/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-05, 08:44
Kolejna niebezpieczna pigułka
Autor Wiadomo
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Doczy: 10 Cze 2009
Posty: 545
Skd: Środkowa Europa

Wysany: 2009-06-16, 14:05   Kolejna niebezpieczna pigułka

Cytat:
Kobieta została uprowadzona przez 5 mężczyzn z klubu nocnego w Londynie. Wg lekarzy i policji przed porzuceniem została ona zgwałcona.Kobieta nie pamiętała żadnych wydarzen z poprzedniego wieczoru. Z testów krwi, które przeprowadzono wykryto Rohypnol - pigułkę gwałtu oraz Progesterex lek sterylizujący.Lek ten jest teraz stosowany podczas imprez przez gwałcicieli do sterylizacji swoich ofiar . Progesterex jest dostępny do sterylizacji dużych zwierząt. Pogłoska mówi, ze Progesterex jest używany wraz Rohypnol (pigułka po której traci sie swiadomosc) podczas randek. Tak samo jak Rohypnol pigułke można rozpuścić w napoju dziewczyny. Dziewczyna rano nie pamięta nic co wydarzyło sie poprzedniego wieczoru. Progesterex który tak samo łatwo rozpuszcza sie w napoju, nie pozwala na poczęcie z gwałtu, wiec gwałciciel nie musi sie obawiać testów rodzicielskich do identyfikacji go w przyszłości. Lek nie działa chwilowo. Działanie jest TRWALE! Progesterex jest zaprojektowany do sterylizacji koni. Kobieta która zażyje lek JEST BEZPŁODNA DO KOŃCA ŻYCIA. Napastnicy mogą zdobyć lek od każdego kto jest w szkole weterynaryjnej, bądź na uniwersytecie. To takie proste i Progesterex stanie sie bardzo popularny wśród gwałcicieli. Są także strony, które ilustrują ich jak maja go używać! Proszę prześlij to ostrzeżenie do wszystkich - zwłaszcza dziewczyn. Bądź ostrożna kiedy sie bawisz i nie zostawiaj swojego napoju bez opieki. Panowie, poinformujcie wszystkie swoje znajome i rodzinę o nowym zagrożeniu. Ponad 360 kobiet zostało w ten sposób zgwałconych w Londynie. Panie, uważajcie na siebie i swoje napoje, a panowie niech strzegą kobiet z którymi wyszli.


Znalazłem to na innym forum. Wszystko dla tego, by jeszcze bardziej Was uczulić do rozważnego zachowania.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-06-17, 08:46   

Ja sobie takiego czegoś pojąć nie mogę..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Sweetaśna



Imi: N :D
Wiek: 34
Doczya: 12 Cze 2009
Posty: 232
Skd: Meksyk :D

Wysany: 2009-06-22, 15:28   

to jest przerażające, dzisiejszy świat schodzi naprawdę na psy....
_________________
SANTA NO SOY Y NO SERE :p
 
 
 
nawiedzona




Imi: Kate
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 147
Skd: ze wsi

Wysany: 2009-06-24, 21:00   

jak tak można?? środek do sterylizacji koni przeciwko kobietom.. nie do pojęcia przez mój mały rozumek.
_________________
`dawno wracam stamtąd,
gdzie Ty dopiero idziesz!`
 
 
asia




Imi: Asia
Doczya: 14 Wrz 2010
Posty: 400
Skd: gdzies tam

Wysany: 2010-09-15, 08:00   

Czego to już ludzie nie wymyślą....
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imi: Patrycha!
Wiek: 37
Doczya: 15 Gru 2010
Posty: 946
Skd: z daleka

Wysany: 2010-12-22, 15:31   

Mhm,no ja raz napisałam się soku,w którym nie wiem do dziś dnia co było.. ;/ Nic nie pamiętam z tamtej nocy,ale dobrze,że był ze mną kolega,który mnie pilnował... Z tego co mi opowiadał,to działo się ze mną nie ciekawie..Podobno sama próbowałam "siadać" na kolesiach,wiłam się do nich jak nie wiem co.. ;/ Dziękuję Bogu,że był ze mną,bo nie wiem jak by się to skończyło...
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, łapaj
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: