/


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Rozgadana
2009-08-06, 20:09
Okazywanie miłości w miejscach publicznych
Autor Wiadomo¶ć
Rozgadana
Psychodeliczna




Imię: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Doł±czyła: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wysłany: 2010-11-24, 21:56   

Cytat:
Nie przeszkadza mi. Ani trochÄ™. Niech sobie robiÄ… co chcÄ….

Nie przeszkadzałby Ci to jak by ktoś siedział obok Ciebie na przystanku i toczył ślimaka ?
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
vous




Imię: Sylwia
Doł±czyła: 24 Lis 2010
Posty: 225
Sk±d: Opole

Wysłany: 2010-11-24, 22:01   

Rozgadana napisał/a:
Nie przeszkadzałby Ci to jak by ktoś siedział obok Ciebie na przystanku i toczył ślimaka ?


Nie.
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imię: Patrycha!
Wiek: 37
Doł±czyła: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wysłany: 2010-12-20, 08:58   

Czasami jak widzę jak mało co się nie zgwałcą na ulicy to mnie skręca z obrzydzenia ;/ Też byłam młoda,ale miałam swój rozum i nie zachowywałam się na ulicy jak w sypialni..

Pamiętam,jakieś 4lata wstecz,jak jechałam gdzieś pociągiem,na peronie siedział chłopak z dziewczyną...Ona usiadła na nim okrakiem,że było jej widać całe dupsko ;/ (no skromna była jak nic ;) ).. Nie wytrzymałam :D Powiedziałam jej,że chyba zapomniała zmienić bieliznę i żeby się trochę zasłoniła <hahaha> <hahaha> <hahaha> Chyba zgadłam,bo moment jej przeszły amory <hahaha> A ja i wiele innych ludzi nie byliśmy skazani na oglądanie jej tyłka (hehe ;) , pewnie siedziałabym cicho jakby mi się spodobał ten tyłek ;p )
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Ĺ‚apaj
 
 
Jubar



Imię: ---
Doł±czył: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wysłany: 2010-12-26, 20:45   

KaĹĽde miejsce jest na to dobre. To jak inni na to reagujÄ… to juĹĽ ich problem.
 
 
Fragles




Imię: Mirek
Doł±czył: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wysłany: 2011-01-04, 09:51   

Mi to tam szczerze nie przeszkadza, ale ja osobiście wolę to robić z dziewczyną bez towarzystwa sam na sam.. Wiadomo jak idę z nią przez miasto to tam buziak jakis przytulenie oka, ale nic innego raczej nie.
_________________
;]
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imię: Patrycha!
Wiek: 37
Doł±czyła: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wysłany: 2011-01-04, 10:12   

Cytat:
To jak inni na to reagujÄ… to juĹĽ ich problem.

Ej no sorry,ale niekoniecznie mam ochotę oglądać obleśne rzeczy na ulicy.. Niech się zachowują jak należy...
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Ĺ‚apaj
 
 
Jubar



Imię: ---
Doł±czył: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wysłany: 2011-01-04, 10:36   

TrisHka napisał/a:
Ej no sorry,ale niekoniecznie mam ochotę oglądać obleśne rzeczy na ulicy.

Całowanie się jest według Ciebie obleśne? Nie chcesz to się nie patrz. Mnie to nie przeszkadza czy inni sie całują czy ja z dziewczyną sie całuję, a inni się gapią.
 
 
Fragles




Imię: Mirek
Doł±czył: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wysłany: 2011-01-04, 10:38   

Jubar napisał/a:
Całowanie się jest według Ciebie obleśne?

To zależy jak to całowanie wygląda... I powiem Ci szczerze nie przeszkadza mi to noo ale czasami też jak widze takie cos to jest lekka przesada.
_________________
;]
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imię: Patrycha!
Wiek: 37
Doł±czyła: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wysłany: 2011-01-04, 10:38   

Jubar napisał/a:
Całowanie się jest według Ciebie obleśne? Nie chcesz to się nie patrz. Mnie to nie przeszkadza czy inni sie całują czy ja z dziewczyną sie całuję, a inni się gapią.

Czy ja mówię o samym całowaniu? W tym nie ma nic złego.. Przeczytaj mój wcześniejszy post w tym temacie. O to mi chodzi,a nie o pocałunek.. :D
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Ĺ‚apaj
 
 
Jubar



Imię: ---
Doł±czył: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wysłany: 2011-01-04, 10:49   

TrisHka, ahaaa. No fakt, takie kamasutrowe i bardzo intymne jazdy na ławce to fakt troche przegięcie. Tam całowanie czy jeszcze dopuszczalne chwytanie za tyłek w parku czy cuś to jeszcze luz.
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imię: Patrycha!
Wiek: 37
Doł±czyła: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wysłany: 2011-01-04, 10:52   

Jubar, ależ oczywiście,że tak ;) Sama jeszcze troszkę młoda jestem, to rozumiem :P
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Ĺ‚apaj
 
 
paatrysiaa




Imię: Patrycja
Wiek: 30
Doł±czyła: 23 Lut 2011
Posty: 65
Sk±d: WrocĹ‚aw

Wysłany: 2011-02-24, 21:10   

Dzisiaj jak byłam na mieście, to widziałam baaardzo dużo par. Nawet w galeriach handlowych pary siedzą i się obściskują przy ludziach.. Co wtedy myślę? Że im cholernie zazdroszczę, bo wtedy myślę o byłym i wracają wszystkie wspomnienia. Masakra.
_________________
Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu, czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku, który istnieje, ale to też było bez sensu...
 
 
 
Nott




Imię: Anita
Wiek: 37
Doł±czyła: 22 Lut 2011
Posty: 88
Sk±d: północ

Wysłany: 2011-02-25, 00:21   

Nie lubię obściskiwania ani całowania w miejscach publicznych. Nie dlatego, że zazdroszczę, ale po prostu czuję się jakoś.. Niezręcznie? Sama nie wiem.
Jak miałam chłopaka, to też unikałam takich sytuacji. Trzymaliśmy się za rękę albo szliśmy przytuleni czy coś, ewentualnie buziak, ale reszta odpadała. Nie lubię wiedzieć, że ktoś może mi się przyglądać albo, że mogę kogoś krępować.
_________________
I have all these dreams where I know exactly what to say. And you tell me, you know, that you forgive me.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imię: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Doł±czyła: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wysłany: 2011-02-25, 09:58   

paatrysiaa napisał/a:
Nawet w galeriach handlowych pary siedzą i się obściskują przy ludziach..


hehe tak to wszędzie chyba jest.. :P
I powiem Ci, że kiedyś też miałam takie uczucie, że im zazdroszczę czegoś takiego szczęścia, miłości i w ogóle.. :P
Ale to minęło :D
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imię: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Doł±czyła: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wysłany: 2011-02-25, 18:46   

Okazywanie miłości w miejscach publicznych jest niestosowne i nieco krępujące. Oczywiście, że buzi w policzek albo takie muśniecie czy tak trzymać się za rękę, wolno, ale są też granicę tego. Obmacywanie albo namiętne pocałunki odpadają w ten sposób można sobie okazać miłość w domu, ale nie przy ludziach.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: