/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak się zachować?
Autor Wiadomo
malinowakasia2013



Imi: Katarzyna
Doczya: 30 Mar 2013
Posty: 1
Skd: Celestynów

Wysany: 2013-03-30, 17:56   Jak się zachować?

hej mam bardzo powazny problem srteszcze jak sie da no wiec mam chlopaka ale ukrywmy nasz zwiazek wie o nas mala zaufana liczba znajomychale zanim stalismy sie para wiadomo iskrzylo widzieli to tez nasi znajomi no i choc teraz przy znajomych trzymamy sie na dystans to oni od czasu kiedy iskrzylo mysleli ze jestesmy para i nadal mysla ja obecnie jestem chora i od dawna nie widzialam sie ze swoim chlopakiem i jak wiadomo na 21 wiek przystalo mam facebooka i wstawiam na strone swojego profilu ostatnio dosc duzo bestów sentencji i postów i dzisiaj znalazlam nastepujacy na którym znajdowało sie zdjecie telefonu komorkowego z sms na ekranie od nadawcy o zdrobnionym imieniu mojego chlopaka z buziaczkiem o tresci w przyszlosci poprosze cie o reke i zostaniesz moja zona ja to polubilam i przez przypadek to udostepnilam na swoim profilu jeden z moich znajomych udostepnil to wraz z moim profilem na stronie grupy moich znajomych na facebooku a moj chlopak od razu pisal do mnie co ja udostepnilam i wgl ja sklamalam ze to moi bracia sie na moj profil na facebooka wlamali i ze to oni to udostepnili no on mi pogratulowal a ja mu napisalam ze nw skad oni moje haslo znali po prostu udalam glupia a ten post mojego kumpla zespamowalam i od siebie z profilu usunelam ale moj chlopak teraz mi nie odpisuje i ja nw co mam zrobic jak sue zachowac tym bardziej ze dzis spotykam sie ze znajomymi i tam bedzie tez moj chłopak i nw co mam zrobic jak sie zachowac BŁAGAM POMÓŻCIE mi co ja mam teraz zrobic w zwiazku do znajomych i mojego chlopaka PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2013-03-30, 18:25   

Cytat:
i jak wiadomo na 21 wiek przystalo mam facebooka i wstawiam na strone swojego profilu ostatnio dosc duzo bestów sentencji i postów

1. XXI wiek jak już coś.
2. zaskoczę Cię, ale nie wszyscy wstawiają mnóstwo bestów, sentencji i postów na swoją tablicę.

Cytat:
moj chlopak teraz mi nie odpisuje i ja nw co mam zrobic jak sue zachowac tym bardziej ze dzis spotykam sie ze znajomymi i tam bedzie tez moj chłopak i nw co mam zrobic jak sie zachowac BŁAGAM POMÓŻCIE mi co ja mam teraz zrobic w zwiazku do znajomych i mojego chlopaka PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ


czemu się ukrywacie? Ile macie lat? I czemu pakujesz się w związek jeśli do niego nie dojrzałaś?
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: