/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 08:42
Seks bez zobowiązań
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-06-12, 09:05   Seks bez zobowiÄ…zaÅ„

Co myślicie o seksie bez zobowiązań? Jesteście za, czy przeciw? Dlaczego akurat tak, a nie inaczej.
Seks tego typu szczerze powiedziawszy nie jest dla mnie, ponieważ ja uważam, że seks powinno się uprawiać kochając drugą osobę, a nie raz tutaj, później tutaj. I ciągle z kim popadnie.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-06-12, 09:48   

Ja jestem przeciw ponieważ dla mnie seks jest czymś ważny nie traktuje tego jako rozrywkę.. I mam takie same zdanie jak Ty, że powinno się kochać tylko z osobą, którą się naprawdę kocha :-)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2010-01-10, 09:00   

Rozgadany napisa³/a:
Co myślicie o seksie bez zobowiązań? Jesteście za, czy przeciw?


Hmm dla mnie to glupota i jestem przeciwko poniewaz dla mnie seks ma duze znaczenie nie jako zabawa.
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-01-11, 15:56   

tylko jeden raz miałam taką sytuacje.. ale osobe znałam już dość długi czas.. i powiem że nie było rewelacji..
ogólnie to jeżeli ktoś chce skakać z kwiatka na kwiatek to nie mam nic przeciwko temu.. bo ja żadnej choroby nie złapię, każdy ma wybór w życiu, Chociaż dla mnie najważniejsze jest to żebym postępowała w ten sposób, ze kiedy spojrzę w lustro nie będe wstydziła się swojego zachowania
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2010-01-13, 18:47   

Do łóżka nikomu nie zaglądam, więc ludzie niech robią co chcą, to ich życie. Mogę mówić za siebie: ja z kimś kogo nie znam, z kim nie jestem związana, seksu uprawiać nie będę.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-01-27, 21:06   

Bramka napisa³/a:
ja z kimś kogo nie znam, z kim nie jestem związana, seksu uprawiać nie będę.

ale z tym sie zgadzam i w sumie dobrze że jeszcze tyle kobiet jest ktre w ten sposób podchodzą do spawy seksy..
oglądaliście film "galerianki"? to jest o młodych pannach które sponsorów szukają szkoda jednej (główna bohaterka) kótóra pod wpływem otoczenia zaczyna sie puszczać (przepraszam za słowa ale inaczej nie da rady tego nazwać)
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-01-28, 06:56   

anioÅ‚ek napisa³/a:

ale z tym sie zgadzam i w sumie dobrze że jeszcze tyle kobiet jest ktre w ten sposób podchodzą do spawy seksy..
oglądaliście film "galerianki"? to jest o młodych pannach które sponsorów szukają szkoda jednej (główna bohaterka) kótóra pod wpływem otoczenia zaczyna sie puszczać (przepraszam za słowa ale inaczej nie da rady tego nazwać)


Oglądałam ten film i jeżeli moim zdaniem takie coś by było to jest jedna wielka patologia.. ^^ I brak szacunku dla samej siebie..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-03-11, 23:10   

Rozgadana napisa³/a:
Oglądałam ten film i jeżeli moim zdaniem takie coś by było to jest jedna wielka patologia.. ^^ I brak szacunku dla samej siebie..

tak masz całkowitą rację.. to uż patologia.. ale mało takich nastolatek można w galeriach handlowych zauważyć?? ma jeszcze powstac film o męskich prostytutkach "Świnki"


ps. przepraszam ze dopiero teraz ale mialam ost problemy z dotarciem na forum :*
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2010-03-14, 09:06   

Ja w ogóle chce jeszcze poczekać z podjęciem decyzji o rozpoczęciu współżycia.
Muszę się liczyć z tym, że antykoncepcja może zawieść. Nie ma przecież takiej, która daje 100 % pewności. I osoba z którą będę musi być odpowiedzialna i w razie czego nie stchórzyć, a zostać ze mną i mi pomóc.

Nie potrafiłabym uprawiać seksu z kimś kto mnie w ogóle nie pociąga, kogo nie znam praktycznie w ogóle [czyli np. z osobą poznaną na imprezie].

Film 'Galerianki' również oglądałam. No cóż.. sporo dzisiejszych nastolatek sprzedaje się za ciuchy, kosmetyki. Nie szkoda mi ich. Jestem ciekawa co będą o sobie myśleć jak już wydorośleją, no chyba że nigdy się nie zmienią..
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-03-14, 10:12   

Angel napisa³/a:
Ja w ogóle chce jeszcze poczekać z podjęciem decyzji o rozpoczęciu współżycia.
Muszę się liczyć z tym, że antykoncepcja może zawieść. Nie ma przecież takiej, która daje 100 % pewności. I osoba z którą będę musi być odpowiedzialna i w razie czego nie stchórzyć, a zostać ze mną i mi pomóc.


I tu się zgodzę bo to jest akurat moim zdaniem tutaj najważniejsze.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-03-14, 12:40   

Angel napisa³/a:
Ja w ogóle chce jeszcze poczekać z podjęciem decyzji o rozpoczęciu współżycia.
Muszę się liczyć z tym, że antykoncepcja może zawieść. Nie ma przecież takiej, która daje 100 % pewności. I osoba z którą będę musi być odpowiedzialna i w razie czego nie stchórzyć, a zostać ze mną i mi pomóc.

tez wychodze z założenia że "pierwszy" raz trzeba przeżyć z osobą, do której sie coś czuje.. a przynajmniej jeśli w danej chwili wychodzisz z takiego załozenia..
Angel napisa³/a:
Nie potrafiłabym uprawiać seksu z kimś kto mnie w ogóle nie pociąga, kogo nie znam praktycznie w ogóle [czyli np. z osobą poznaną na imprezie].

hehe 100% racji:) ja mam tak samo jeśli ktoś mnie wogóle nie pociąga seksualnie to nawet z tą osobą nie chce być..
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2010-03-14, 12:51   

anioÅ‚ek napisa³/a:
trzeba przeżyć z osobą, do której sie coś czuje.. a przynajmniej jeśli w danej chwili wychodzisz z takiego załozenia..

No tak jakby. Może nie muszę być z kimś w związku, ale jakieś uczucie nas musi wiązać.
Musi mnie pociągać taka osoba.
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-03-14, 12:59   

Angel napisa³/a:
ale jakieś uczucie nas musi wiązać.

tak to jeste wazne.. tylko żeby to nie była przyjaźń:) ja już 2 razy popełniłam ten błąd.. ale najważniejsze że przyjaźń przetrwała:)
 
 
stokrotka.



Imiê: Sylwia .
Do³±czy³a: 05 Lut 2010
Posty: 812
Sk±d: wiesz... ;)

Wys³any: 2010-03-14, 17:10   

anioÅ‚ek napisa³/a:
tak to jeste wazne.. tylko żeby to nie była przyjaźń:) ja już 2 razy popełniłam ten błąd.. ale najważniejsze że przyjaźń przetrwała:)


macie wielkieszczęście... jestem tego samego zdania co wszyscy na górze, bez miłości nie bd seksu =)
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 35
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-03-30, 09:16   

ja stanowczo mowie nie bo nie traktuej tego jako zabawy
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: