/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:56
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-09-19, 08:35   Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet

Za nie długo zostaną rozegrane rozgrywki między kobietami.
A więc jak myślicie kobiety postarają się o to żeby wygrać mistrzostwa tak jak nasi
panowie ??
Czy waszym zdaniem nie majÄ… szans ??
Zapraszam do dyskusji.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-09-19, 10:26   

Oczywiście będę im kibicować, ale przyznaję bez bicia-w sukces nie wierzę.
U panów od początku mistrzostw wiedziałam że mogą coś fajnego ugrać, a u pań? Jakoś nie wierzę. Obym się myliła.
Ale denerwuje mnie też to porównywanie mistrzostw siatkarzy do siatkarek. Teraz na paniach pojawi się sztuczna presja bo wszyscy oczekują że powtórzą sukces panów.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-09-19, 16:04   

Również jakoś nie wierzę w to, że nasze polki zdobędą mistrzostw europy.
Bramka napisa³/a:
Ale denerwuje mnie też to porównywanie mistrzostw siatkarzy do siatkarek. Teraz na paniach pojawi się sztuczna presja bo wszyscy oczekują że powtórzą sukces panów.


Czy ja wiem mi się wydaje, że chyba większość w to wątpi..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-09-20, 10:55   

Rozgadana napisa³/a:

Czy ja wiem mi się wydaje, że chyba większość w to wątpi..

W niemal każdym wywiadzie, czy to z siatkarzami czy z siatkarkami pyta się o ME siatkarek i czy powtórzą sukces panów. A czytam tego dużo. W telewizji też, "siatkarze mają złoto, teraz kolej na siatkarki" blablabla. I nakręcają.


Uważam że w swoim składzie mają szansę na medal, tzn, siatkówką kobiet nie interesuję się tak jak mężczyzn, ale żeby nie trener Matlak, przez którego coś mnie po prostu trafia, mogłabym uwierzyć w sukces.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-09-20, 11:04   

Mi tam szczerze na tym nie zależy żeby zdobyły ME wiadomo jak zdobędą to fajnie kolejny medal dla nas.. Ale moim zdaniem nie muszą wcale wygrać. :)
Szanse mieć mają wystarczy, że się tylko o to postarają. Ja się w ogóle siatkówka nie interesuję, ale lubię czasem sobie po oglądać jak grają goście. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2009-09-21, 09:34   

ja tam stawiam na to ze nie wygraja jakos w to watpie..
 
 
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-10-01, 07:40   

Wczoraj bardzo dobry mecz z Rosją i wygrała 3:1 (24:26, 25:22, 25:22, 25:22). Jeśli Holandia wygra z Rosją, a my wygramy z Bułgarią to mamy pewny awans do półfinałów.
 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2009-10-02, 17:26   

No i w półfinale z Holandią. Będzie ciężko, ale jeśli nasze siatkarki zagrają tak jak z Rosją, to powinno się udać :) Ja tam jestem optymistycznie nastawiony do tego meczu. No ale pożyjemy, zobaczymy ;)
_________________
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-10-02, 20:01   

No super, przyznam że jeszcze nigdy z taką przyjemnością nie oglądało mi się siatkówki kobiet, zawsze porównywałam jaka to słaba w porównaniu do wspaniałej siatkówki mężczyzn:)
Ale teraz chyba dlatego mi się podobało, bo były mecze o stawkę i kibice byli głośno i dużo ich.
Nie wierzyłam że dojdą do półfinałów. Teraz nadal trudno mi wierzyć że wygrają z Holandią. Mam nadzieję że znowu będę pozytywnie zaskoczona:)
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2009-10-03, 18:55   

Niestety, nie udało się z Holandią. Chociaż było blisko, w 4 secie długo utrzymywał się wynik w granicach remisu, dopiero w końcówce Holenderki trochę odskoczyły.. No ale zostaje mecz o brąz, a to też byłoby wielkim sukcesem, zresztą tak jak w ogóle sam awans do półfinałów :)
_________________
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-10-03, 19:12   

No niestety. Teraz trzeba kibicować Holandii w walce o złoto a my musimy wygrać brąz:)
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-04, 07:57   

Trudno będzie i brąz lepsze to niż nic. Trzeba im gratulować, że zdobędą 3 miejsce. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2009-10-04, 18:57   

No i udało się :) Niemki dosyć gładko pokonane 3:0 i mamy brąz. Mało kto by przypuszczał przed turniejem przy takich osłabieniach. Ten sezon jest fenomenalny dla polskiej siatkówki :)
_________________
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-05, 07:25   

Nom jak widać to tak. Co do kobiet myślałam, że będzie gorzej ale jednak się myliłam :)
Trzeba się cieszyć zwycięstwem mężczyzn oraz 3 miejscem kobiet. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Javor




Imiê: 100 % Libero !
Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009
Posty: 100
Sk±d: Skarżysko-Kamienna

Wys³any: 2009-10-05, 20:03   

Sezon świetny, ale niestety obecnie siatkówka kobiet w Europie wygląda tak - Włochy - potem trochę dalej Holandia - potem ogromna przepaść i dopiero Polska, Niemcy i reszta.
_________________


Nie bój się wstać rano i powiedzieć " Dziś zrobię coś wielkiego "..
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: