/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:08
regulacja brwi u mężczyzn
Autor Wiadomo¶æ
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-06-21, 21:30   regulacja brwi u mężczyzn

dziewczyny co sadzicie o facetach ktorzy sobie reguluja brwi ?
waszym zdaniem jest to pedalskie ze tak powiem ?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-06-22, 10:30   

Szczerze jakoś mi się to nie podoba wolę żeby facet miał swoje takie naturalne niż żeby wyrywał..
Czy pedalskie może trochę moim zdaniem.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-06-22, 16:49   

jak dla mnie, ani trochę nie pedalskie. Uwielbiam zadbanych facetów, i nigdy mi to też nie przeszkadzało i przeszkadzać na pewno nie będzie jak facet lata po kosmetyczkach i się upiększa. Wiec regulacja brwi jest i dla facetów. chociaż jest tylko mała ich grupa, którzy fajnie wyglądają z takimi brwiami, lepiej prezentują się z swoimi naturalnymi ;)
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-06-22, 21:30   

Nielegalna napisa³/a:
jak dla mnie, ani trochę nie pedalskie. Uwielbiam zadbanych facetów, i nigdy mi to też nie przeszkadzało


Może źle napisałam nie pedalskie ale jakoś osobiście do gości regulacja brwi mi nie pasuję.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2010-06-23, 09:19   

niee moim zdaniem rowniez tak jak powiedziala rozgadana to nie jest dla gosci ja tam wole juz jka ma swoje natulanie niz zeby sobie regulowal.. ;d
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2010-06-25, 18:28   

Moim zdaniem właśnie trochę pedalskie^^. Wolę żeby facet facetem został, a regulacja brwi dla kobiet jest.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-06-25, 21:58   

mam kumpla ktory sobie reguluje brwi i sie sam zastanawialem nad tym ale jak widze odpowiedzi wasze to raczej nie bede tego robil ;p
 
 
VooDoo
Pan Parapsycho




Imiê: Mateusz
Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Maj 2010
Posty: 316
Sk±d: Tarnobrzeg/Bydgoszcz

Wys³any: 2010-06-25, 22:43   

W dzisiejszych czasach mężczyzna nie jest już mężczyzną. Femifaszystki bardzo chciały być nimi. Dlaczego więc się dziś dziwią, że mężczyzna się depiluje, reguluje brwi, robi manicure? Bez obrazy, nie kieruję tych słów do żadnej z Was (z resztą widzę, że jest wam bliżej do tradycyjnego poglądu na tę sprawę) mówię do tych "nowoczesnych", "oświeconych", "idących z duchem czasu". Same stworzyłyście sobie takie dziwadło. Chcecie pełnić rolę mężczyzny w domu a zarazem chcecie mieć mężczyznę w domu. Trochę to dziwne. Ale, to już nie moja sprawa. Ja jestem tradycjonalistą i mam na to własny pogląd.
PS: Brwi w życiu bym sobie nie wyregulował...
 
 
 
Loolka




Imiê: Karolina
Do³±czy³a: 17 Sie 2011
Posty: 255
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2011-09-27, 15:11   

yyy niee moim zdaniem jak już to u faceta można brwi wyrwać tylko i wyłącznie nad nosem jak ktoś ma gdzieś indziej już nie
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2011-10-06, 14:43   

Jeśli któremuś to pasuje, to niech reguluje.
Nie przeszkadza mi to.
 
 
vicky




Imiê: Martucha
Do³±czy³a: 14 Mar 2010
Posty: 214
Sk±d: StÄ…d

Wys³any: 2011-11-18, 08:30   

Wiecie to zależy JAK ma te brwi regulowane, bo raz widziałam kolesia to miał cieńsze brwi niż ja i jeszcze henną pojechane. Aż mi było głupio, że ja taka nieregularna. :)
 
 
Jamaica




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 23 Lut 2012
Posty: 271
Sk±d: Skalne Podhale

Wys³any: 2012-02-28, 18:06   

byle robił to w miarę zdrowego rozsądku. Ja sobie czasem z Mojego żartuję, że sobie reguluje, bo ma taki ładny kształt brwii, jednak ma tak z natury;)
_________________
,,(...)Nie znam roli, którą gram.
Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.
O czym jest sztuka, zgadywać muszę wprost
na scenie. (...)"

W. Szymborska
 
 
MINr3
T'ra




Imiê: Damien
Wiek: 36
Do³±czy³: 23 Cze 2009
Posty: 89
Sk±d: Kielce

Wys³any: 2012-02-29, 10:20   

Nielegalna napisa³/a:
jak dla mnie, ani trochę nie pedalskie. Uwielbiam zadbanych facetów, i nigdy mi to też nie przeszkadzało i przeszkadzać na pewno nie będzie jak facet lata po kosmetyczkach i się upiększa. Wiec regulacja brwi jest i dla facetów. chociaż jest tylko mała ich grupa, którzy fajnie wyglądają z takimi brwiami, lepiej prezentują się z swoimi naturalnymi ;)


Definicja zadbany to dla każdego coś innego, niedługo substytutem definicji zadbany u faceta będą tak jak piszesz regulacja brwi czy manicure... jak dla mnie obłęd, można dbać o siebie ale tylko w sposób odpowiedni dla faceta czyli jak dla mnie prysznic, golenie etc. a nie jakies kremy czy inny shit.
_________________
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-29, 12:26   

Nie. Lubię gęste brwi u facetów. Zresztą na co im to?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2012-03-02, 11:08   

MINr3 napisa³/a:
a nie jakies kremy czy inny shit.

No też nie przesadzaj facet też człowiek też może mieć skórę, albo wysuszoną albo zbyt tłustą czy coś podobnego i nawet głupi krem ochronny to już odpada ?
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: