/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Marihuana.
Autor Wiadomo¶æ
tabll



Imiê: Oliwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 16 Maj 2012
Posty: 32
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-05-23, 12:50   Marihuana.

Wczoraj z kolegą paliliśmy marihuane, zadzwoniliśmy do chłopaka, który zazwyczaj nam ją załatwia. Załatwił, poszliśmy więc do mnie, wypaliliśmy. Była strasznie mocna, najmocniejsza jaką dotychczas paliłam, wiele jeszcze zostało. W nocy miałam koszmarne sny, nie mogłam się obudzić. Gdy wstałam rano początkowo nie wiedziałam gdzie jestem, ale to trwało tylko 2-3 sekundy. Teraz boje się wszystkiego i to dosłownie. Każdego dźwięku, ruchu, boje się nawet siebie. Boje się, że umrę. Mam straszne myśli, że jestem najgorsza itp. Miał ktoś z was coś takiego? Czy waszym zdaniem, to uczucie mija?
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-23, 13:03   

Cytat:
Czy waszym zdaniem, to uczucie mija?
Tak, od momentu kiedy przestajesz sobie wbijać krzywą fazę.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-05-23, 20:05   

Co ludzie mają z tym, że wmawiają sobie wielkie efekty boczne po paleniu maryśki?
Ogarnij, że to wytwór Twojej wyobraźni i tyle. Zejdź na ziemię i przestań szpanować, że takie 'jazdy' miałaś.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Yummy



Imiê: Krystian
Wiek: 29
Do³±czy³: 27 Maj 2012
Posty: 5
Sk±d: Nowy SÄ…cz

Wys³any: 2012-05-28, 00:11   

Cześć. Według mnie wmówiłaś sobie coś czego teraz się boisz...
Miałem nie raz styczność z tym.. u każdego oddziaływanie tego typu używki jest inne z moich spostrzeżeń.
U mojego kolegi pojawiał się stan całkowitego zamulania, u innego przyśpieszone bicie serca, a u innych jakieś tiki typu kołysanie nogą , częste przekręcanie głowy :) . Myślę, że powinnaś się wyluzować puścić spokojną muzykę zająć się czymś to z pewnością Ci minie :)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
 
 
 
tabll



Imiê: Oliwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 16 Maj 2012
Posty: 32
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-05-28, 17:06   

cygaretka napisa³/a:
Zejdź na ziemię i przestań szpanować, że takie 'jazdy' miałaś



mam szpanować, że 'miałam' jazdy? komu, jeśli jestem tu anonimowa i nikt mnie nie zna? no tak, rzeczywiście jest powód do szpanowania.. : )
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-05-29, 16:20   

tabll, och, bardzo często ludzie się dowartościowują w necie, więc aż takim zdziwieniem to dla mnie nie jest.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Kamilkozak




Imiê: Kamil
Wiek: 25
Do³±czy³: 28 Maj 2012
Posty: 42
Sk±d: Zadupie Moralne

Wys³any: 2012-06-02, 09:18   

tabll, OMG, twój ojciec to Palikot???

Nie no, od czasu do czasu mam ochotę po h8'ować.
Nie rozumiem, jak wbiłaś sobie to do łba.
Po Marihuanie rzeczywiście można nieźle odlecieć (Czuć zapach kolorów, widzieć dźwięki)
Ale chyba nie aż tak bardzo, żeby wszystkiego się bać.
Prawdopodobnie to wytwór twojej lekko skrzywiałej po trawce wyobraźni.
_________________

Jakież to szczęście, iż ludzie myślą
~ Adolf Hitler
 
 
Kajo




Imiê: Kajtek
Wiek: 28
Do³±czy³: 06 Cze 2012
Posty: 14
Sk±d: MysÅ‚owice

Wys³any: 2012-06-12, 21:27   

Pamiętajmy że Maryśka to substancja psychoaktywna. Zależy od pory dnia, jak paliłaś pod wieczór około godziny 17-18 a THC jest wydalane z organizmu po około 3-4 godzinach więc nie ma się co dziwić, najlepiej palić w godzinach 13-15 wtedy masz pewność że jak pójdziesz spać to będziesz spać spokojnie, wiem bo sam tak miałem, ale miałem trochę przyjemniejsze sny <dokuczacz>
 
 
 
Ciastkowy




Imiê: Ania
Wiek: 29
Do³±czy³a: 26 Cze 2012
Posty: 22
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-06-26, 01:25   

Marycha podobno szkodzi mniej od kawy,więc ogarnij się to tylko twój mózg
 
 
Sebastian94~



Imiê: Sebastian
Wiek: 30
Do³±czy³: 26 Cze 2012
Posty: 6
Sk±d: Madrid

Wys³any: 2012-06-26, 23:34   

Totalnie nie rozumiem osób które mają tego typu schizy po zapaleniu jointa czy lufki.
Mam 18 lat zacząłem popalać w wieku 13lat a regularnie palić od końca 3 klasy gimnazjum. Z dala zawsze trzymam się od dopalaczy palę tylko zioło i wyłącznie skuna,ale nie miewam nigdy wmawianiem sobie czegoś i rycia własnej czaszki w której wszystko jest zawarte.
Zioło nie powoduje,że robisz się głupszy i gorszy wręcz przeciwnie tylko żeby je palić trzeba wiedzieć z kim to robić bo paląc wśród bandy debili nic z tego nie będzie 0 pożytku i będziesz chciała po prostu z czasem się ućpać a nie zapalić dla relaksu i fajnego efektu.
_________________
Pieniądze i wygląd nie znaczą nic,poza władzą którą nam dają.
 
 
marta1234



Imiê: Marta
Do³±czy³a: 18 Lip 2012
Posty: 7
Sk±d: GrudziÄ…dz

Wys³any: 2012-07-18, 21:36   

Moim zdaniem za bardzo się tym przejęłaś, ogarnij się i uznaj to zdarzenie za dobrą zabawę i tyle , zero stresu :) Nie tyraj tak sobie tym bani ;)
 
 
Infinity




Imiê: Kasia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 31 Lip 2012
Posty: 76
Sk±d: Olsztyn

Wys³any: 2012-07-31, 18:15   

Wg mnie po prostu wkręciłaś sobie "złą" fazę. Tak jest po zielsku, że jak wkręcisz sobie, że źle się czujesz, albo, że chce Ci się po tym spać, to tak będzie. Ogólnie radziłabym Ci nastawić się tak "jest spoko, zapalę sobie, będzie fajny luzik, będzie fajnie i śmiesznie".
Ogólnie + dla Sebastian94~ - dokładnie tak samo myślę, jak Ty ;) Trzeba umieć palić
_________________
"To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni. "
Paulo Coelho
 
 
 
orzeszek




Imiê: Tomek
Do³±czy³: 03 Lip 2012
Posty: 13
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2012-08-06, 13:31   

Ja pierdziele, co za bzdura... ile Ty masz lat?
Przecież po trawie nie ma takich konsekwencji, to technicznie i biologicznie niemożliwe...
Obstawiam, że temat to ściema :P
_________________
Demotywatory różne... a tutaj tylko miłosne <3
 
 
Anajad2510




Imiê: Diana
Wiek: 27
Do³±czy³a: 04 Sie 2012
Posty: 69
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-08-06, 15:01   

Przyznam , palę zioło . Tak jak kolega tu napisał , wkręciłeś sobie " złą fazę " i nie dziwie Ci się dlaczego teraz tak się boisz . Ponieważ tak to może zryć Ci psychę że właśnie bd Ci się wydało że to dzieje się naprawdę . jakieś halucynacje itp . to właśnie chyba jest negatywny skutek palenia zioła bo można tak właśnie mieć .
_________________
" Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Powinieneś wiedzieć, że bardzo ją zraniłeś, kiedy zaczęła cie ignorować. "
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2012-08-06, 15:19   

Jak wypiłaś do tego sporo alkoholu, to całkiem możliwe, bo generalnie po marihuanie nie spotkałam się z efektami ubocznymi. Jest jeszcze jedna możliwość, mogliście dostać towar nakrapiany jakimś gównem.
_________________
Blog na każdy temat
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: