/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:47
Igrzyska Åšmierci
Autor Wiadomo¶æ
mkgod7




Imiê: Marcin
Wiek: 40
Do³±czy³: 09 Sty 2012
Posty: 26
Sk±d: miasto

Wys³any: 2012-02-11, 11:58   

Ja z drugiej strony nigdy nie idę na film tylko dlatego, że gra w nim jeden z moim ulubionych aktorów/aktorek. Wiadomo, że mam o wiele większą chęć go wtedy zobaczyć ale jeśli sama tematyka lub fabuła mnie nie interesuje to odpuszczam.
_________________

 
 
Hermena




Imiê: Malgorzata
Do³±czy³a: 19 Sty 2012
Posty: 29
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-12, 14:47   

No ale przyznasz, że dobra obsada w ciekawym filmie to połowa sukcesu :)
_________________
Doskonałość jest straszna, nie ma potomstwa.
 
 
mkgod7




Imiê: Marcin
Wiek: 40
Do³±czy³: 09 Sty 2012
Posty: 26
Sk±d: miasto

Wys³any: 2012-02-13, 15:14   

To fakt, znane nazwiska promują film już na starcie. Jeśli do tego okaże się ciekawy to jest już bardzo dobrze. Ale przecież ( na szczęście ;) ) w filmach nie mogą grać ciągle te same osoby.
Być może w Igrzyskach role pierwszoplanowe grają przyszłe gwiazdy Hollywood ;)
_________________

 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2012-02-16, 22:15   

Szczerze mówiąc to ja się na filmie nie znam. A wymieniać po nazwiskach to już w ogóle nie potrafię:P może wymienię z 10 a kojarzę ze 150 z twarzy. Jak są w filmie sławni aktorzy to wiadomo, że nie może być kompletnej skuchy bo oni na tych filmach z hollywoodu zarabiają miliony i zatrudniają najlepszych reżyserów i kamerzystów. I grafików, bo dzisiaj chyba i tak wszystko przechodzi przez obróbki na kompach.
Może jakbyśmy w Polsce mieli więcej kasy to wiedźmin by się udał. Jestem jego wielkim fanem ale nie aż takim, żeby uznać że im film wyszedł:P . Ale zawsze możemy u nas kręcić filmu obyczajowe:)
_________________
Mogilk
 
 
mkgod7




Imiê: Marcin
Wiek: 40
Do³±czy³: 09 Sty 2012
Posty: 26
Sk±d: miasto

Wys³any: 2012-02-17, 12:49   

Oj tak... film wiedźmin... współczuje jeśli ktoś nie czytał sagi a obejrzał film, wtedy do książki już raczej nie zajrzy.
Nie wiem ile wynosi budżet Igrzysk ale nie jest to chyba jakaś ogromna kwota ( oczywiście jak na film kategorii A ;) ) więc myślę, że główną siła filmu będzie gra aktorska bo nie ma na tyle efektów specjalnych żeby zrekompensować braki logiki i fabuły ;)
_________________

 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2012-02-19, 19:56   

Ale dobry film fantasy albo science fiction musi mieć dobry budżet i aktorów. Jak tego nie ma to jest klapa nawet jakby aktorzy naprawdę byli dobrzy. To jest po prostu baza tego gatunku. Wiedźmina skopali pomimo tego, że Sapkowski napisał świetne książki. Wszystko zniszczyły gumowe smoki które na co dzień straszą dzieci w objazdowych "domach strachu".
A skoro igrzyska spełniają te wymagania i są ekranizacją równie dobrej książki to reżyser jest w wygodnej sytuacji.
_________________
Mogilk
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-23, 16:14   

Jestem podobnego zdania.
Akurat w przypadku tego filmu budżet musiął być ogromny. Reszta też spełnia kryteria, więc licze, że sie nie zawiedziemy ;)
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-24, 11:30   

Też mi się wydaje, że nie będą oszczędzać na tym filmie. To jest za ważna produkcja, na pewno znalazło się sporo sponsorów. Zobaczcie na popularność książki, ma utworzone własne forum, może nawet nie jedno - fanów nie brakuje. Patrzcie chociażby na ten plakat, czy ten Kapitol wygląda na produkcję niskobudżetową? :)
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-27, 14:36   

Super ten plakat!!!
Trochę z batmanem mi się skojarzył ;)
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-27, 20:26   

Całkiem sympatyczny, ale wolę nasz polski! :)
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-28, 13:16   

Oba są fajne i oba bym promowała, nie lubię wybierać :P

A wiecie, że Josh musiał w 3 tygodnie przytyć 6 kilo do filmu?... ;pp
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2012-03-01, 23:08   

Plakat fajny, wiem, że wątek miłosny jest fajny i mi też się podoba ale ja czekam najbardziej na widoczki takich właśnie nowoczesnych miejsc no i sceny walki:)
_________________
Mogilk
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-04, 21:27   

Mimo, że jestem zwolenniczką romansideł i generalnie kocham takie wątki miłosne w filmach to ku mojemu zdziwieniu w tym filmie stanowczo bardziej stawiam na sceny walki. ;) Tutaj same igrzyska są po prostu perłą tego filmu, dlatego liczę, że tak jak w książce to one będą miały rolę nadrzędną :)
 
 
mkgod7




Imiê: Marcin
Wiek: 40
Do³±czy³: 09 Sty 2012
Posty: 26
Sk±d: miasto

Wys³any: 2012-03-06, 16:12   

właśnie gadałem ze znajomym który widział pokaz przedpremierowy i piał z zachwytu!!!!!!!
więc nie mogę się już doczekać tej premiery!!!

23 marcu przybywaj SZYBCIEJ !!!!!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-06, 22:18   

Pokaz przedpremierowy "Igrzysk śmierci"? trochę wcześnie :O jesteś pewien, że to ten film ? :D bo aż ciężko mi uwierzyć :) przecież to jeszcze duużo czasu do premiery! Ale jeśli faktycznie chodzi o igrzyska i już mamy pierwsze pozytywne opinie no to super!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: