/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 10:34
zboczeniec ;>
Autor Wiadomo¶æ
Diabl19
bó xD




Imiê: Diabl
Zaproszone osoby: 6
Wiek: 107
Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 837
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

Wys³any: 2009-07-10, 16:23   zboczeniec ;>

Mam na imię Bogdan. Mam 42 lata. Zacząłem to robić, gdy miałem może 18 lat. W szkole byłem zawsze zamknięty w sobie. Przyjaciół praktycznie żadnych. Nie podchodziłem do kobiet, balem się ich. Już nie pamiętam nawet jak to się zaczęło. To miał być tylko jeden raz. Nie wiedziałem, że tak trudno z tym skończyć. Upatruję sobie kogoś. Podchodzę. I wyciągam. Wiem, że to co robię, jest chore. Wstydzę się. Niektórzy mówią, że to zboczenie. Zdaję sobie sprawę z tego ze potrzebuję pomocy, ale to jest silniejsze ode mnie. To mnie po prostu podnieca. W tej jednej chwili czuję się w pełni władzy, jakby wszystko zależało wyłącznie ode mnie. Nie jestem z tych, co robią to tylko kobietom czy małym dziewczynkom. To może wydawać się dziwne, ale lubię działać w autobusach i tramwajach. Patrzę na ludzi, którzy uciekają w kierunku drzwi. Czuję wtedy jak adrenalina uderza mi do głowy. Może gdybym na tym poprzestał nie byłoby tak źle. Ale na tym nigdy się nie kończy. Napawam się widokiem... tego, no wiecie... oglądam, macam. Wstydzę się, ale jak już zacznę, to nie mogę się powstrzymać.... Wtedy sięgam zenitu, jestem w ekstazie. Niestety, nie na każdej trasie bywa tak dobrze. Najciekawiej jest w okolicach Starówki. Jak się trafi turysta, to mogę pozwolić sobie na wszystko. Idę na całość. Wiem, że później mogę tego żałować, ale teraz działam pod wpływem impulsu. Jak w transie. Muszę jednak być ostrożny. Często zmieniam wygląd. Gdyby ktoś mnie rozpoznał... wszystko stracone. Raz mam wąsy, raz okulary. Zawsze jestem czujny.
Mam na imiÄ™ Bogdan. Mam 42 lata . Jestem kanarem...
 
 
Finch




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 29 Cze 2009
Posty: 222
Sk±d: brać forse?

Wys³any: 2009-07-10, 17:28   

Kiedy czytałem to pierwszy raz to się uśmiałem. Ale to stare już jest.
 
 
Ann



Imiê: M...
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 205
Sk±d: stamtÄ…d

Wys³any: 2009-07-10, 19:23   

heh widziałam to już, ale niezłe jest xD
 
 
czarownica




Imiê: nika
Do³±czy³a: 12 Cze 2009
Posty: 86
Sk±d: z sabatu

Wys³any: 2009-07-10, 20:23   

a ja tego nie widziałam
fajne :D
 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2010-07-08, 22:41   

ja tez nie widzialam ;p
dobre ;d
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-07-09, 19:03   

a czytałam już to kiedyś :)
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: