/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:08
ZÅ‚e kosmetyki?
Autor Wiadomo¶æ
vicky




Imiê: Martucha
Do³±czy³a: 14 Mar 2010
Posty: 214
Sk±d: StÄ…d

Wys³any: 2011-08-25, 20:49   ZÅ‚e kosmetyki?

Dziewczyny dałyście się też ponieść tej modzie na ekologiczną pielęgnację? Co rusz to czytam o tym, jakie niezdrowe a czasem niebezpieczne substancje są dodawane do kosmetyków? Co za czort w ogóle wymyślił te wszystkie kremy, kremiki, balsamy itp. Próbujecie coś z naturalnej pielęgnacji? I czy faktycznie kosmetyki są aż tak złe?
 
 
Lilka



Imiê: Liliana
Do³±czy³a: 02 Sie 2011
Posty: 31
Sk±d: Polska

Wys³any: 2011-09-27, 21:08   

Szczerze mowiac odnoszÄ™ wrazenie ze wiem niezwykle malo o prawdziwie ekologicznych kosmetykach bo coraz czesciej widuje artykuly na ten temat, z ktorych wynika ze wiekszosc tych naturalnych to jest sciema bo one wcale nei sa naturalne. I ze trzeba szukac kosmetykow z certyfikatami...

A ty masz masz wiedze na ten temat?
_________________
Lato, lato, lato hejze ty!
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-04-04, 22:32   

vicky, O tym kosmetykach naturalnych mało wiem bo nie interesowałam się tym jakoś. Szczerze mówiąc rzadko się teraz maluję i używam kremów itp. to mi to tam lotto preferuję raczej czystą skórę umytą zwykłą wodą i bez używania żadnych kremów jednie balsam do ciała nawilżający tyle i to też czasami bo nie mam wysuszonej skóry.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-04-05, 16:09   

Jestem straszną ignorantką w wielu kwestiach, więc w kwestii ekologicznych kosmetyków nie dałam się ponieść:) Średnio interesowałam się tematem. Kupuje takie których używam juz od dawna i w sumie nawet nie zastanawiam się zbytnio nad tym czy działają!:D
 
 
caramellatte



Imiê: Anna
Do³±czy³a: 21 Maj 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-05-21, 22:09   

ja wypróbowałam kosmetyki z serii beECO firmy floslek. peeling do ciała-cudo! tak samo krem nawilżający. peeling bardzo dobrze złuszcza, ale jednocześnie nie wysusza skóry, krem dobrze nawilża. i nie mam podrażnień (a bałam sie, ze z tym może być kłopot)
 
 
Laurita



Imiê: Aska
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 14
Sk±d: Krakow

Wys³any: 2013-05-22, 13:30   

Ekologiczne kosmetyki maja wiele zalet ale uzywam ich na zmiane z tymi z apteki, nie uwazam zeby mi szkodzily
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-05-22, 15:37   

ja nie stosuję żadnych ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji, ale one są po prostu bardzo drogie i to jest wyłączny powód dla którego z nich nie korzystam
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-05-22, 16:43   

balsam można zastąpić kąpielą z dodatkiem mleka, na twarz można robić naturalne maseczki i to jest dla mnie ekologiczna pielęgnacja. Moim zdaniem ta takie kosmetyki podchodzące pod mazidła tzn fluidy itd. chyba musza mieć chemie, słyszłam jedynie o pudru mineralnym
_________________
zobacz chłopie co zrobiłeś, życie babie obrzydziłeś
!!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: