/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Miłość z chłopakiem z klasy
Autor Wiadomo¶æ
Karolcia



Imiê: Karolina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 43
Sk±d: kujawsko-pomorskie

Wys³any: 2012-11-10, 19:55   MiÅ‚ość z chÅ‚opakiem z klasy

Cześć jestem tu nowa i zarejestrowałam się tu po to by podzielić się swoimi problemami. Chodzę do drugiej klasy gimnazjum, a niedawno pewien chłopak z mojej klasy wyznał mi że się we mnie zakochał i że chce ze mną być ( ja też tego chce). Powiedział mi że to trwa już od zerówki. W między czasie gdy mnie nie było ( bo na rok przeniosłam się do innego gimnazjum, ale znowu wróciłam do swojej klasy w tym roku) miał dwie dziewczyny lecz gdy dowiedział się że ja do nich dochodzę zerwał z jedną, a druga zerwała z nim( pół roku wcześniej). Wg niego nasz związek ma wyglądać w ten sposób: w szkole nikt o nas nie może się dowiedzieć z powody jego osobistych spraw a w autobusie mamy siedzieć razem( tylko problem jest taki że ja tym autobusem jadę tylko 10 minut) i dla mnie tyle czasu z nim to jest za mało. Gdy che z nim porozmawiać zawsze ktoś przyjdzie i nam przeszkodzi. Nie wiem czy nasz związek będzie miał sens. Proszę napiszcie co Wy byście zrobili na moim miejscu.
 
 
Małami 17



Imiê: Sylwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 03 Lis 2012
Posty: 5
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-11-10, 20:16   

ja bym na pewno nie za bardzo się tak bawiła niestety też mi się tak wydaje że to nie ma sensu;p chociaż z drugiej strony sprubowała bym mu pomóc rozwiązać ten problem który wam przeszkadza być razem bo i tak prenndzej czy później bd musieli się z nim zmierzyć;p ale to tylko moje sugestie ;p życzę powodzenia i mam nadzieje że jak uda się wam rozwiązać ten problem to bd szczęśliwi;d
 
 
nika.



Imiê: po co mi siÄ™
Wiek: 38
Do³±czy³a: 24 Lip 2012
Posty: 165
Sk±d: :)

Wys³any: 2012-11-10, 20:18   

Dla mnie też by bylo za mało, więc się nie dziwię. Nie możecie spotykać się po szkole ? I czy te osobiste sprawy są na tyle, nie wiem jak to ująć, ważne (?), że nie mogą się o was dowiedzieć ?
 
 
Karolina7



Imiê: Karolina
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 7
Sk±d: Okolice WÅ‚ocÅ‚awka

Wys³any: 2012-11-10, 20:39   

Zmieniłam tylko swoją nazwę. Właśnie nie mam pojęcia co to osobiste sprawy. A po lekcjach nie mamy szansy się nigdzie spotkać bo mieszkamy na wsi a u mnie lub u niego w domu nie da rady się spotkać:(
 
 
iiinvisible




Imiê: Magdalena
Wiek: 29
Do³±czy³a: 09 Lis 2012
Posty: 3
Sk±d: Mazowsze

Wys³any: 2012-11-10, 21:39   

Dlaczego to, że mieszkacie na wsi przeszkadza wam w spotykaniu się? Wydaje mi się, że powinnaś go zapytać czy według niego to w ogóle ma sens skoro razem macie spędzać tylko 10 minut pięć razy w tygodniu. No i czy te osobiste sprawy naprawdę są aż takie, żeby nikt nie mógł o was wiedzieć. Nikt nie mówi tu o jakimś obnoszeniu się z tym, ze jesteście razem, ale nawet wspólne spędzanie przerw byłoby lepsze niż te marne dziesięć minut.
 
 
 
nika.



Imiê: po co mi siÄ™
Wiek: 38
Do³±czy³a: 24 Lip 2012
Posty: 165
Sk±d: :)

Wys³any: 2012-11-10, 22:06   

Nie macie żadnej kawiarni, parku, czegokolwiek ? Przecież można znaleźć wiele miejsc, żeby się spotkać. I zapytałabym o te osobiste sprawy.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2012-11-11, 08:56   

Wyjaśnij pierw z nim co to są za sprawy osobiste. A jak będziecie 10 minut co dzień ze sobą, to żaden związek.
 
 
Karolina7



Imiê: Karolina
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 7
Sk±d: Okolice WÅ‚ocÅ‚awka

Wys³any: 2012-11-11, 12:15   

Właśnie to jest najgorsze że nie ma tutaj nic. A ni parku kompletnie nic:( O osobiste sprawy pytałam już z 10 razy za każdym razem jest ta sama wymówka że dowiem się tego jak przyjdzie czas. Z każdym dniem mam coraz więcej wątpliwości czy to w ogóle ma sens:(
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2012-11-11, 12:42   

Takie zachowanie z jego strony jest dosyć dziecinne. Czyżby wstydził się takiego związku, skoro nie chce, by znajomi w szkole o tym wiedzieli?

A moze moglibyście się spotykać tuż po lekcjach, a do domu wracać późniejszym autobusem?
 
 
Małami 17



Imiê: Sylwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 03 Lis 2012
Posty: 5
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-11-11, 13:22   

noo ale co to jest za wymówka że w odpowiednim czasie się dowiesz dla mnie to nie jest wystarczająca odp;(( a może powie mu ze jak nie bd chciał się do cb przyznać to to wszystko nie ma większego sensu;p a jak już niby dla niego ma to niech to uargumentuje;d
 
 
Karolina7



Imiê: Karolina
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 7
Sk±d: Okolice WÅ‚ocÅ‚awka

Wys³any: 2012-11-11, 14:16   

Późniejszym autobusem nie mamy szansy wracać bo to jest autobus szkolny, który po lekcjach zabiera nas z pod szkoły i odwozi pod dom. Nie rozumie jednej rzeczy dla czego w autobusie się nie wstydzi ze mną siedzieć, a w szkole nie che ze mną gadać? Może dla tego że mamy dwa autobusy, jeden jedzie w nasze strony, a drugi jedzie w drugie? :(
 
 
Małami 17



Imiê: Sylwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 03 Lis 2012
Posty: 5
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-11-11, 14:35   

noo zadałaś trudne pytanie przyznam;d ale próbowałaś z nim o tym rozmawiać???
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-11-11, 15:15   

No cóż, taki związek nie ma sensu, bo w 10 minut to wy nawet nie zdążycie normalnie porozmawiać. Niech chłopak pierwsze dojrzeje, a dopiero potem bierze się za dziewczyny, bo z tego co opisujesz to straszny dzieciak z niego.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Karolina7



Imiê: Karolina
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 7
Sk±d: Okolice WÅ‚ocÅ‚awka

Wys³any: 2012-11-11, 16:23   

No pewnie że próbowałam z nim o tym rozmawiać ale no przez 10 minut nawet nie zdążyłam, a jak do niego napiszę to za każdym razem albo odpisze że pogadamy jutro albo nie odpisze. Bez sensu:(
 
 
Małami 17



Imiê: Sylwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 03 Lis 2012
Posty: 5
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-11-11, 18:59   

noo masz racje ze bez sensu;d ja naprawdę nie chce cię dołować ale powiedziała bym mu nie ważne jak ale masz mi to wszystko wyjaśnić tu i teraz zaczepiła bym go na korytarzu w szkole przeciecz rozmawiać możecie nikt po tym nie powie że jesteście razem a jak nie bd chciał ci wyjaśnić to powiedziała bym mu: "sory ale ja nie mam już siły się z ty wszystkim ukrywać bo nawet nie możemy się przytulić pocałować a co do czego to nawet porozmawiać;d wiec się zastanów bo ja już nie chce się dłużej kryć" albo coś w tym stylu. a jak nie bd chciał to go zostaw wiem że łatwo się to mówi bo jak się kogoś kc to nie jest takie łatwe ale bd cierpieć tylko po rozstaniu a jak z nim zostaniesz to przez cały związek;d wiec pomyśl;d
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: