/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kocham CiÄ™ - kiedy?
Autor Wiadomo¶æ
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-07-07, 17:24   Kocham CiÄ™ - kiedy?

W jakiej okoliczności usłyszeliście słowo kocham Cię?
Oczywiście pierwsze słowo kocham cię w związku.
Podczas pocałunku? przytulenia? rozmowy?
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Jutro




Imiê: Zuzanna.
Do³±czy³a: 05 Lip 2010
Posty: 16
Sk±d: Yesterday.

Wys³any: 2010-07-08, 14:43   

Takie pierwsze kocham usłyszałam od M., mojego byłego chłopaka, podczas rozmowy, który powiedział to pod wpływem emocji, jak się potem okazało. ^^"
Od teraźniejszego M., jeszcze go nie usłyszałam i bardzo się z tego cieszę, bo nie rzuca słów na wiatr.
_________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok,
do końca wszystkiego, żeby zacząć na nowo.
Bez słowa i snu w zachwycie nocą, a bliskość
rozproszy nasz strach przed ciemnością...
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-07-08, 15:00   

Kocham Cię słyszałam mnóstwo razy.jednak takie słowa na poważnie, to chyba z 4 lata temu od mojego byłego, obecnie najlepszego przyjaciela.. Teraz te dwa słowa, słyszę niemal codziennie.. Od swojego mezula..
Czasem aż śmiać mi się chce, jak jakieś małolaty mówią robię kocham, jakby to było to samo co część..
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-07-08, 15:55   

Takie prawdziwe pierwsze kocham Cie usłyszałam podczas kryzysu w aktualnym związku a dokładnie podczas kłótni.. xD
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
paramour




Imiê: Julka
Do³±czy³a: 28 Cze 2010
Posty: 297
Sk±d: z kosmosu .

Wys³any: 2010-07-10, 18:07   

Rozgadana napisa³/a:
podczas kłótni..


ja również.. od byłego. ; d
_________________
pluje na swoją naiwność . .
 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2010-07-20, 16:45   

pierwszy raz uslyszalam podczas naszej pierwszej rocznicy na spacerku ;p
aktualnie stare dzieje ;d
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
asia




Imiê: Asia
Do³±czy³a: 14 Wrz 2010
Posty: 400
Sk±d: gdzies tam

Wys³any: 2010-09-14, 20:45   

Pierwsze te słowa usłyszałam od swojego faceta równe 7 miesięcy razem ze sobą na spacerze po mieście we dwoje.. :)
 
 
vous




Imiê: Sylwia
Do³±czy³a: 24 Lis 2010
Posty: 225
Sk±d: Opole

Wys³any: 2010-11-26, 23:58   

Ostatnio te słowa usłyszałam podczas ... Klęczał chyba przede mną. Chyba. Ale to nie był związek.
 
 
Fragles




Imiê: Mirek
Do³±czy³: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wys³any: 2011-01-05, 10:00   

Bardzo dawno temu, ale czy te słowa były szczere.. Szczerze powiem, że mi sie wydaje, że jednak nie.
_________________
;]
 
 
Jubar



Imiê: ---
Do³±czy³: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wys³any: 2011-01-05, 10:03   

Wmawianie dziewczynie czy facetowi, ze się ją czy jego kocha , gdy tak na prawde nie jest jest głupsze od wskoczenia do wanny pełnej spirytusu, gdy właśnie Cię kot podrapał.
Wiadomo, że ktoś, kto nie bierze związki na poważnie będzie wiedział o co chodzi. Miłośc rozkwita z czasem. Najlepiej powiedzieć dziewczynie dopiero "kocham CIę" gdy jesteś pewien, że to ta jedyna i że się jej oświadczasz.
Bo wcześniej to nie ma sensu. Wpierw jest tylko zauroczenie.
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2011-01-29, 10:42   

Jubar, popieram, dlatego ja nawet jak usłyszę od kogoś to nie mówię.. chyba że rodzicom, siostrze, czy przyjacielowi
 
 
paatrysiaa




Imiê: Patrycja
Wiek: 30
Do³±czy³a: 23 Lut 2011
Posty: 65
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2011-02-24, 20:52   

W moim przypadku to po 2 miesiącach ja pierwsza powiedziałam chłopakowi, ze go kocham, podczas zwykłego pozegnania się jak szłam do domu. A jeszcze milej mi się zrobiło, gdy on odpowiedział mi to samo :)
_________________
Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu, czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku, który istnieje, ale to też było bez sensu...
 
 
 
Nott




Imiê: Anita
Wiek: 37
Do³±czy³a: 22 Lut 2011
Posty: 88
Sk±d: północ

Wys³any: 2011-02-25, 00:51   

Jubar napisa³/a:
Wmawianie dziewczynie czy facetowi, ze się ją czy jego kocha , gdy tak na prawde nie jest jest głupsze od wskoczenia do wanny pełnej spirytusu, gdy właśnie Cię kot podrapał.

Ciekawe porównanie, ale masz całkowitą rację.

I jak sięgam pamięcią, to chyba nigdy nikomu nie powiedziałam, że go kocham. Oczywiście, jeśli mówimy o związkach, bo przyjaciołom czy rodzicom, to często mówię. Jeszcze nie spotkałam nikogo, kto mógłby to ode mnie usłyszeć, nawet po długiej znajomości. A kłamać nie ma co, bo przecież do uczucia zmusić się nie można.
Usłyszałam kocham Cię kilka razy w moim życiu, ale nigdy nie brałam ich na poważnie, bo osoba, która je do mnie kierowała, za bardzo się spieszyła ze wszystkim. A prawdopodobieństwo, że ktoś zakochał się we mnie po 2 miesiącach jest.. Żadne.
Zakochuję się w tobie już jest bardziej odpowiednie. Kocham cię to wielkie słowa.
_________________
I have all these dreams where I know exactly what to say. And you tell me, you know, that you forgive me.
 
 
Jubar



Imiê: ---
Do³±czy³: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wys³any: 2011-02-25, 10:01   

Nott napisa³/a:
Zakochuję się w tobie już jest bardziej odpowiednie. Kocham cię to wielkie słowa.

Tak, bo wbrew pozorom "zakochać się w kimś" a "kochać kogoś" to znacząca różnica, bo "zakochać się" to to samo co "zauroczyć się". Ale kiedyś popełniałem ten błąd, że bezsensownie odpowiadałem na "kocham Cię" każdej dziewczyny tym samym, pomimo iż tak nie było, dałem się owijać wokół palca i tak straciłem dwie fajne dziewczyny. Wiec nie ma się co spieszyć z tym słowem bez względu na okoliczności. Dla mnie odpowiedni moment, by to powiedzieć to w trakcie zaręczania się i nie ważne czy odpowie tym samym, czy nie - ważne, by być szczerym pod tą kwestią i powiedzieć to wtedy, gdy tak na prawdę jest, a nie odpowiadać puste "kocham Cię" od swojego partnera związku z myślą, ze go to nie zrani. Z rzeczywistością trzeba się liczyć.
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-02-25, 18:39   

Po raz pierwszy usłyszałam to słowo, kiedy rozmawiałam z Moim pierwszym i obecnym chłopakiem. Poczułam się wtedy szczęśliwa i nie mogłam w to uwierzyć.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: