/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:47
Igrzyska Åšmierci
Autor Wiadomo¶æ
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-27, 21:47   

Nieważne kiedy będzie, na pewno będzie dobra :) Ciężko byłoby zepsuć taką historię. Ja osobiście chyba mogę nazwać się fanką, bo ta książka skradła me serce. I film również nie rozczarował, więc i tym razem nastawiam się pozytywnie.
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-10-02, 13:10   

rinoo napisa³/a:
Czytałam tylko pierwszą cześć, i jetem strasznie ciekawa jak się potoczy historia. Nie wiem czy z ciekawości nie zacznę czytać książki. Już pod koniec czuje się początek buntu, scena gdzie po śmierci dziewczynki z jednego z dystryktów oglądające demolują telebimy jest niesamowita!

To fakt, scena jest bardzo wymowna... Myslicie, ze to bedzie mialo zwiazek z druga czescia? Chyba tez zaczne czytac przed filmem, bo juz nie moge sie doczekac...
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-10-02, 19:00   

Ja trochę nie w temacie, pierwsza część bardzo mi się podobała, w ogóle nie odczułem tych 3 godzin w kinie, ale kiedy jest premiera w pierścieniu ognia - tak jak podaje filmweb 22 listopada, czy wcześniej?
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-10-02, 19:18   

Mowama napisa³/a:
Ja polecam zacząć od książki a potem obejrzeć film. :)
Ja przeczytałam 2 części. Oglądam film "W pierścieniu ognia" i biorę się za trzecią część.
Jak dobrze pójdzie to może ostatnią ekranizację wprowadzą do kin w przyszłym roku - chciałabym!


Taka kolejność chyba zawsze jest najlepszym rozwiązaniem :) Gdzieś czytałam że akurat ostatnią część mają podzielić na dwa filmy ;) Tyle dobroci dla fanów! ;)
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-10-09, 21:34   

Dzielą, bo raz, że trudno zmieścić obszerne dzieło literacki w 2 max 3 godzinach filmu, dwa, ze więcej zarobią ;)
Dzielili też Zmierzch i Hobbita. Hobbit to przecież jedna książka, a robią z niego trylogię.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-10-10, 23:51   

wiedźmin napisa³/a:
Dzielą, bo raz, że trudno zmieścić obszerne dzieło literacki w 2 max 3 godzinach filmu, dwa, ze więcej zarobią ;)
Dzielili też Zmierzch i Hobbita. Hobbit to przecież jedna książka, a robią z niego trylogię.


So true! ;) Ja tam jednak nie będę narzekać, wolę jak film jest odzwierciedleniem książki i nie pomija żadnych ważnych wątków :P Jeśli przez to mają być dwie części to nie ma problemu :)
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-10-11, 10:26   

Mi się podoba pomysł podziału tej części, więcej przyjemności z oglądania :)
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-10-14, 09:07   

wiedźmin napisa³/a:
Ja trochę nie w temacie, pierwsza część bardzo mi się podobała, w ogóle nie odczułem tych 3 godzin w kinie, ale kiedy jest premiera w pierścieniu ognia - tak jak podaje filmweb 22 listopada, czy wcześniej?

premiera jest 22 listopada:) a wiec juz calkiem niedlugo <jupi>
 
 
Wygadana



Imiê: Wygadana
Wiek: 27
Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2013
Posty: 7
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-15, 15:54   

Kacha napisa³/a:
wiedźmin napisa³/a:
Ja trochę nie w temacie, pierwsza część bardzo mi się podobała, w ogóle nie odczułem tych 3 godzin w kinie, ale kiedy jest premiera w pierścieniu ognia - tak jak podaje filmweb 22 listopada, czy wcześniej?

premiera jest 22 listopada:) a wiec juz calkiem niedlugo <jupi>


Ja też się cieszę <hura> i mam nadzieję,że zdążę przeczytać książkę , zanim "W pierścieniu ognia" wejdzie do kin...:) jak oglądał "Igrzyska śmierci" byłam zahipnotyzowana od początku do samego końca, zobaczymy jak będzie tym razem ;)
_________________

 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-16, 08:49   

Ja tak samo. Jest dosłownie kilka filmów, na których w kinie całkiem straciłam poczucie. Oprócz Igrzysk byly to np. Bękarty wojny, Jedz, módl się, kochaj i Alicja w krainie czarów ;pp
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-10-16, 13:02   

A oglądacie zapowiedzi, które wychodzą? Ostatnio wyszedł taki minutowy spot z wybranymi scenami, w tym walczącej Katniss. :)
_________________
Mogilk
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-10-16, 19:46   

Mogik napisa³/a:
A oglądacie zapowiedzi, które wychodzą? Ostatnio wyszedł taki minutowy spot z wybranymi scenami, w tym walczącej Katniss. :)


Zawsze warto obejrzeć zwiastun :P Są po to żeby przedstawić zarys filmu a akurat zapowiedzi tej trylogii zapadły mi w pamięć :) Bo i zwiastun pierwszej części wywarł na mnie duże wrażenie, trzymał w napięciu, za to ten W Pierścieniu Ognia zaskoczył mnie fajnymi scenami z treningów :P
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-10-17, 21:15   

Mogik, a gdzie ty sledzisz te spoty? ja tylko zwiastun w kinie widziałem i na filmwebie.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-20, 19:24   

Chyba na youtube? :P Tam przynajmniej sÄ… :P
Chociaż ja też zwiastuny zazwyczaj ogarniam na filmweb
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-10-23, 12:53   

Wygadana napisa³/a:
Kacha napisa³/a:
wiedźmin napisa³/a:
Ja trochę nie w temacie, pierwsza część bardzo mi się podobała, w ogóle nie odczułem tych 3 godzin w kinie, ale kiedy jest premiera w pierścieniu ognia - tak jak podaje filmweb 22 listopada, czy wcześniej?

premiera jest 22 listopada:) a wiec juz calkiem niedlugo <jupi>


Ja też się cieszę <hura> i mam nadzieję,że zdążę przeczytać książkę , zanim "W pierścieniu ognia" wejdzie do kin...:) jak oglądał "Igrzyska śmierci" byłam zahipnotyzowana od początku do samego końca, zobaczymy jak będzie tym razem ;)

ja wlasnie koncze czytac:) the best ...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: