/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kocham Cię - kiedy?
Autor Wiadomo
niedostepna17
ZaCzArO_oWanA




Imi: Paulina
Doczya: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skd: zaczarowany świat

Wysany: 2013-07-11, 11:06   

''Kocham'' to tak łatwo powiedzieeeeeć... ;p
Ja usłyszałam szczere KOCHAM od dwóch osób, którym wierzyłam w to. Dwa lata temu i pół roku temu. Ten, który powiedział mi to dwa lata temu, podrywał mnie z rok, potem ja go olałam, bo nic do niego nie czułam, kiedyś gdy trafiłam do szpitala to przyjechał do mnie z misiem i czekoladkami i chciał porozmawiać, niestety ale przyjaciółki do mnie wtedy przyjechały i nie miał okazji, potem zadzwonił czy może przyjechać kolejnego dnia i przyjechał i wtedy mi powiedział, że mnie kocha, wstał i wyszedł.

Ten co powiedział mi pół roku temu, to mój były chłopak. Zwlekał z tymi słowami długi czas, pierwsza mu powiedziałam co czuję a on dalej nic nie mówił, później dopiero to usłyszałam i to było słodkie. ;) ) Co piękne się kiedyś kończy ;p
_________________
`Posłuchaj swojego serca, potem rozumu, następnie kieruj się uczuciami, a dopiero na końcu posłuchaj zdania innych .
 
 
OneBlood



Imi: Moody.
Wiek: 29
Doczy: 01 Sie 2012
Posty: 152
Skd: Kraków

Wysany: 2013-07-27, 16:35   

Kocham , wcale nie jest łatwo powiedzieć byle komu.. przynajmniej jak dla mnie.
niekoniecznie się kiedyś konczy =). Trzeba solidnie zbudowac od postaw to sie nie skonczy.

xD ja na szczera milosc wole poczekac.


// co do Twojego podpisu to nalezy słuchać zdania innych, bo samemu nie jest w stanie sie zdecydować ;) . na pewno nie wiesz wszystkiego, serce otępi rozum i pójdziesz w ślepą drogę. Powodzenia =D.
 
 
 
niedostepna17
ZaCzArO_oWanA




Imi: Paulina
Doczya: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skd: zaczarowany świat

Wysany: 2013-08-06, 18:39   

najpierw lepiej posłuchać siebie, potem osób trzecich :)
_________________
`Posłuchaj swojego serca, potem rozumu, następnie kieruj się uczuciami, a dopiero na końcu posłuchaj zdania innych .
 
 
pepers



Imi: piotr
Wiek: 101
Doczy: 13 Sie 2013
Posty: 8
Skd: Białystok

Wysany: 2013-08-13, 09:15   

warto słuchać siebie ale mieć też na uwadze opiniie innych :-)
_________________
www.canvasfactory.pl WYDRUKI NA PŁÓTNIE CANVAS
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2013-08-25, 13:34   

Otóż to: ... kocham,jak to łatwo powiedzieć.... tego słowa nie warto używać zbyt często, jedynie wtedy,kiedy jesteśmy tego całkowicie pewni, że to ten jedyny i na całe życie. Zbyt częste używanie tego słowa i to nie koniecznie odpowiedniej osobie ,może tak samo zaszkodzić jak zjedzenie zbyt wielu tabletek niewiadomego pochodzenia.;)
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: