/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Borcejn
2012-08-15, 18:30
Problem z dziewczyną
Autor Wiadomo
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-14, 00:18   

Daamiann napisa/a:
Wiem że te dwie rzeczy są ważne. ale czy naprawdę myślisz że tylko one się liczą?

tak

Daamiann napisa/a:
wiem co to popularność. gram w siatkę i razem z drużyną zdobyliśmy mistrzostwo województwa. i co z tego .? ludzie traktują "popularnych" na równi z innymi. tylko że wokół nich robi się większy szum. widać lubisz być w centrum zainteresowania.

Bzdura. Popularność w naszym wieku to wszystko. Potem dochodzi jeszcze zasobność portfela. Kobiety tak są skonstruowane i nic na to nie możemy poradzić.
Daamiann napisa/a:
btw. przyszedłeś tu po radę. a osoby które choć trochę chcą Ci pomoc obrażasz , zgłaszasz je do moderatorów i propagujesz swoją "popularność" chociaż pewnie nie wyszła za Łódź.

Nikt tu się nie obraża, tylko delikatne zwracam uwagę na brak kultury w ich przypadku.
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-08-14, 00:27   

Tak jasne jasne. dobra.
wiesz że nie możesz nic zrobić i poznałeś opinię innych więc uważam temat za zakończony.
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-14, 00:29   

a ty obudź się za nim będzie za późno.
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-08-14, 00:34   

Delikatnie zwracasz uwagę .?

pisząc do moderatora co skutkuje ostrzeżeniem a więcej ostrzeżeń = ban.

a wgl co Ty możesz wiedzieć i konstrukcji kobiet .? wiem że też mam 17 lat i z kobietami zarówno jak i ja tak i Ty dopiero będziemy zaczynać się zadawać.

mówiąc teraz o konstrukcji "kobiet" masz raczej na myśli konstrukcje dziewczyn które szukają sponsora na imprezy i dla szpanu chodzą z takimi jak Ty.

dobra zresztą szkoda nerwów na takie posty.

[ Dodano: 2012-08-14, 00:41 ]
Po co budzić się w idealnej rzeczywistości która nigdy nie zastąpi ani nawet nie będzie mogła równać się z najpiękniejszym snem .?

dla mnie liczy się uczucie nie to że dziewczyny gadają "o to ten co grał w siatkę" i szanują mnie i chcą ze mną być tylko ze względu na to że osiągam sukcesy.
sławą ani pieniędzmi miłości nie zdobędziesz. kochanej dziewczyny która będzie z Tobą na dobre i na złe.
a nie skandal czy koniec kasy i już jej nie ma przy Tobie.

To Ty się obudź póki jeszcze masz szansę niezmarnować sobie życia przekonaniem że popularność i pieniądze to wszystko co jest potrzebne.
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
Kamildinho



Imi: Kamil
Doczy: 13 Sie 2012
Posty: 12
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-14, 00:45   

Daamiann napisa/a:
Po co budzić się w idealnej rzeczywistości która nigdy nie zastąpi ani nawet nie będzie mogła równać się z najpiękniejszym snem .?


Jest tak słodko, że muszę się napić. Idę spać. Dzięki za rozmowę.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: