/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadany
2009-08-06, 18:28
Opisz siebie
Autor Wiadomo
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-12, 17:14   Opisz siebie

Rzecz polega na tym, że sami siebie opisujemy. Swoje wady, zalety, co lubimy a czego nie preferujemy.
 
 
usteczkowaa
sie lubi całować.




Imi: Żaneta
Wiek: 29
Doczya: 13 Cze 2009
Posty: 25
Skd: sie biorą dzieci?

Wysany: 2009-06-14, 10:33   

jestem 15- latką która czasami potrafi być miła i czuła a czasem wredna.
nie lubie kolczyków gdzie indziej niz u uchu, geografii, delicji (dziwne nie? xD ), i pomidorów.

ubustwiam wszystko co z mc donalda do tego kapuśniaczek <3.
z alkoholi tylko kakao. :PP .
_________________
uda się.
 
 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-14, 10:45   

Jestem dwudziestolatkiem, po szkole średniej z zawodu grabarz. W najbliższym czasie wybieram się do wyższej szkoły. Moje oczy są piwnego koloru, niegdyś interesowałem się kulturystyką, stąd moje rozmiary dosyć spore. Zapomniał bym Gerwazy jestem. Wzrostu mam 175 cm. czyli średniego. Lubię wszelkiego rodzaju używki. Wiem, ze sztucznie to zabrzmi, ale ubóstwiam imprezy, w których można nachlać się jak świnia i w doborowym towarzystwie jointa zapalić można.
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Sweetaśna



Imi: N :D
Wiek: 34
Doczya: 12 Cze 2009
Posty: 232
Skd: Meksyk :D

Wysany: 2009-06-14, 21:35   

hmmm... mam na imię Natalia..... niektórzy mówią do mnie Natt, Naty. Mam 19 lat. Kocham muzykę latino, czytanie książek...... w tym roku skończyłam LO i zapisałam się do szkoły policealnej, więc jak się uda będę technikiem administracji.....

a z natury jestem cichutką , skromną osóbką <lol>
_________________
SANTA NO SOY Y NO SERE :p
 
 
 
stokrotka.



Imi: Sylwia .
Doczya: 05 Lut 2010
Posty: 812
Skd: wiesz... ;)

Wysany: 2010-02-09, 15:44   

no to..
jestem fajna. i już..
duż o ludzi tak mówi, ale są też i tacy co mnie nie lubią. ale to już ich problem, co nie? :) interesuję się malarstwem i pisarstwem... :D kocham moich przyjaciół... jestem blondynką... mam niebieskie oczy... lubie pisać.... ale nie o sobie... ;p yy, co by tu jeszcze, a tak. nie lubię przedmiotów ścisłych...
lubie chodzic do szkoły, bo się tam dużo fajnych rzeczy dzieję.. (z lekcjmi to już różnie bywa)

to wszystko xD
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2010-02-10, 09:54   

Hmm to ja napisze o sobie :D
Tak staram się być miła nigdy nie szukam problemów zawsze wyciągnę rękę z pomocą kiedy ktoś tego potrzebuje. Nie szukam sobie wrogów ponieważ tego nie lubię. Nie lubię chamstwa i jak ktoś jest nie szczery. Nie toleruje hasełka "laska" jak ktoś do mnie mówi bo laska może być do podpierania i nie chce byś porównywana do rzeczy.Nie oceniam ludzi po wyglądzie tylko po charakterze. Do osób złych i żyjących w ciągłej nienawiści wyciągam rękę. Rękę pojednania i zgody. Nie liczę na to ze ja przyjmą ale ja ja wyciągam,nie ważne co za grzechy popełniamy,ważne by potrafić wybaczyć. Ja chamstwa i jak ktoś jest nie szczery. Czasem lubię się po wygłupiać pożartować mam swoje humorki jak każdy to zależy od dnia i sytuacji.. To by było chyba na tyle.. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Nothing




Imi: Wiola
Doczya: 28 Pa 2012
Posty: 115
Skd: Śląśk

Wysany: 2012-11-03, 20:37   

Ja jestem niską szatynką o dłuuugich włosach. Mam grzywkę na lewą stronę ,która zasłania mi całe czoło.Mam duże brązowe oczy.Lubię aktywnie spędzać czas m.in piłka nożna,piłka ręczna czy wypady na basen.Mam najukochańszego chłopaka na świecie *.*.Nie lubię obłudy,dwulicowości i fałszywości.W każdej sytuacji staram się mieć własne zdanie oraz być szczera, i takich właśnie ludzi sobie najbardziej cenię.Lubię grać również na gitarze,słuchac muzyki,czytać książki a szczególnie podróżować.Uwielbiam język angielski ,polski , historię, lecz niecierpię matematyki.W przyszłości chciałabym studiować psychologię, lub resocjalizację.
 
 
jelczurr




Imi: &#1098;
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-11-09, 00:00   

Patrykłem 20 lat temu i ten stan trwa do dzisiaj. Interesuję się komunikacja miejską w w moim rodzinnym mieście. 172/61. Chudy jestem, aż za bardzo. Wrażliwym na bodźce zewnętrzne. Świat mnie nie lubi i nawzajem. Lubiem def metal.
Co ja piszę
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: