/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Polityka
Autor Wiadomo¶æ
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2011-04-14, 16:16   Polityka

Interesuje was ? Czy raczej nie bardzo ?
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-04-15, 09:25   

Nigdy mnie to nie ciekawiło i raczej nie będzie wolę jakieś ciekawsze rzeczy niż polityka.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Fragles




Imiê: Mirek
Do³±czy³: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wys³any: 2011-04-15, 10:46   

Również nigdy mnie to za bardzo nie interesowało
_________________
;]
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2011-04-15, 13:03   

A mnie bardzo interesuje, wiążę z tym nawet moją przyszłość.
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
MoherowyBeret




Imiê: Ukryte
Do³±czy³a: 10 Lip 2012
Posty: 7
Sk±d: PL

Wys³any: 2012-07-11, 23:05   

Polityka od zawsze zajmowała ważne miejsce w moim życiu. Od dzieciństwa fascynowały mnie opowieści o tym jak to było kiedyś, lubiłam historię. Zdawałam maturę z WOSu, wynikało to głownie z mojego zainteresowania życiem politycznym.
Teraz dużo czytam, biorę udział w róznych dyskusjach i spotkaniach.
 
 
kasss



Imiê: Kasia
Do³±czy³a: 12 Lip 2012
Posty: 9
Sk±d: Leszno

Wys³any: 2012-07-12, 16:34   

politykę,bardzo lubię. ;d i w sumie wiążę po części z tym moją przyszłość. mam nadzieję,że mi się uda. ; >
 
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-07-12, 18:28   

Jakoś specjalnie się nią nie interesuje , sporadycznie jak dzieje się coś ciekawego. Polityka w naszym państwie jest prześmieszna, a raczej zarobki polityków za siedzenie i za przeproszeniem gówno robienie. Najdziwniejsze jest to, że do tej pory nie pojawił się jakiś człowiek, który wystrzeliłby ten cały rząd obrotówą.
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-12, 23:35   

pioter0 napisa³/a:
Najdziwniejsze jest to, że do tej pory nie pojawił się jakiś człowiek, który wystrzeliłby ten cały rząd obrotówą.
To nie jest rozwiązanie, bo na miejsce obecnych przyjdą następni, równie mądrzy. Trzeba posłów i senatorów wybierać świadomie, narzucić im jakieś wymagania, a nie jak to ma miejsce w naszym kraju pozostać przy haśle "chleba i igrzysk". Ale do tego potrzeba jakiejś wiedzy na temat polityki i zarządu państwem, nikomu by krzywda się nie stała gdyby taką wiedzę każdy opanował nawet w stopniu podstawowym. Jest to o tyle ważne, że w największej mierze od tego kto zasiada na "wiejskiej" zależy poziom naszego ustawodawstwa, więc wypadałoby nie zapraszać do współpracy ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia.
Interesuję się polityką, ale głównie zagraniczną, lubię przyglądać się rozwiązaniom stworzonym w innych państwach, niektóre z nich przy odrobinie dobrej woli mozna by było przenieść na polski grunt.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-07-19, 01:58   

Średnio przepadam za polityką, za to uwielbiam dyskutować z Ploaie o Smoleńsku, bo zawsze sięga po demagogię. Ponadto jej lament nad Barbarą Blidą, niczym świętokrzyski, wyduszanie przyznania, że polityk "Platformy..." skłamał, wreszcie, gdy można najeżdżać na tępych Pisiorów i na odwrót - magia. :crazy:

[ Dodano: 2012-07-19, 02:00 ]
Cytat:
niektóre z nich przy odrobinie dobrej woli mozna by było przenieść na polski grunt.
Mowa o Korei Północnej? :crazy:
 
 
Lola



Imiê: Natalia
Do³±czy³a: 26 Lip 2012
Posty: 14
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2012-07-28, 00:31   

Teraz strasznie ważne jest to, żeby kształcić młodą inteligencję kraju. Żebyśmy mogli stworzyć sobie lepszą przyszłość. Od 23 lat nie ma komuny, a my nadal nie możemy się podnieść. Kraj stałego kryzysu.
_________________

 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-11, 12:55   

Ja się interesuję polityką, choć w tym momencie po raz pierwszy w życiu zdałem sobie sprawę, że faktycznie "nie ma na kogo głosować".
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-11, 12:58   

Nie mogę się w niej połapać, oni się tak drastycznie zmieniają w zależności od tego, co im pasuje, że niczego nie mogę być pewna. Zdecydowanie lepiej odnajduje się w samej historii,niż we współczesnej polityce.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-11, 14:08   

Jedyny polityk, który rzeczywiście może coś zmienić to Janusz Korwin-Mikke, ale media zrobiły z niego oszołoma.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-11, 17:39   

Czy ja wiem? Powiedziałabym, że facet jest sam nieco zbyt idealistyczny, chociaż wg mnie sympatyczny. No ale to za mało.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-12, 00:13   

Cytat:

Jedyny polityk, który rzeczywiście może coś zmienić to Janusz Korwin-Mikke, ale media zrobiły z niego oszołoma.
Zastanawiam się co kieruje ludźmi, którzy uważają go za poważnego kandydata, przecież to jest człowiek, który dyskredytuje sam siebie, nawet w czasie kampanii wyborczej, o programie nie wspominając (no chyba, że samą gadką o legalizacji jest w stanie zdobyć poparcie przedziału wiekowego 15-18 lat). Polecam jego felietony, dowód na to, że zaszył się w swoim świecie.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: