/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Bycie "tylko" znajomymi
Autor Wiadomo¶æ
Unlucky



Imiê: Adam
Do³±czy³: 25 Sie 2012
Posty: 1
Sk±d: wiesz?

Wys³any: 2012-08-25, 18:44   Bycie "tylko" znajomymi

Poznałem pewną dziewczynę (17 lat) na weselu. Dodam, że nasi rodzice również się znają.
Spotkałem się z nią ostatnio po raz trzeci dając na do widzenia buziaka jak to zazwyczaj się robi zamiast jakiegoś podawania ręki. W tym samym dniu w rozmowie przez SMS'y napisała do mnie, że "tylko wiesz jestemy tylko kumplami, ok?". Co źle zrobiłem, że już na start tak mnie sklasyfikowała - friendzone? Będę się z nią widział w najbliższym czasie. Czy dałoby to się jakoś "naprawić"?
 
 
jelczurr




Imiê: ъ
Wiek: 50
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 417
Sk±d: ug

Wys³any: 2012-08-25, 18:49   

Po prawdzie to cokolwiek. Nie zaiskrzyło, nie zamknąłeś obwodu, prąd nie popłynął i jej nie kopnęło. Jak chcesz to możesz, owszem, próbować i rzeźbić, ale życzyć Ci pozostaje powodzenia, bo to ciężkie i niewdzięczne zajęcie.
 
 
Toony




Imiê: Radek
Wiek: 28
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 52
Sk±d: mazowieckie

Wys³any: 2012-08-25, 19:33   

Przy następnym spotkaniu podaj jej rękę jak kulturalny człowiek i czekaj na sms'a w stylu: "będziemy razem, ok?"

Nie znamy jej, nikt nie jest wszechwiedzÄ…cy - nie wiem co zrobi, ale pogadaj z niÄ… o tym.
Tak głupio się zapytam. Poznałeś dziewczynę i czego oczekujesz? Może nie każdy szuka związku, co? Zastanów się nad tym.
_________________

 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-25, 20:56   

Unlucky napisa³/a:
Czy dałoby to się jakoś "naprawić"?
To zależy od niej, jeśli nie jesteś w jej typie, to nic nie poradzisz. Z drugiej strony dobrze, że zastrzegła to na początku znajomości.
 
 
magda17



Imiê: Madzik;)
Wiek: 30
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 82
Sk±d: tu i tam

Wys³any: 2012-08-25, 21:24   

Unlucky napisa³/a:
Spotkałem się z nią ostatnio po raz trzeci

A może ona potrzebuje czasu? Nie każdy potrafi od razu zaufać drugiej osobie i "rzucić się na głęboką wodę", bo raczej po trzech spotkaniach dobrze się jeszcze nie znacie. Może po prostu się przestraszyła? Spokojnie moim zdaniem powinieneś dać jej trochę czasu, nie naciskać tylko powoli rozwijać tą znajomość :)
_________________
Błąd jest przywilejem mądrych, tylko głupi nie mylą się nigdy...
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-25, 23:46   

Jak dziewczyna tak od razu zaznacza, tzn. że raczej nie jesteś w jej typie i nie chce nic więcej. Ale kto tam je wie.
 
 
lunatyk
I wish I was special



Imiê: Jackie
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 63
Sk±d: unknown

Wys³any: 2012-08-25, 23:51   

Friendzone też jest przyjemna. Nie masz zobowiązań.
Kup jej diamenty! Zakocha siÄ™ od razu!
_________________
all I want is to see you in terrible pain
though we won't ever meet I remember your name

nie lubię uzależniać się.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-08-26, 00:02   

Jaki masz problem? Porządna dziewczyna, wszak mogła się trochę pobawić. :crazy:

Zapytaj, skąd ta przestroga. Daj grzecznie do zrozumienia, że nie jest w Twoim typie, bo przecież lubisz blondynki. Brnij w tą przyjaźń, a jeśli przefarbuje włosy, zaproponuj jej śląskie Latte macchiato. Gdy będziecie w kawiarni, dyskretnie wepchnij swoją stopę w jej genitalia, stwierdzając, że cicha woda brzegi rwie.
 
 
lunatyk
I wish I was special



Imiê: Jackie
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 63
Sk±d: unknown

Wys³any: 2012-08-26, 00:10   

Borcejn napisa³/a:
śląskie Latte macchiato

czemu śląskie akurat? ;>
_________________
all I want is to see you in terrible pain
though we won't ever meet I remember your name

nie lubię uzależniać się.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-26, 13:00   

A może chciała się upewnić?
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
zigi



Imiê: przemo
Do³±czy³: 30 Sie 2012
Posty: 3
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2012-08-30, 08:25   

powiem tak stary.... choćby skały srały a mury pękały nie wyjdziesz ze strefy P... można sie starać ale raczej to sensu nie będzie miało bo ona zawsze zobaczy w tobie kogoś z kim może pogadać a nie biegać na randki
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-30, 20:45   

Unlucky napisa³/a:
Czy dałoby to się jakoś "naprawić"?

Po co ją pocałowałeś? Pomiędzy podaniem ręki a pocałowaniem jest jeszcze serdeczne przytulenie. Ja np z każdym się witam poprzez przytulenie, zaś z bliższymi znajomymi poprzez buziaka w policzek. Nie mniej jednak to jest wyższy poziom znajomości.
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-08-31, 13:34   

Pewnie się dziewczyna wystraszyła zbyt szybkim obrotem sprawy, bo cóż, czasami takie jesteśmy, że jak coś się nam wymyka spod kontroli to się wycofujemy.
Wróć do normalnej znajomości i narazie nie wyskakuj z żadnymi buziakami,póki ona sama nie wyjdzie z inicjatywą.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
brozio991



Imiê: Gataru
Do³±czy³: 31 Sie 2012
Posty: 41
Sk±d: Nieistotne

Wys³any: 2012-09-01, 00:40   

Cholera,chyba ukryję swój wiek na tym forum bo głupio się czuję próbując pomóc komuś starszemu. No więc! Zazwyczaj jest tak że prawdziwy związek a w każdym razie trwały budowany jest z początku na przyjaźni,wiecie o sobie wszystko,znacie się jak łyse konie,pomagacie sobie i spędzacie ze sobą czas aż w końcu coś zaiskrzy. A może miała na myśli w tym sms-ie po prostu czas teraźniejszy? Jeżeli tak to chyba ma rację,prawda? Coś jak "Ale wiesz,JESZCZE jesteśmy kumplami,ok?"
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: