/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Chłopak którego kocham buja się w mojej przyjaciółce
Autor Wiadomo¶æ
Isabella656



Imiê: Izabela
Wiek: 26
Do³±czy³a: 14 Maj 2013
Posty: 1
Sk±d: Katowice

Wys³any: 2013-05-14, 16:29   ChÅ‚opak którego kocham buja siÄ™ w mojej przyjaciółce

Kocham się w nim od podstawówki powiedziałam mu to w 1 gimnazjum to mnie wyśmiał i zaczął mnie unikać to wszystko tak bolało. moja przyjaciółka zna wszystkie moje sekrety a ja jej, ufamy sobie wiem że ona jest nieszczęśliwie zakochana w jednym chłopaku z naszej klasy. Od jakiegoś czasu chłopak w którym się kocham zaczął przystawiać się do niej byłam lekko zazdrosna ale nie poznawałam tego po sobie a teraz zaprosił ją na spacer we dwójke :( Oczywiście ona poprosiła go żebym też szła ale ja odmówiłam nie chciałam być w tle. Wysyłała mi rozmowy z nim on ciągle się o coś ją pytał była bardzo długa rozmowa a kiedy ja pisałam nie odpisywał lub szybko kończył, na koszykówce obie nie umiałyśmy grać jednak to tylko ją uczył a ja stałam w tle. W szkole ciągle do niej podchodzi uśmiecha się zagaduje a ja za to jestem jak powietrze. co powinnam zrobić w takiej sytuacji? nie potrafie przestać o nim myśleć i to mnie strasznie boli ona dobrze wie co do niego mam i też się w tej sytuacji nie dobrze czuje
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-05-14, 17:29   

Po prostu go przytłaczasz najpierw wyznanie miłości, potem do niego piszesz, pojawiasz się tam gdzie on. Chłopaki nie szanują dziewczyn które się narzucają. Jego zachowanie świadczy tylko o tym że ma gdzieś twoje uczucia, po wyznaniu miłości powinien w jakiś delikatniejszy sposób ci powiedzieć że nic do ciebie nie czuje a zachował się jak cham i prostak. Jest strasznie perfidny - wie że coś do niego czujesz i przystawia się do twojej przyjaciółki. Na pewno jest ci ciężko ale jakbyś nawet z nim pobyła miesiąc czy dwa to byś spieprzała gdzie pieprz rośnie. Jedna rzecz jaka możesz zrobić to zacząć go ignorować.
_________________
zobacz chłopie co zrobiłeś, życie babie obrzydziłeś
!!
 
 
OneBlood



Imiê: Moody.
Wiek: 29
Do³±czy³: 01 Sie 2012
Posty: 152
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2013-05-14, 22:00   

Heh.. mi by się przydala dziewczyna która sie narzuca wlasnie i której mozna ufac. Ale to chyba rzadkosc...

Daj sobie spokoj , jestescie jeszcze dziecmi.. pozniej pojdziecie do Liceow czy innych szkol i sie posypie to wszystko a bedzie placz ze ho h o.
 
 
 
Laurita



Imiê: Aska
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 14
Sk±d: Krakow

Wys³any: 2013-05-23, 12:38   

Widocznie to facet który lubi zdobywac i nie chce żeby to kobieta wychodzila z iniciatywą, tak czasami bywa, nie martw sie, jest mnóstwo facetow na tym swiecie
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-06-08, 14:03   

Isabella - nie potrafisz przestać o nim myśleć , a jednak musisz, bo sama widzisz, że on na Ciebie nie zwraca żadnej uwagi i jasno daje Ci do zrozumienia, że nie jest Tobą zainteresowany. Na siłę żadnego chłopaka przy sobie nie zatrzymasz. Daj sobie z nim spokój, jeśi też nie będziesz zwracała na niego uwagi, wtedy może role się odwrócą? Po drugie - miej swoją godność, bo to jest ważne, a nie ktoś, dla kogo nie jesteś tą najważniejszą.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2013-06-09, 17:17   

To tylko zauroczenie. Choroba młodości, mnie też to dopadało. Idzie popaść w depresję, prawda? Daj sobie spokój, nie warto. Zobaczysz, przejdzie Ci, a jak spojrzysz na niego za kilka lat, to postawisz oczy i powiesz: "Kurde... Co mnie wtedy zamroczyło?"
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
KINGA1



Imiê: Kinga
Wiek: 28
Do³±czy³a: 26 Cze 2013
Posty: 1
Sk±d: MÅ‚opolska

Wys³any: 2013-06-26, 18:33   

znajdziesz jeszcze nie jednego chłopaka uwież w siebie tylko i zmień coś w swoim zachwaniu nie bądz nachalana bo tego chłopaki nie lubią
_________________
Kinga
 
 
 
niedostepna17
ZaCzArO_oWanA




Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 10 Lip 2013
Posty: 25
Sk±d: zaczarowany Å›wiat

Wys³any: 2013-07-21, 12:11   

OneBlood napisa³/a:
Heh.. mi by się przydala dziewczyna która sie narzuca wlasnie i której mozna ufac. Ale to chyba rzadkosc...


Wydaje mi się, że dużo jest takich dziewczyn, które się narzucają chłopakom i uwierz, że nie chciałbyś takiej. One się tylko moim zdaniem poniżają, sama kiedyś taka byłam do jednego chłopaka.

Co do tej całej historii, to daj mu spokój, na pewno czytając to jest Ci przykro, ale nie warto próbować, skoro nie dawał Ci nawet nadziei. Od takich z daleka. Przyjaciółce powiedz, że nie musi Ci się tłumaczyć z tego jak i co on do niej pisze i o czym rozmawiają. Ona jeśli postanowi go olać, to niech go oleje, a jeśli będą razem to pokaż jej że jesteś przyjaciółką i nie przejmuj się tym. Znajdziesz lepszego od niego, bo nie jest wart Twojej uwagi moja droga :)

A więc krótko ! DARUJ GO SOBIE !!!! :D
Powodzenia! niedostepna17 ! ;)
_________________
`Posłuchaj swojego serca, potem rozumu, następnie kieruj się uczuciami, a dopiero na końcu posłuchaj zdania innych .
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-07-27, 13:48   

Koleś typowo ma Cię w dupie, nie jest zainteresowany w najmniejszym stopniu, a Ty sprawiasz wrażenie kobiety bluszcza.
rada? Odpuść i zachowaj resztki honoru.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: