/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 08:44
Seks wśród nastolatków
Autor Wiadomo¶æ
Diabl19
bó xD




Imiê: Diabl
Zaproszone osoby: 6
Wiek: 107
Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 837
Sk±d: siÄ™ biorÄ… dzieci?

Wys³any: 2009-07-18, 22:06   

Na całe moje miasto afera, 14stka urodziła dziecko, ale co sie jej dziwić, rodzice ciągle chodza pijani, dziecko co ma 7lat samo do szkoły chodziło ^^ niedopilnowana jest jak nic, robi co chce. Tylko się zastanawiam jednego.... po co? Teraz jestem ciekawa jak bedzie dalej żyła.... jak skonczy gim to chyba cud bedzie ^^
_________________
Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty xD
 
 
stokrotka.



Imiê: Sylwia .
Do³±czy³a: 05 Lut 2010
Posty: 812
Sk±d: wiesz... ;)

Wys³any: 2010-03-27, 20:57   

u nas w szkole jest taka... :) ma 15 lat i straciła dziewictwo. lata teraz po szkole i oowiada jak było fajnie
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-03-28, 10:49   

a mnie takie dzieci(!), które maja po 12-13 lat i "pierwszy raz" za soba sa wręcz zabawne, chore, i nie wiem jakie jeszcze..
facet, które takie rozdziewicza jest zwykłym zboczeńcem.

co do chłopców.. hmm.. oni zawsze oceniani są pod innym względem.. to jest tez chore ale bardziej normalne
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-13, 11:36   

No teraz niestety zdarza się, że 12-13-latki są w ciąży.
Niestety to też jest wina rodziców, że rodzice nie interesują się dziećmi wcale, a potem są takie skutki. Ja uważam, że sex to ważna decyzja i, że trzeba być gotowym w 100%, żeby to zrobić i oczywiście dobrze się zabezpieczyć.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2011-03-13, 12:34   

Tak, rodzice też mają na to jakiś wpływ, jak to napisałam już w moim poście, ale nie obwiniajmy tylko ich o to. W mediach aż roi się od seksu. W głupiej reklamie można znaleźć coś co jest związane z seksem.
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-13, 12:42   

No wiadomo, że nie tylko oni są temu winni, na to też wpływają inne rzeczy, internet, towarzystwo, gazety. Teraz te całe zabawy na imprezach takie jak "słoneczko". jednak większość rodziców nie interesuje się dziecmi i dzieci robią co chcą, chodzą gdzie chcą. Wiem to, bo znam pełno takich osób.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2011-03-13, 14:29   

Caramella. napisa³/a:
towarzystwo,

Trzeba umieć sobie znaleźć dobre towarzystwo. Z którym owszem można poruszać 'ten' temat, ale nie praktykować tego.

Szczerze, to w moim otoczeniu, takim bliższym ta zabawa raczej nie była praktykowana. Na całe szczęście. Trzeba być mądrym, żeby godzić się na taką zabawę. (;
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2011-03-13, 15:59   

Angel napisa³/a:
Szczerze, to w moim otoczeniu, takim bliższym ta zabawa raczej nie była praktykowana. Na całe szczęście. Trzeba być mądrym, żeby godzić się na taką zabawę. (;


dokładnie
 
 
Borderline




Imiê: Tomasz
Do³±czy³: 15 Mar 2011
Posty: 280
Sk±d: Z serca

Wys³any: 2011-03-15, 21:00   

Szkoda, że coraz więcej młodych ludzi uprawia seks dla zabawy. A konsekwencje są, jakie są. Ale nie dziwi mnie to. Co więcej, idziemy z duchem czasu i za kilkanaście lat nastolatka z brzuchem to będzie codzienność i nikogo nie będzie to dziwić. A może nawet rodzina będzie dumna? To byłaby ta dobra strona. Niewykluczone, że pieprzyć się będą też dzieci z podstawówki. Wiem, wiem - już się pieprzą, ale nie tak bardzo jak gimnazjaliści. Nikt nic na to nie poradzi. Nam pozostaje jedynie dobrze wychować nasze dzieci, żeby nie popełniały takich błędów. To będzie trudne, ale nie niemożliwe.
 
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2011-03-16, 19:24   

Hm, podejrzewam, że 90% tego forum zaczęła jako nastolatek. "Kto jest bez winy..."
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: