/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kompleksy
Autor Wiadomo¶æ
Alicja




Imiê: Ala
Wiek: 28
Do³±czy³a: 02 Sie 2012
Posty: 102
Sk±d: w-ce

Wys³any: 2012-08-02, 22:24   

każdy ma kompleksy, ale nie warto się na nich skupiać :) lepiej dostrzegać zalety i cieszyć się z własnego ciała.
 
 
klaudia :* :* :



Imiê: klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 31 Lip 2012
Posty: 5
Sk±d: Mielec

Wys³any: 2012-08-02, 22:47   

Zgadzam siÄ™ z tobÄ… alicja ;pp
 
 
the_black



Imiê: Joasia
Do³±czy³a: 15 Wrz 2012
Posty: 8
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2012-09-15, 00:30   

Mam kilka, ale staram się o nich nie myśleć.
Z roku na rok coraz bardziej akceptujÄ™ siebie takÄ…, jakÄ… jestem. I dobrze mi z tym.
 
 
Chilloutbaby




Imiê: Karolina
Do³±czy³a: 03 Lut 2013
Posty: 7
Sk±d: Bielefeld

Wys³any: 2013-02-03, 15:21   

Chyba każdy ma kompleksy jak także , ale staram się nimi nie przejmować.
Kiedyś owszem bardzo się przejmowałam , ale jak pomyślałam sobie że ludzie mają o wiele większe problemy niż moje głupie kompleksy to , te kompleksy jakby się zmniejszyły i nie przejmuję się nimi :)
_________________
Happiness lies in your own hand
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-03, 18:10   

Ja ostatnio wychodzę z założenia, że ludzie mają gorsze problemy bądź dolegliwości, przy których moje kompleksy są śmieszne. Przestałam się nimi przejmowac.
 
 
Nana.




Imiê: Nana
Do³±czy³a: 16 Mar 2013
Posty: 15
Sk±d: ^^

Wys³any: 2013-03-16, 18:09   

Och, kiedyś byłam okropnie zakompleksioną osobą, ciągle narzekałam i w ogóle. Na szczęście z czasem coraz mniej przejmuję się tymi kompleksami. :3
 
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2013-03-20, 23:02   

Miałem i mam, chociaż straciłem przez to kawał zdrowia. Mam lipomastię, małą, ale doprowadza mnie do szału... Nie wiem, co o tym myślą dziewczyny, ale mnie to irytuje i bardzo deprymuje. Wstyd zdjąć podkoszulkę, a czasem nawet i przez podkoszulkę widać... 2 lata temu przez to schudłem z 80 kg do 56 kg przy wzroście 185 cm, a to dziadostwo dalej miałem, mimo że wyglądałem jak z Oświęcimia i tętno spadało mi poniżej 30 uderzeń na minutę, więc zaczynało już być poważnie; zakrawało to już o anoreksję (tak, jestem chłopakiem xD ). Do tej pory mam jakiś uraz psychiczny co do diet, cały czas próbuję to stracić, mimo że poprzednia próba zawiodła. Teraz waga wróciła do normy i nabieram mięsa :P Wniosek z tego jeden: jesteśmy jacy jesteśmy i musimy to zaakceptować, a jeśli nie będziemy wstydzić się sami siebie, to innym nawet przez myśl nie przejdzie, że nasze ciało ma jakąś niedoskonałość, a tym bardziej nie padnie jakiś pseudozłośliwy komentarz. Chyba, że trafimy na jakiegoś zagubionego baranka albo "cfaniaczka".
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
lusia07




Imiê: Lusia
Do³±czy³a: 21 Wrz 2012
Posty: 103
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-03-21, 08:30   

Każdy je ma. Możemy wziąć się za siebie, albo też nie przywiązywać do nich wagi. ; )
_________________
`Pielęgnuj swoje szczęście aby trwało wiecznie.` ; )
 
 
Zbysiu



Imiê: Zbigniew
Do³±czy³: 26 Mar 2013
Posty: 4
Sk±d: Sosnowiec

Wys³any: 2013-03-26, 00:13   

Jeżeli nie przywiązujemy do nich wagi, to już przestają być kompleksami ;) . Po prostu możemy nauczyć się z nimi żyć, co nie oznacza, że nam nie przeszkadzają.
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-03-26, 13:39   

beethoven Dobrze, że z tego wyszedłeś!
 
 
Heroine




Imiê: Gabi
Wiek: 26
Do³±czy³a: 26 Mar 2013
Posty: 10
Sk±d: O.

Wys³any: 2013-03-26, 20:14   

Nie jestem może jakaś przewrażliwiona na swoim punkcie, ale mam mnóstwo kompleksów i bywają takie dni, że nawet nie chce mi się rano umyć buzi, bo i tak jestem potwór : P. Nie lubię jednak tego rozwlekać, kiedy ktoś mnie o to pyta, odpowiadam, że lubię siebie i tyle. Gdybym przyznała, że nie cierpię jakiejś części swojego ciała, inni natychmiast zaczęliby zwracać na nią uwagę. A tak niech się zastanawiają, co jest dla mnie wadą, a co zaletą.

Choć i tak więcej kompleksów mam na punkcie swojego charakteru, o tak, coraz częściej odkrywam, że wcale nie jestem taką wartościową osobą, jak kiedyś myślałam ; d.
_________________
To my suprise, with half-closed eyes things look even better than when they were open.
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-03-27, 08:13   

Kompleksy mogą mieć ludzie słabi psychicznie i podatni na różne dziwne rzeczy. Jak może mi się coś w sobie nie podobać ??? kocham swoje ciało takim jakim jest, a jak mi oś nie pasuje to staram się to zmienić a nie płakać że jest źle...
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-04-03, 14:39   

Ja nie mam jakichś większych kompleksów - ani fizycznych, ani psychicznych. Nie uważam, że jestem doskonała, bo oczywiście nie jestem, ale staram się bardziej skupiać na moich atutach i je eksponować na pierwszym planie. W gorszych dniach mówię sobie, że skoro mam wspaniałego prawie-męża i cudownych przyjaciół, to chyba nie jestem taka zła ;-)
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2013-04-03, 17:21   

kompleksy sÄ… zawsze powodowane opiniÄ… innych .
Dlaczego ? ponieważ opinia innych kreuje naszą opinie, tak od zawsze jest.
Odrzucając obce opinie, odrzucimy pojęcie kompleksu ;p
Trzeba się pogodzić z tym kim sie jest ;p jeśli da sie to bez skalpela zmienić i uważamy że nam z tym źle to można zmieniac, ale nic na siłe ;p
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
Pyskata.



Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 28 Kwi 2013
Posty: 24
Sk±d: SkÄ…dÅ›.

Wys³any: 2013-04-28, 20:48   

Mam, jak każda kobieta. Ale nie są to dla mnie takie straszne rzeczy. Przecież nie musimy być doskonali, abyśmy byli piękni. :) Chyba największym kompleksem jest mój nos.
_________________
Jeżeli jedna osoba cierpi na jakieś urojenie - nazywamy to chorobą psychiczną ale jeżeli grupa osób cierpi na to samo urojenie - nazywamy to religią.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: