/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:56
Pogo
Autor Wiadomo
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2011-03-31, 11:58   Pogo

Pogo – grupowy taniec charakterystyczny dla kontrkultur punków, metalowców oraz skinheadów. Zabawę tę zaobserwować można na każdym niemal koncercie rockowym. Wywodzi się z ona z subkultury punk, w Polsce rozpowszechniona została w latach osiemdziesiątych na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Punkowcy tańczyli tam pogo podczas każdego koncertu, urosło to wśród nich do rangi niezbędnego rytuału.
Co sądzicie o tym tańcu ?
http://video.interia.pl/o...ycja,14476,Pogo
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Fragles




Imi: Mirek
Doczy: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Skd: City

Wysany: 2011-04-04, 10:23   

Jakoś nie bardzo mi sie ten taniec podoba
_________________
;]
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imi: ewa
Zaproszone osoby: 2
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Skd: k-ce

Wysany: 2011-04-04, 17:03   

Pomimo wszystko tańcem bym tego nie nazwała, ale podoba mi się ta forma 'zabawy'. Można popuścic wszelkie wodze i świetnie wyzbyc się negatywnych emocji.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2011-04-05, 08:55   

TO bardziej jest skakanie niż tańczenie..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
rafciq




Imi: Rafał
Doczy: 23 Lut 2011
Posty: 352
Skd: Tarnów

Wysany: 2011-04-13, 13:55   

ja również bym tego tańcem nie nazwał..
_________________
Moja pasja to mój rap pisząc opisuje ten liryczny świat. ...
 
 
aguua




Imi: Agnieszka
Doczya: 25 Lut 2012
Posty: 2
Skd: Chełmno

Wysany: 2012-02-25, 12:37   

Z tego co mówiły moje koleżanki, które uczestniczyły w wielu takich 'tańcach', wydawało mi się to przerażające . Na koncercie obserwowałam ze strachem, bo wiedziałam, że koleżanka pewnie i tak mnie wciągnie. Ale będąc już w tłumie było bardzo fajnie. Super sprawa na odreagowanie i poprawienie nastroju. Następnego dnia nie mogłam ruszać karkiem od machania głową i miałam niezłe siniaki na kolanach. Ale mimo wszystko było warto. Pogo jest boskie ! ;) )
 
 
Cynamonka




Imi: Klementyna
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 99
Skd: Częstochowa

Wysany: 2012-02-25, 13:26   

Widziałam kilka razy, ale jakoś nie miałam odwagi dołączyć ;) Chociaż czytając opinie ludzi którzy brali w tym udział, kto wie... może w tym roku się pokuszę :)
_________________
Fakty nie istnieją, jedynie interpretacje.
 
 
jelczurr




Imi: ъ
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-02-25, 14:25   

Ja już za stary na to jestem, nie chce mi się skakać, a jak już skaczę to potem jestem cholernie zmęczony, nie to co kiedyś.
 
 
Epilogowa
Skrzypek na dachu.




Imi: Gabriela
Doczya: 16 Lut 2012
Posty: 100
Skd: Podkarpacie

Wysany: 2012-02-25, 15:46   

Stoi mi przed oczami banda kindermetali, którzy żałośnie skaczą wokół siebie i na siebie. Nie lubię, bo jestem zbyt słaba fizycznie i krucha, nie ma po mnie co zbierać.
_________________
Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wygięty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy.
 
 
Ploaie



Imi: Ammit
Pomoga: 4 razy
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 429
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-02-26, 22:51   

Epilogowa napisa/a:

Stoi mi przed oczami banda kindermetali, którzy żałośnie skaczą wokół siebie i na siebie.
Takie coś omijam szerokim łukiem, natomiast na koncertach, na które chodzę po prostu bym się bała wejść w mosh. Jestem drobnej postury, a w centrum same dobrze zbudowane chłopy.
 
 
jelczurr




Imi: ъ
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-02-26, 22:53   

Epilogowa napisa/a:
Stoi mi przed oczami banda kindermetali, którzy żałośnie skaczą wokół siebie i na siebie.


Jakbym widział darmowy koncert plenerowy w moim grajdole :crazy:
 
 
Epilogowa
Skrzypek na dachu.




Imi: Gabriela
Doczya: 16 Lut 2012
Posty: 100
Skd: Podkarpacie

Wysany: 2012-02-27, 15:46   

jelczurr, ohohoh. :D No cóż, u nas był koncert jakiegoś lamerskiego zespołu, gdzie słabo śpiewająca panna (którą nie raz wykopywałam z miejsca i ją z tego zespołu wywalili, proponując tam miejsce mi) i całkiem spoczko grający zespół w swym repertuarze mieli głównie Metallicę...
No i co? Pogo: Druga gimnazjum, koleżanka, dość, że tak powiem OTYŁA, mająca na sobie długą, czarną suknię z lumpeksu i glany wyglądała jak zakonnica z kompleksami, koleżka z aparatem na zębach i tłustych włosach, następnie młodszy brat znajomego metala, który nie jest tak zaje, jak mu się wydaje (chce dorównać bratu, on to robi ŹLE.) i kolega, którego znam z harcerstwa - taka cipka troszkę, z loczkami, niepozorny, nieśmiały, hasał tam jak sarenka.
Żenua.
_________________
Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wygięty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy.
 
 
jelczurr




Imi: ъ
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-02-27, 16:57   

Epilogowa napisa/a:
No i co? Pogo: Druga gimnazjum, koleżanka, dość, że tak powiem OTYŁA, mająca na sobie długą, czarną suknię z lumpeksu i glany wyglądała jak zakonnica z kompleksami, koleżka z aparatem na zębach i tłustych włosach, następnie młodszy brat znajomego metala, który nie jest tak zaje, jak mu się wydaje (chce dorównać bratu, on to robi ŹLE.) i kolega, którego znam z harcerstwa - taka cipka troszkę, z loczkami, niepozorny, nieśmiały, hasał tam jak sarenka.
Żenua.


Wieszczu mój, gdyby tylko napisać to trzynastozgłoskowcem, stworzyć by można z tego nową epopeję narodową.

Ploaie napisa/a:
na koncertach, na które chodzę po prostu bym się bała wejść w mosh.


Fakt, na Decapitated za bezpieczniejsze dla zdrowia uznałem headbanging pod sceną. Po koncercie nie byłem w stanie utrzymać głowy w pionie.
 
 
Epilogowa
Skrzypek na dachu.




Imi: Gabriela
Doczya: 16 Lut 2012
Posty: 100
Skd: Podkarpacie

Wysany: 2012-02-27, 17:09   

jelczurr, och, gdzieniegdzie, czytając właśnie moje zacne wypociny, zauważyłam nawet żałosne rymy! :crazy:
Epopeja narodowa, a ja właśnie slucham muzyki z Pana Tadeusza. No magia się dzieje na tym forum!

No i cóż, ja tam mam uraz do pogo. I ludzkiego potu.
_________________
Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wygięty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy.
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-02-27, 17:34   

Ojtam, kazdy mówi o tych kindermetalach, a większość nimi była. Ja też :crazy:

Parę lat spędziłam w pogo na koncertach, bywało fajnie, ale przeszło, zwyczajnie.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: