/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
GÅ‚upota czy odwaga?
Autor Wiadomo¶æ
Karolcia



Imiê: Karolina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 43
Sk±d: kujawsko-pomorskie

Wys³any: 2013-04-14, 20:46   GÅ‚upota czy odwaga?

Chodzę do II gimnazjum. Od jakiegoś czasu podkochuje się w jednym koledze z klasy. Było fajnie gadaliśmy, śmialiśmy się pisaliśmy ze sobą, lecz czułam że on nic do mnie nie czuje. Pewnego dnia powiedziałam ,,my" a on strasznie się oburzył. Potem zapytałam się go na fb dlaczego tak się zdenerwował. On jednak zrozumiał to w taki sposób że pytam się go dlaczego nie będziemy razem, a ja wyprowadziłam go z błędy i okłamałam go że się w nim nie zakochałam a on się z tego powodu ucieszył. I od tego czasu do mnie nie pisze i jest jakoś inaczej. Czy to że zapytałam się go dlaczego to jest głupota z mojej strony czy odwaga?
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2013-04-14, 20:55   

ojj wystraszyłas chłopaka :P

Są 2 grupy chłopaków : Tych co rania i ci co nie chcą ranić

uznał racjonalnie że jak bd pisał z toba to bd cię bardziej ranił niż jak przestanie pisac

inny na jego miejscu by nawet o tobie nie pomysłał i normalnie pisał

Reasumując , to co powiedziałaś to kwestia gustu, ale mu się nie dziw ;p
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
Karolcia



Imiê: Karolina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 43
Sk±d: kujawsko-pomorskie

Wys³any: 2013-04-14, 21:00   

Ok rozumie. Czy mogę coś zrobić żeby to naprawić?

[ Dodano: 2013-04-14, 21:09 ]
No i ja się jeszcze boje tego że on nie chce już pisać. Kurcze jaką ja jestem idiotką. I jeszcze nie rozumie jednej rzeczy dlaczego on uważa że mnie będzie ranił?
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2013-04-14, 21:20   

Rozmowa jest kluczem do sukcesu. Jedynym sensownym wyjściem z tej sytuacji jest przedstawienie swoich wątpliwości ów młodzieńcowi, wówczas będziesz miała szansę dojść do jakichś wniosków. Pozdrawiam.
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2013-04-14, 21:26   

Nooo tylko szczera face2face rozmowa ;p
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-04-16, 15:39   

Karolcia - chłopak pewnie się wystraszył, bo może ma coś innego na głowie? nie spotykanie się z dziewczyną. Może najpierw zostańcie dobrymi przyjaciółmi, o ile to możliwe. Ale nie rób niczego na siłę, chłopak zauważył, że jesteś bezpośrednia, otwarta, a On pewnie z tych nieśmiałych. Nie podejmuj zbyt szybko żadnych deklaracji, ani tym bardziej jakichkolwiek wyznań. Rozmawiaj o szkole, zainteresowaniach,hobby, o uczuciach masz jeszcze czas rozmwiać. Faktycznie może Ty myślisz o czymś innych i dlatego chłopak nie chce Ciebie ranić, bo On z pewnością nie myśli w tym przypadku o żadnej miłości.A po drugie daj sobie narazie spokój - z tym chłopakiem oczywiście. Czas pokaże, czy wart jest tego,aby Twoje myśli były kierowanie ciągle w Jego stronę.Nic na siłę, to najlepsza rada. Pozdrawiam .Pa. <buziak>
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: