/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Borcejn
2012-08-15, 18:30
Problem z dziewczyną
Autor Wiadomo
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-13, 23:09   Problem z dziewczyną

Cześć, mam na imię Kamil i jestem bardzo popularnym 17-sto latkiem. Świetnie gram w piłkę nożną, dlatego gram w młodzikach Widzewa Łódź.

Ostatnio jak szedłem z dziewczyną ulicą, zapytała mnie się o moje byłe. No to ja grzecznie zapytałem "co cię to interesuje?", a ona bezczelnie powiedziała, że "o tak po prostu". Tego było już za wiele, wyzwałem ją od suk i chamów, a potem poszedłem. Teraz żałuję tego, co zrobiłem. W jaki sposób mogę to naprawić ?
 
 
Wyobraznia__




Imi: Klaudia
Wiek: 31
Doczya: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Skd: ...

Wysany: 2012-08-13, 23:14   

Czy to jest jakaś marna prowokacja?

Kamildinho napisa/a:
Teraz żałuję tego, co zrobiłem. W jaki sposób mogę to naprawić ?


W żaden. Gdybyś chciał iść ją teraz przeprosić, to na miejscu tej dziewczyny strzeliłabym Ci w twarz i zamknęła drzwi przed nosem.

Kamildinho napisa/a:
Tego było już za wiele, wyzwałem ją od suk i chamów, a potem poszedłem.


I wydaje mi się, że to nie ona zachowała się w tej sytuacji chamsko.
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-13, 23:17   

Ale ja jej nie chcę przeprosić, bo mam swój honor. To ona powinna się cieszyć, że w ogóle ze mną chodziła (chociaż przez chwilę). No i proszę więcej kultury w stosunku do mojej osoby
Wyobraznia__ napisa/a:
na miejscu tej dziewczyny strzeliłabym Ci w twarz i zamknęła drzwi przed nosem.
 
 
Wyobraznia__




Imi: Klaudia
Wiek: 31
Doczya: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Skd: ...

Wysany: 2012-08-13, 23:22   

Kamildinho napisa/a:
No i proszę więcej kultury w stosunku do mojej osoby


Nie obraziłam Cię w żaden sposób. Stwierdziłam tylko, że na miejscu tej dziewczyny tak bym właśnie zrobiła.
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-13, 23:24   

Ja poczułem się tym dotknięty i niestety jestem zmuszony zgłosić twój post do moderatora. Taka sugestia świadczy o braku do drugiej osoby oraz niewychowaniu.
 
 
Wyobraznia__




Imi: Klaudia
Wiek: 31
Doczya: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Skd: ...

Wysany: 2012-08-13, 23:25   

Kamildinho napisa/a:
Ja poczułem się tym dotknięty i niestety jestem zmuszony zgłosić twój post do moderatora.


Proszę bardzo ;]

Pomyśl, jak poczuła się ta dziewczyna, w momencie kiedy wyzwałeś ją od suk? Ona nie poczuła się dotknięta, według Ciebie? Jak dla mnie jesteś zwykłym pozerem. Tyle. Zgłaszaj.
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-13, 23:35   

Nie wiem jak się czuła, ale to nie moja sprawa (nie wtrącam się w życie uczuciowe innych). Choć nie sądzę, bym mogła poczuć się dotknięta, ponieważ dobrze wie, że miałem rację. Myślę, że to tylko kwestia czasu jak wróci do mnie (jestem popularny). Problem w tym, że ja nie chcę czekać tak długo, bo w piątek mam imprezę. Muszę kogoś wtedy mieć, gdyż, jak to nazwałaś, jestem pozerem.
 
 
nika.



Imi: po co mi się
Wiek: 38
Doczya: 24 Lip 2012
Posty: 165
Skd: :)

Wysany: 2012-08-13, 23:38   

Przepraszam bardzo za wyrażenie, ale jak mogłeś za takie gówno ją zwyzywać ? Wydaje mi się, że masz za wysokie mniemanie o sobie, zachowałeś się koszmarnie i nie znajduję żadnego sposobu, w jaki mógłbyś to naprawić.
  
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-08-13, 23:38   

Szczerze to ja myślę że Ty bardziej chamsko zachowałeś się od niej. o ile ktoś dopatrzy się chamstwa w jej zachowaniu.
Dziewczyny lubią wiedzieć jakie masz doświadczenie w związkach. czy opłaca się wiązać na dłużej i myśleć że coś z tego wyjdzie czy dać sobie spokój.
Ja na jej miejscu jakbym wgl chciał być to bym zrobił tak samo i po tym numerze to raczej żałowałbym niż się cieszył że wgl coś było. jak pisała Klaudia nawet jakbyś przełamał swoją "dumę" i ją przeprosił to bym Ci dał z liścia i trzasnął drzwiami przed nosem.

Btw. Klaudia jest moderatorem. Więc zgłoś ją u niej .
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-13, 23:46   

nika
Piłsudski nie żalił się, jak robiła wtedy większość Europy, że Bolszewików nie można pokonać, tylko znalazł świetny sposób

Damian
Daamiann napisa/a:

Szczerze to ja myślę że Ty bardziej chamsko zachowałeś się od niej. o ile ktoś dopatrzy się chamstwa w jej zachowaniu

Twoja opinia...

Daamiann napisa/a:
Dziewczyny lubią wiedzieć jakie masz doświadczenie w związkach. czy opłaca się wiązać na dłużej i myśleć że coś z tego wyjdzie czy dać sobie spokój.

Ja też lubię bardzo śmiać się z czarnych, ale tego nie robię z powodu zasad kultury.

Daamiann napisa/a:
Ja na jej miejscu jakbym wgl chciał być to bym zrobił tak samo i po tym numerze to raczej żałowałbym niż się cieszył że wgl coś było. jak pisała Klaudia nawet jakbyś przełamał swoją "dumę" i ją przeprosił to bym Ci dał z liścia i trzasnął drzwiami przed nosem.

Już mówiłem, jestem zbyt popularny, by to ona zerwała. Albo zerwę ja, albo nikt inny. Jej powrót jest tylko kwestią czasu. Ja po prostu nie chcę długo czekać

Daamiann napisa/a:
Btw. Klaudia jest moderatorem. Więc zgłoś ją u niej .

Masz małe pojęcie Damian o działaniu forum. Zgłoszenie idzie również do innych moderatorów. Dziękuję.
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-08-13, 23:51   

Kamildinho napisa/a:
Myślę, że to tylko kwestia czasu jak wróci do mnie (jestem popularny).


Jeśli myślisz że wszystkie dziewczyny lecą na popularność to powodzenia w życiu.
według mnie jesteś kompletnie nieprzygotowany do jakiegokolwiek związku.
nie umiesz pokazać dziewczynie jak Ci na niej zależy (jak liczysz że przez popularność nie będziesz musiał okazywać uczuć i starać się o dziewczynę żeby Cię nie kopneła w tyłek to tak trzymaj. napewno dasz radę) a pozatym gdy chce się dowiedzieć czegoś więcej o Tobie to ją wzywasz.
jak masz tak postępować to daj sobie spokój z dziewczynami i nie psój im nerwów.
A pozatym jak jesteś pozerem to do piątku jakąś chętną co leci ma twoją sławę sobie wytrzaśniesz spokojnie.
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-13, 23:55   

A czy ja mówię, że chcę wiązać się z nią za długo? Miałem zamiar pochodzić z nią z miesiąc, a potem dać sobie spokój. Innej nie wezmę, bo to chodzi o prestiż wśród znajomych. Nie chcę, by uznali, że traktuję kobiety jak zabawki.

Kto powiedział, że mi na niej zależy?

btw. jeśli myślisz, że w życiu liczy się coś innego niż popularność i kasa, to się zdziwisz Damianie.
 
 
pioter0




Imi: Piotr
Pomg: 3 razy
Wiek: 31
Doczy: 24 Maj 2012
Posty: 322
Skd: Poznań

Wysany: 2012-08-14, 00:03   

P R O W O K A C J A ! Bawicie się z idiotą, który robi sobie jaja..
Ludzie proszę Was, takich jak On jest w internecie pełno.. Co za kretyn napisałby takie coś i w dodatku odpowiadał w taki sposób.
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-14, 00:05   

pioter0 napisa/a:
P R O W O K A C J A ! Bawicie się z idiotą, który robi sobie jaja..
Ludzie proszę Was, takich jak On jest w internecie pełno.. Co za kretyn napisałby takie coś i w dodatku odpowiadał w taki sposób.


Przykro mi, ale jestem zmuszony zgłosić cię do moderatora.
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-08-14, 00:11   

Kamildinho napisa/a:
btw. jeśli myślisz, że w życiu liczy się coś innego niż popularność i kasa, to się zdziwisz Damianie.


Wiem że te dwie rzeczy są ważne. ale czy naprawdę myślisz że tylko one się liczą?
wiem co to popularność. gram w siatkę i razem z drużyną zdobyliśmy mistrzostwo województwa. i co z tego .? ludzie traktują "popularnych" na równi z innymi. tylko że wokół nich robi się większy szum. widać lubisz być w centrum zainteresowania.

btw. przyszedłeś tu po radę. a osoby które choć trochę chcą Ci pomoc obrażasz , zgłaszasz je do moderatorów i propagujesz swoją "popularność" chociaż pewnie nie wyszła za Łódź.
daj sobie siana.
straszeniem nikt nic nie zdziała tu.
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: