/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
O co mu chodzi?
Autor Wiadomo¶æ
ola2912



Imiê: Ola
Do³±czy³a: 18 Sty 2013
Posty: 3
Sk±d: miasto

Wys³any: 2013-01-18, 20:59   O co mu chodzi?

Chłopak rok starszy w szkole patrzy mi się w oczy, uśmiecha się i ostatnio nie chciał mnie przepuścić na schodach i musiałam się przeciskać kilka razy pisałam z nim na fb ale tylko przekazywałam mu wiadomości od innych. Moja "koleżanka" z klasy chwali się ze z nim pisze na GG i gada na Skype. Nie wiem czy to prawda bo miała już zmyślonego chłopaka... Wiem gdzie on mieszka itd. Bo moja mama kiedyś kolegowała się z jego mama. Ja się w nim zakochałam ale wiedza o tym tylko 2 moje przyjaciółki. Co mam myśleć o tych jego spojrzeniach? <bezradny>
 
 
sikora



Imiê: Patryk
Wiek: 26
Do³±czy³: 13 Gru 2012
Posty: 116
Sk±d: BÅ‚Ä…dzim

Wys³any: 2013-01-19, 09:04   

Spytaj się go, ale nie na żadnych skypach czy gadulcach.Spytaj się go prosto w oczy: ,,o co ci chodzi",,czemu tak się zachowujesz itd". Wtedy może wyjawi swe zamiary.A że koleżanka z nim pisze na gg to co? Ja pisze sobię z kuzynką, czasem z koleżankami z klasy i co, to moje dziewczyny?! Także moim zdaniem najlepiej byłoby zaprosić go na ciastko i spokojnie pogadać.Możliwe że też się w tobie podkochuje,ale może jest wstydliwy.Inaczej niż rozmową się tego nie dowiesz.No i chłopacy(nie mówię że wszyscy) cenią sobie odwagę dziewczyn.
_________________
Jak masz jakąś sprawę do mnie to pisz na gadu(nawet jak jestem niedostępny- przeczytam i tak) lub pw.
 
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-19, 16:14   

spróbuj jakoś rozwinąć tą znajomość, bo od patrzenia się to nic nie zdziałacie.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2013-01-23, 21:11   

cygaretka napisa³/a:
spróbuj jakoś rozwinąć tą znajomość, bo od patrzenia się to nic nie zdziałacie.

ot, dokładnie tak. Chociażby na tym fejsie częściej piszcie. W szkole porozmawiajcie.
 
 
RozgadanyPatryk




Imiê: Patryk
Wiek: 29
Do³±czy³: 19 Sie 2012
Posty: 56
Sk±d: Mazowieckie

Wys³any: 2013-01-25, 23:41   

Cytat:
No i chłopacy(nie mówię że wszyscy) cenią sobie odwagę dziewczyn.

Tutaj się zgodzę, coraz częściej mężczyźni cenią sobie kobiety zdecydowane, odważne, które potrafią pokazać pazur. Sam akurat jestem zwolennikiem takich.

A jeśli chodzi o tego chłopaka, jeśli Cię chce poderwać to sposób jest trochę głupkowaty no ale nie każdy jest odważny i potrafi się otwierać, zagadać, porozmawiać.

Oczywiście możesz do niego napisać na fb, porozmawiać. Jeśli będzie ciagnac temat to znaczy, że warto. Jeśli będzie sucho odpisywać odpuść sobie.

Jak tu ktoś napisał zaproś go na ciastko czy coś tam ! NIGDY to chłop ma się starać i robić wszystko, żeby kobieta miała dobrze.
 
 
ola2912



Imiê: Ola
Do³±czy³a: 18 Sty 2013
Posty: 3
Sk±d: miasto

Wys³any: 2013-01-28, 21:43   

Nadal tylko przesyła te swoje uśmiechy , ale za to jego koledzy ciągle mnie do siebie wołają że "on coś ode mnie chce" . Próbują go na mnie popchnąć. Jakby wiedzieli o czyms czego nie wiem ja...
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-01-28, 22:07   

Nie radzę sugerować się kolegami. Często banda przyjaciół wpada na szalone pomysły, które mają za zadanie zawstydzić kumpla, a niekoniecznie pokazać dziewczynie, że mu na niej zależy.
 
 
RozgadanyPatryk




Imiê: Patryk
Wiek: 29
Do³±czy³: 19 Sie 2012
Posty: 56
Sk±d: Mazowieckie

Wys³any: 2013-01-28, 23:22   

Seventh Sign napisa³/a:
Nie radzę sugerować się kolegami. Często banda przyjaciół wpada na szalone pomysły, które mają za zadanie zawstydzić kumpla, a niekoniecznie pokazać dziewczynie, że mu na niej zależy.

Tutaj zgadzam siÄ™ w 200%

Zapamiętaj jedną radę kolegi z forum który przeżył wiele jeśli chodzi o koleżanki kolegów i ich doradzaniu.
NIGDY ale to przenigdy nie sugeruj się ich zdaniem, jeśli to ma być szczęście to niech będzie Twoje i liczą tylko twoje decyzje i opinie o tej osobie a nie zbiorowisko bzdet często i głupich niedomówień które składają się na negatywną całość. Nikt za Ciebie tego życia nie przeżyje, więc sama decyduj o swoim życiu i nie daj się manipulować :)
 
 
jadziula



Imiê: Jadzia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 54
Do³±czy³a: 22 Sty 2013
Posty: 36
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-01-30, 13:29   

może także zacznij go kokietować pokaz że z Twojej strony tez jest zainteresowanie to wtedy on zrobi krok
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-01-30, 17:33   

jadziula napisa³/a:
może także zacznij go kokietować pokaz że z Twojej strony tez jest zainteresowanie to wtedy on zrobi krok


Ale to nie może być nachalne.
 
 
Martikali



Imiê: marta
Do³±czy³a: 22 Sty 2013
Posty: 32
Sk±d: wawa

Wys³any: 2013-01-31, 12:45   

Najwidoczniej jest TobÄ… zainteresowany.
 
 
ola2912



Imiê: Ola
Do³±czy³a: 18 Sty 2013
Posty: 3
Sk±d: miasto

Wys³any: 2013-02-01, 22:09   

Musi być też bardzo nieśmiały , bo dzisiaj jak mnie mijał chciał coś powiedzieć, ale jednak zrezygnował tylko uśmiechnął się i zaczął wgapiać w podłoge. Ja do niego też nie zagadam bo ja jestem chyba jeszcze bardziej nieśmiała od niego. :(
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-02-02, 16:50   

To możecie spędzać czas na wspólnym patrzeniu się, tylko nie za długo, bo nadmierne wpatrywanie się w kogoś grozi ciążą :crazy:
A tak serio to spróbuj się przełamać, bo inaczej możesz stracić szansę i tyle będziesz z tego miała.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
człowiekbeton



Imiê: Stiffler
Wiek: 26
Do³±czy³: 05 Lip 2012
Posty: 20
Sk±d: tajemnica

Wys³any: 2013-02-02, 19:55   

Może jest szalony. Mówię Ci.
_________________
I'm back ;)
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2013-02-03, 10:33   

RozgadanyPatryk napisa³/a:
Zapamiętaj jedną radę kolegi z forum który przeżył wiele jeśli chodzi o koleżanki kolegów i ich doradzaniu.
I w dodatku umie Wordpressa, kiedy inni chodzą do kościoła! :crazy:

ola2912 napisa³/a:
Ja się w nim zakochałam ale wiedza o tym tylko 2 moje przyjaciółki.
+ sikora, cygaretka, Cruella, RozgadanyPatryk, Seventh Sign, jadziula, Martikali, człowiekbeton, użytkownicy, którzy nie znaleźli czasu na odpowiedź, potencjalni użytkownicy, którzy mogą odwiedzić tę stronę (np. Mama). :crazy:

Jeżeli facet ma więcej niż piętnaście, to prawdopodobnie chce Cię wziąć ostro. Wiem coś o tym, bo przeżyłem wiele, jeśli chodzi o koleżanki, a z kolegami dopiero próbuje (już kupiłem podręcznik Joanny Senyszyn, więc może mi się spodoba).

Jeżeli facet ma dużo więcej jak piętnaście, to być może (nikłe szanse) preferuje końskie zaloty. Końskie zaloty to taka sytuacja, gdy ktoś zachowuje się jak osioł, bo chciałby Cię świńsko wyrżnąć na pieska.

Jeżeli facet ma znacznie dużo więcej niż piętnaście, to być może jest już na tyle dojrzały, że chodzi mu o chodzenie. Spytaj się, czy chciałby z Tobą chodzić i daj mu torcik na fb (może być kaszanka).

Powodzenia!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: