/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:47
Igrzyska Åšmierci
Autor Wiadomo¶æ
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-27, 21:13   

Zgadzam się co do Kapitolu i mieszkańców! Świetnie to zrobili! Bardzo podobało mi się, że zwrócili dużą uwagę na sytuację polityczną. Te nawiązania prezydenta Snowa do nadziei. To było bardzo fajne :) I po prostu cudowne były kostiumy Effie!! no nie mogłam się napatrzeć :o
 
 
Demonica




Imiê: Moni
Do³±czy³a: 26 Maj 2011
Posty: 79
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-27, 21:37   

Zawsze lektor może czytać myśli postaci, ale to mi się kojarzy z tanimi, starymi filmami. Zresztą tu było to zupełnie niepotrzebne, bo aktorzy wszystko świetnie pokazali
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2012-03-27, 23:07   

Najpierw powiem o Effie- nie rozumiem tej postaci. Ona jest jak na haju z przebłyskami normalności. I taką ją przedstawili. :)
Lektor? Fuj i blee, tak samo wszelkie dubbingi. Napisy były ok i chyba nie zniósłbym gdyby Katnis podkładała głos jakaś Majka J. Wątek polityczny to był najbardziej jak skończyli igrzyska i Haymitch powitał Katnis słowami, że teraz to ma przechlapane. :)
Ale największy plus filmu to to że najważniejsze było wywoływanie emocji. Nie wątek miłosny ani efekty specjalne których siłą rzeczy i tak było sporo. No ale prawie się poryczałem jak Katnis chowała zabitą Rue. A nie jestem filmowym ryczkiem! Kate w titanicu mogła by się sto razy topić z Leonardo :)
_________________
Mogilk
 
 
Hermena




Imiê: Malgorzata
Do³±czy³a: 19 Sty 2012
Posty: 29
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-30, 16:06   

masz rację Mogik Jennifer jest dobrą aktorką i była wzruszająca, ale nie tandetna w "Igrzyskach". Mnie w każdym razie do siebie przekonała bardzo. Cieszę się, że wątek miłosny był w ilości umiarkowanej, właściwie to idealnej. Ważniejsze były realia, walka,emocje wszystkich uczestników i Katniss!
_________________
Doskonałość jest straszna, nie ma potomstwa.
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-04-02, 19:05   

Wątek miłosny był faktycznie słabo rozwinięty. Właściwie to nawet lepiej, bo skupili się na samych igrzyskach, które były najbardziej fascynujące. Chociaż przypuszczam, że w 2 części siłą rzeczą będą musieli rozwinąć ten romans. :)
 
 
MoherowyBeret




Imiê: Ukryte
Do³±czy³a: 10 Lip 2012
Posty: 7
Sk±d: PL

Wys³any: 2012-07-10, 15:55   

Byłam na premierze filmu kilka miesięcy temu. Najpierw zafascynowała mnie książka, dlatego byłam ciekawa filmu. Nie rozczarowałam się. Fajna obsada i dobre efekty, choć z ksiązką nie może się równać.
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-10, 16:07   

wiadomo ;)
czekamy na II część :)
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
az2131




Imiê: domeniaka
Do³±czy³a: 10 Lip 2012
Posty: 1
Sk±d: Å›lÄ…skie

Wys³any: 2012-07-10, 17:21   

Jeny pierwszy post na tym forum O.O kocham być kotem.


Film bardzo mi się podobał, był odpowiednio brutalny i realistyczny (ach, ta scena rzezi przed rogiem obfitości :P ). Bałam się że twórcy skupią się głównie na wątku miłosnym między Dziewczyną od polowań a Kolesiem od chleba... Chwała im, że tego uniknęli. Muszę z trudem przyznać, że "Igrzyska..." połknęłam w jeden wieczór- tak mnie wciągnął że czytałam bez przerwy ^^ Nie wiem czy też tak miałyście, ale w kilku momentach, gdzieś w środku akcji, podniosłam głowę z wyrazem szoku, uśmiechem na ustach i moim stałym powiedzeniem "o żesz ty..." ;) Głupek ze mnie, zazwyczaj były to sceny skoncentrowane na Katniss i Peecie. Normalnie omijam szerokim łukiem wszelkie love story w książkach ale to akurat było do ogarnięcia. Taka skomplikowana miłość- On kocha, ona go unika. Chciałabym żeby ktoś kiedykolwiek tak się we mnie zabujał <głupek>, może stąd ta reakcja heh... A jaka była wasza reakcja po przeczytaniu "Igrzysk..."?
_________________



JOIN TO KISS ARMY!
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-16, 12:38   

LadyZgaga napisa³/a:
wiadomo ;)
czekamy na II część :)


To już niedługo. Są już zapowiedzi. :)
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=10-_fNg5FzU
Widzieliście już?
_________________
Mogilk
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-17, 23:16   

Ja bym nie widziała? Nawet książkę zaczęłam drugi raz czytać, żeby sobie przed filmem przypomnieć :) Doczekać się już nie mogę drugiej części! :D
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-09-18, 12:29   

Oj, ja tez jestem bardzo ciekawa.Pierwsza czesc rewelacja, zapowiedz tej drugiej tez wyglada niezle... Czekam...:)
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-09-18, 17:52   

Akurat druga część książki podobała mi się dużo bardziej więc czekam na ekranizację. :)
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-23, 23:04   

Czytałam tylko pierwszą cześć, i jetem strasznie ciekawa jak się potoczy historia. Nie wiem czy z ciekawości nie zacznę czytać książki. Już pod koniec czuje się początek buntu, scena gdzie po śmierci dziewczynki z jednego z dystryktów oglądające demolują telebimy jest niesamowita!
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-09-24, 12:10   

Ja polecam zacząć od książki a potem obejrzeć film. :)
Ja przeczytałam 2 części. Oglądam film "W pierścieniu ognia" i biorę się za trzecią część.
Jak dobrze pójdzie to może ostatnią ekranizację wprowadzą do kin w przyszłym roku - chciałabym!
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-27, 12:10   

rinoo - taa, tylko prezydent Snow też się wkurzył niesamowicie i zrobi wszystko, żeby zabić Katniss. :)

Mowama - myślisz, że tak szybko zrobią? Igrzyska mają porządne ekranizację, a przynajmniej ja tak widzę pierwszą część. Jak dla mnie to niech się nie śpieszą, tylko robią tak jak robili i będzie dobrze.
_________________
Mogilk
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: