d: Zamość

Wys³any: 2009-08-12, 13:11   

Będzie..
Ale obiecał pisać ;-)
Oczywiście nie od razu.. i w znacznie większych odstępach czasów, ale zawsze to coś;-))))

Dzięki;**
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: