/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kompleksy
Autor Wiadomo
unreal




Imi: unr
Pomoga: 3 razy
Doczya: 16 Lut 2012
Posty: 325
Skd: Znikąd

Wysany: 2012-02-20, 16:28   

Właściwie to nie ma ich wcale. Jestem świadoma swoich zalet, jak i wad - ale nie robię z nich niepotrzebnego problemu, nie użalam się, nie zamykam w sobie, tylko staram się pracować nad wyeliminowaniem ich.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Monia*




Imi: Monika
Pomoga: 1 raz
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 411
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-02-21, 23:13   

Jeżeli chodzi o fizyczność, to nie mam kompleksów, chociaż wiadomo zawsze można coś poprawić. Ale swoje ciało bardzo lubię i jedyne co mogę, to dalej nad nim pracować.
Za to wkurza mnie mój charakter. To, że jestem nerwusem, jestem złośliwa, wredna, uparta, zawsze musi być tak jak ja chcę i koniec, najlepiej jakby wszyscy nad mną skakali i wtedy byłabym szczęśliwa. Chociaż też nie do końca, bo jak ktoś za bardzo mi nadskakuje, to też mnie to wkurza. Wiecznie żyję marzeniami, jestem dziecinna, mam słomiany zapał. W ogóle nie potrafię okazywać i rozmawiać o uczuciach. Faceci zawsze mi mówią, że jest zimna i bez uczuć :P Ciężko mi dogodzić i sama siebie mam dość :crazy:
To by było na tyle :P Chociaż bardziej wymieniłam tu swoje wady niż kompleksy, ale egal.
 
 
Miguela




Imi: Michalina
Doczya: 18 Lut 2012
Posty: 156
Skd: R.

Wysany: 2012-02-23, 21:38   

Jestem uosobieniem zakompleksionej nastolatki. Nie podobam się sobie, uważam, że jestem brzydka i gruba. :crazy:
_________________
Zazdroszczę Ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogę.
 
 
Avis




Imi: Agnieszka
Doczya: 19 Lut 2012
Posty: 96
Skd: Swarzędz/Poznań

Wysany: 2012-02-24, 10:22   

Kiedyś miałam wiele kompleksów, ale teraz z nich wyrosłam. Jedyne co to nie lubię swoich ud, jednak mam tak wysoką samoocenę, że dobrze mi się żyje. :)
 
 
Youkali



Imi: xyz
Doczya: 19 Lut 2012
Posty: 186
Skd: xyz

Wysany: 2012-03-05, 23:44   

Nie lubię się, nie podobam się sobie, gdyby ktoś mi zaproponował operację plastyczną, to pewnie bym się nie zgodziła z dwóch powodów: 1. to by musiało strasznie boleć, 2. nie mogłabym się zdecydować co najbardziej chciałabym poprawić. Począwszy od łydek skończywszy na włosach, mało co mi się w sobie podoba, ot.
A z charakterem też nie lepiej, jestem za bardzo ugodowa, za nieśmiała i za niewidoczna. I przez to wiecznie ignorowana i niezauważana, chwilami czuję się jak człowiek-widmo. Albo - zgodnie z konwencją - nie czuję się wcale.
 
 
LadyZgaga




Imi: Anka
Doczya: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-03-06, 11:26   

Cóż... teraz przejmuję się nimi mniej niż kiedyś, ale są... za mały biust u syfy, które powracają...
Także łupież, którego nie mogę zwlaczyć najdroższymi szamponami :(
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
JezusMoimPanem



Imi: Karoolina
Doczya: 09 Mar 2012
Posty: 9
Skd: z domuu xdd

Wysany: 2012-03-09, 21:30   

nie mam kompleksów. Nie lubię grubych ludzi. dzieki pa
 
 
Demonica




Imi: Moni
Doczya: 26 Maj 2011
Posty: 79
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-03-25, 10:57   

Ja nie lubię wrednych ludzi :P
 
 
genie_in_a_bottle




Imi: Karolina
Wiek: 32
Doczya: 08 Mar 2012
Posty: 16
Skd: Łódź

Wysany: 2012-03-28, 22:08   

jestem chodzącym kompleksem, szczerze wątpię abym znalazła coś, co w sobie lubię :( a to niestety widać i odbija się na pewności siebie i całej 'aparycji'
 
 
Zatori




Imi: Zatori
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Lis 2011
Posty: 275
Skd: z gór

Wysany: 2012-03-29, 12:48   

Nikt z nas nie jest idealny i nie warto z tego powodu popadać w kompleksy. Wiadomo nie można być narcyzem, ale nie warto widzieć w sobie samych minusów, bo każdy w jakiś sposób może odbijać się na plus. Każdy z nas jest inny i na swój sposób oryginalny , dlatego powinniśmy być z siebie dumni, że każdy ma to swoje coś! :)
_________________
Blog na każdy temat
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-03-31, 11:35   

jakoś nie mam wielkich, czasami dopada mnie kompleks grubych ud, ale nie skupiam się na tym.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Melisa



Imi: aaa
Pomg: 17 razy
Doczy: 17 Lut 2012
Posty: 846
Skd: yh

Wysany: 2012-04-07, 13:18   

Kompleksy? A co to? Nowa linia płynów do prania? :crazy:
Otóż właśnie- tak podchodzę do ,,tych'' problemów. Co więcej- to, co mi się nie podoba, innym najbardziej odpowiada, więc powinnam mieć kompleks na punkcie: ,,Jestem dziwna, nikt nie rozumie mojego bólu.'' Ale po co zawracać sobie głowę dodatkowymi kartkami na biurku?
Fakt, kiedyś strasznie nie podobałam się sobie. A co śmieszne- jeszcze bardziej się pogrążałam i chowałam w workowate ciuchy, tylko dlatego,że miałam kompleks, że jestem za chuda. Idiotyzm.
Jedyne co chciałam jeszcze dodać: szkoda mi dziewczyn, które rzeczywiście mają na co narzekać. Nie mogą nawet tego w jakiś konkretny sposób zmienić. I to jest naprawdę uciążliwe i denerwujące.
Ależ nie, drogie panie, też mam swoje małe 'ale', o których nie lubię mówić. : )
 
 
mloda90



Imi: Kaśka
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 12 Kwi 2012
Posty: 36
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-04-12, 13:48   

składam się z samych kompleksów ;p
_________________
lovefactory.pl tutaj znalazłam swoją miłość
 
 
Lilavati




Imi: Olga Klara
Wiek: 32
Doczya: 02 Mar 2012
Posty: 124
Skd: Wszechświat

Wysany: 2012-04-12, 18:20   

Ja chyba nie posiadam kompleksów co do wyglądu. Jakieśtam miałam, ale pracowałam nad tym i już nie mam. Kurcze, naprawdę nie mam kompleksów :) Myślę, że warto wykonać taką pracę nad sobą.
_________________
To jest zbyt piękne, żeby nie mogło być prawdziwe :)
 
 
zmechanizowana




Imi: Agata
Doczya: 07 Cze 2012
Posty: 19
Skd: Polska ; )

Wysany: 2012-06-07, 23:53   

Nie wydaje mi się, żebym jakieś miała. Wiem, że nie jestem idealna, jeśli chodzi o wygląd czy charakter, ale tego nie da się zmienić, więc trzeba akceptować. A jeśli innym coś się w nas nie podoba, to - mówiąc kolokwialnie - olewać to. Do tego potrzeba dużo pewności siebie, ale to cecha, którą można nabyć.
_________________
"Marną opinie o kulturze ma ten, kto sądzi, że polega ona na zapamiętywaniu formułek."
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: