/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Męskie fryzury
Autor Wiadomo
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Doczy: 10 Cze 2009
Posty: 545
Skd: Środkowa Europa

Wysany: 2009-06-16, 14:12   Męskie fryzury

Jaką fryzurę (długość włosów, kolor, ułożenie) powinien mieć dla Was facet? Jak dużą wagę do tego przywiązujecie? Zapraszam do dyskusji.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-06-16, 21:38   

Mi się podobają irokezy, krótkie bo nie lubię długich włosów oczywiście ułożone na gumie czy tam na żelu.. Często zwracam uwagę na włosy.. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imi: Bramencja
Wiek: 31
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 875
Skd: Psycholandia

Wysany: 2009-06-18, 18:52   

Uwielbiam bujną czuprynę:D Najbardziej podobają mi się takie dłuższe, za uszy, do niektórych twarzy jeszcze trochę dłuższe:) I zadbane muszą być, świeże i umyte, i przycinać czy coś, a nie "niech sobie rosną a reszta mnie nie obchodzi":) Oj tak, to od razu przyciąga mój wzrok:)
I bardzo nie lubię żelu itp, tzn. o ile tak odrobinę ma to mi nie przeszkadza, zdecydowanie wolę bez, no ale mi nie przeszkadza, to osoby które mają więcej żelu niż włosów na głowie mnie odpychają.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Ashanti
z piekła rodem (;




Imi: Mandy
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 42
Skd: woj.łódzkie

Wysany: 2009-06-19, 19:17   

Wydaje mi się, że na to nie ma reguły. Wszystko zależy od owalu twarzy etc. Niektórzy fajnie wyglądają z bujną czupryną, inni z włosami ściętymi na jeżyka (chłopaki oszczędzajcie żelu).

Jednak zaprzeczę swojej wcześniejszej wypowiedzi i dodam, iż ostatnio spodobały mi się dłuższe włosy u mężczyzn. Taki mój mały bzik(;

Nie wspominam o tym, że włosy muszą być zadbane: czyste, pachnące i umyte, bo wydawało mi się to zbyt oczywiste.
 
 
 
Angel




Imi: Ań.
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Skd: się wzięłam?

Wysany: 2009-06-23, 10:26   

Nie podoba mi się, jak facet jest ogolony prawie na łyso..Fajnie wygląda jak ma postawione żelu, ale żeby użył odpowiednią ilość tego żelu. :] Takie dłuższe troszkę też są słodkie. ;pp
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-23, 12:30   

Angel napisa/a:
Nie podoba mi się, jak facet jest ogolony prawie na łyso

A jak całkowicie.

Mimo, że temat dla pań to wtrącę swoje przysłowiowe trzy grosze. Facet powinien mieć taką fryzurę jaka mu pasuje. Nie chodzi o to aby iść za krzykiem mody. Niektóre indywidua mają tak, ze robią sobie jakieś zwariowane fryzury, a im to ni wte ni we wte nie pasuje.
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Fucking_Beautiful
ZbOczona Rozpusta




Imi: Dorota
Wiek: 32
Doczya: 23 Cze 2009
Posty: 49
Skd: Białystok

Wysany: 2009-06-23, 14:41   

Powiem tak od łysego do jeżyka ewentualnie jakiś irokez.. nie dłuższe . :]
_________________
Nie spamuje i nie piszę bez sensu.. więc Nie spamuj mi postami bezsensu . ;]
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imi: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Doczya: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Skd: München

Wysany: 2010-07-10, 20:18   

Facet może mieć przeróżne włosy, oby jednak nie były długie.. obrzydzenie do takich mam.:)Co do koloru, też nie duża uwagę na to zwracam.;P obecnie mój ma czerwono-rudę, wcześniej miał mnóstwo kolorów i już zdarzyłam się do jego wyskoków przyzwyczaić :P
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
karioka




Imi: Karolina
Wiek: 31
Doczya: 22 Mar 2011
Posty: 852
Skd: Miejscowości

Wysany: 2011-03-29, 12:22   

Krótkie włosy u faceta muszą być to, to na pewno musi być na pewno nie długie..
Mogą być lekko postawione na żelu, ale nie muszą być. :)
_________________
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: