/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-05, 10:32
Śmieszne listy z bravo
Autor Wiadomo
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-09-04, 08:17   Śmieszne listy z bravo

A więc coś na poprawę humorku :)

Moje ukochane "Bravo GIRL!"
Na początku chciałabym podziękować za to, ze wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, ze najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trącić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu. W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu "Mój pierwszy raz" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostać trenerem pokemonow i dziewczyny go zupełnie nie interesują. Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę, „Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myślę, ze najchętniej to strąciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie, z którym. Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru.


___________________________________________________________________________

Mam poważny problem. Od jakiegoś czasu ubzdurałam sobie, że można zajść w ciąże bez odbycia stosunku. Boję się, że podając chłopakowi rękę na powitanie mogę zajść w ciąże. Bo przecież na jego ręce mogą się znajdować plemniki(wiem, ze niektórzy chłopcy nie myją rąk po wyjściu z toalety/), które przeniosą się na moją rękę. Następnie ja korzystając z toalety mogę te plemniki przenieść na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu obsesyjnie potrafię nawet 15 razu dziennie myć ręce. mam już tego dość, ale wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom lub iść do psychologa. Proszę napisz na łamach jaka jest możliwość zajścia w ciąże...
Załamana! "

___________________________________________________________________________

"MILKA I EMILIA, 12: Piszemy do Was, bo wstydzimy się zapytać starsze koleżanki o pewne sprawy, których nie rozumiemy. Nie chcemy, żeby myślały o nas jak o niedoświadczonych małolatach. Dominiko, prosimy, napisz, co to znaczy, że ktoś stracił dziedzictwo, i w jakim wieku można uprawiać seks?


___________________________________________________________________________
Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!! Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Zrozpaczona


___________________________________________________________________________
KAROL 18
Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?
I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.
Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.

___________________________________________________________________________

Kochana Kasiu!
Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imi: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Doczy: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Skd: brać na piwo

Wysany: 2009-09-21, 10:53   

o ja cie pier.. ale sie usmialem ostatnie jest nie zle xd
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imi: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Doczya: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Skd: München

Wysany: 2009-09-21, 17:05   

Ta ciąża:P

W ogóle wszystkie te listy do tego typu gazet, to jedna wielka porażka. Jestem tylko ciekawa czy na prawde je ktoś pisze, czy sami sobie je wymyślają ?
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-09-22, 08:16   

Ta na pewno ktoś piszę wiesz jak znam dziewczynkę która sama się mnie zapytała czy przez palcówkę można zajść w ciążę, to jej odpowiedziałam nom, że jak Twój partner plemniki ma w palcach a nie w jądrach to tak. :P
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
SkiesSoBlue.




Imi: ...
Doczya: 15 Lip 2009
Posty: 148
Skd: over the hills...

Wysany: 2009-09-22, 14:30   

ahaha guzek pod kolanem-ciąża pozamaciczna... nie no litości. wydaje mi się, że większość tych bzdur wymyśla redakcja, bo to jest tak głupie, że nie wierze, że aby było prawdziwe.
apropo absurdu, w jakiejś gazecie (z tych poważniejszych) czytałam artykuł, że matka jakiejś dziewczyny posądziła właściciela basenu, gdzie pływała jej córka, bo stwierdziła, że jej pociecha zaszła w ciążę gdyż... w wodzie pływały plemniki. więc jednak istnieją tacy ludzie, przykre jest to, że tych głupot nie wymyślają tylko małolaty...
_________________
'Scena po scenie, nasze życie jest jak spektakl,
choć nam-aktorom być to może trochę nie w smak
i tak, jak martwe kukły, bez najmniejszej woli swojej
robimy często to, co niesie nam spektaklu kolej...'
 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imi: Izka
Doczya: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Skd: ide..

Wysany: 2010-01-15, 09:32   

hehe nie źle xd
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
TheAhyy




Imi: Klaudia
Wiek: 28
Doczya: 27 Pa 2009
Posty: 124
Skd: Krotoszyn

Wysany: 2010-01-15, 17:47   

Mozna sie uśmieć <lol2>
 
 
 
Karcia123




Imi: Karolina
Wiek: 30
Doczya: 22 Sty 2010
Posty: 144
Skd: Warszawa

Wysany: 2010-01-23, 21:16   

he he he niezłe to :D
_________________
Ja Cię Kocham, Ale Nogą, Ja Cię Lubię, Ale Wodą, Ja Cię ściskam, Ale Drzwiami Taka Miłość Między Nami !
 
 
 
TheAhyy




Imi: Klaudia
Wiek: 28
Doczya: 27 Pa 2009
Posty: 124
Skd: Krotoszyn

Wysany: 2010-01-23, 22:42   

Oj, mnie to powaliło.
List z BRAVO.

Czy moge pierwsza pocałować chlopaka?
IWONA, 15 lat
Od niedawna chodzę ze Sławkiem. Jeszcze sie nie całowaliśmy. Chciałam go pocałować, ale nie wiem, jak sie do tego zabrać. A może powinnam poczekać aż on to zrobi.


Szczerze to wydaje mi sie, że są jakąś nie udaną parą xD Wstydzą sie pocałować, wielkie mi cos, jak sie kochają to sie chyba rozumieją itp. Nie no, ja czasem nie rozumiem tych ludzi xD
 
 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imi: Izka
Doczya: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Skd: ide..

Wysany: 2010-01-31, 09:27   

wszystie sa dobre ;pp
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imi: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Doczy: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Skd: brać na piwo

Wysany: 2010-02-06, 10:11   

Mam 14 lat i jestem dziewica ale pewnego dni bardzo chciało mi się seksu więc poszłąm do mojego brata i kazałam mu to zrobic za 20 złotych on sie zgodził było fajnie jak mi wpychał itp
Tylko troche bolało ale po miesiącu spózniał mi sie okres wiec mu o tym powiedziałam on poiwiedziałz ze jestem w ciązy kupił mi test i wynik byl negatywny co mam robic jezeli jestem w ciązy....
a moj brat jest brzydki jezeli bedzie takie dziecko''
Ania 14lat


Krzysiek,13 lat
Zauważyłem, że mój penis podnosi się do góry i nie można go wtedy wyprostować w dół.
Nie mam na to żadnego wpływu !
Najgorsze jest to, że zdarzyło mi się to nawet w szkole.
Kumple tłumaczyli mi, że to jest normalne u facetów, ale wydaje mi się, że jestem na to jeszcze za młody...
Strasznie się tego wstydzę !

Moje Drogie bravo...
Chodzio to że jestem chora i mój chłopak przyszedł dzisiaj po szkole do mnie.No i w pewnym momencie ja powiedziałam że musze go na chwilke przeprosići wyjść do innego pomieszczenia a on się zapytał po co więc mupowiedziałąm że musze włożyć sobie czopka i wtedy on powiedział żebymzostała to on chętnie mi włoży (powiem że robił mi już kiedyś palcówkewięc nie wstydziłam się) no i się troche wykręcałam no ale mupozwoliłam. No i włożył mi tego czopka ale no jakoś tak dziwnie sięczułam wypinając się przed nimi w ogóle. No a on powiedział że jutrowpadnie i też włoży mi czopka. No nie wiem co go w tym tak kręci ale nieważne. No i pytam się czy myślicie żeby my na to pozwalać a jeśli nie tojak mam mu powiedzieć żenie chce tego żeby nie pomyślał sobie że się gokrępuje czy coś takiego?
Sara 14 lat...
 
 
stokrotka.



Imi: Sylwia .
Doczya: 05 Lut 2010
Posty: 812
Skd: wiesz... ;)

Wysany: 2010-02-06, 14:23   

kurcze, gdy to przeczytałam... myślałam, że ze stołka spadnę ! heh..
ciapek, szczególnie przy tym pierwszym i trzecim...
też mi coś... kto by cos takiego wymyślił? która 14latka pozwoliła by na coś takiego?
czopek.. wymyślili to ! :]
hehe...
albo to z tym brzydkim bratem????
brak słów...
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2010-02-08, 20:45   

nom masakra pośmiać ładnie można.. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Rosmerry




Imi: Patrycja
Wiek: 26
Doczya: 20 Mar 2010
Posty: 439
Skd: daleko daleko:)

Wysany: 2010-06-30, 18:44   

hehe dobre ;) usmialam sie na maksa <lol> :D <hahaha>
_________________
Unieś moje skrzydła gdy zapomną jak latać...
Piękny wschód słońca w Twoich oczach ... Piękne kolory we mnie ...
Chciałabym dać Wam ogród pełen marzeń: *: *: *

^^
 
 
Anowi




Imi: Iwona
Doczya: 26 Wrz 2009
Posty: 80
Skd: :)

Wysany: 2010-07-01, 16:45   

mozna sie pośmiać :)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: