/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jak zagadać :D co powiedzieć..
Autor Wiadomo¶æ
marek1994
....




Imiê: Marek
Do³±czy³: 14 Gru 2012
Posty: 39
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-03-26, 18:59   Jak zagadać :D co powiedzieć..

Witam :) od jakiegoś czasu do mojej szkoły chodzi pewne dziewczyna,strasznie mi się podoba,jest 2 lata młodsza odemnie.Nie znamy się,widzimy się tylko w sql.. i w busie którym razem wracamy :)

Zazwyczaj stoi sama gdzieś w sql itp,dużo razy miałem ochotę podejść i coś zagadać,ale za cholerę nie wiem co mam do niej powiedzieć,boje się ze się spale ze wstydu normalnie .. :D
bo nie będę wiedział co powiedzieć,strasznie mnie to denerwuje że jestem taki trochę nie śmiały.. ale nie wiem co w tej sytuacji zrobic .. ;D <strach>
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-03-27, 09:55   

Masz plusa za samą chęć podejścia na żywo. :) Normalna gadka w typie Hej, co tam?
Jak ona będzie zainteresowana to pogada choćby i o pogodzie. Albo sobie usiądź obok niej gdzieś "przypadkiem" i coś zagadaj.
nie ma co się wstydzić, NORMALNA dziewczyna Cię nie wyśmieję nawet jeśli nie będzie zainteresowana.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
marek1994
....




Imiê: Marek
Do³±czy³: 14 Gru 2012
Posty: 39
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-03-27, 16:59   

hah :D coś mi się wydaje że lepiej tak niż przez facebooka :D ,zobaczymy :D najbliższa okazja po świętach dopiero :D
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-03-27, 22:48   

No to przez ten czas zbieraj siły, a potem atakuj :D Raz się żyję, co się będziesz pieścił z podchodami xd
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
leniwiec



Imiê: monika
Do³±czy³a: 22 Mar 2013
Posty: 42
Sk±d: toruÅ„

Wys³any: 2013-03-28, 14:08   

W sumie co to niemam pomysłu jak by było elegancko, ale na pewno odradzam te modne gadki pt. że spadła z nieba jak anioł i tym podobne. A może faktycznie, tak jak pisze Marta - atakuj, idź na żywioł. Tak chyba jest najlepiej. Takie wyreżyserowane sytuacje czasami wypadają dziwnie.
_________________
Dołącz do badangowej społeczności na www.badanga.pl
 
 
acek



Imiê: MichaÅ‚
Do³±czy³: 27 Mar 2013
Posty: 5
Sk±d: stÄ…d

Wys³any: 2013-03-28, 14:12   

leniwiec napisa³/a:
ale na pewno odradzam te modne gadki pt. że spadła z nieba jak anioł i tym podobne.

nie wierzę, żeby ktoś to powiedział na serio ;d

A co do tematu to kiedyś usłyszałem fajną radę, która mi w sumie pomogła, najłatwiej zagadać mówiąc o tym co się akurat dzieje dookoła. Nie wiem na przykład ktoś akurat zrobi coś śmiesznego na korytarzu, a ty stojąc obok niej jakoś to skomentujesz i zapytasz co ona o tym myśli czy coś podobnego ;) w sumie jak to przeczytałem sam to może wydawać się trochę głupie ale jednak czasem działa ;d
 
 
marek1994
....




Imiê: Marek
Do³±czy³: 14 Gru 2012
Posty: 39
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-03-28, 18:40   

acek napisa³/a:
leniwiec napisa³/a:
ale na pewno odradzam te modne gadki pt. że spadła z nieba jak anioł i tym podobne.

nie wierzę, żeby ktoś to powiedział na serio ;d

A co do tematu to kiedyś usłyszałem fajną radę, która mi w sumie pomogła, najłatwiej zagadać mówiąc o tym co się akurat dzieje dookoła. Nie wiem na przykład ktoś akurat zrobi coś śmiesznego na korytarzu, a ty stojąc obok niej jakoś to skomentujesz i zapytasz co ona o tym myśli czy coś podobnego ;) w sumie jak to przeczytałem sam to może wydawać się trochę głupie ale jednak czasem działa ;d



No też bym tak nie powiedział na pewno :) .
A o tym co napisałeś żeby zagadać wtedy gdy będzie jakaś sytuacja dookoła to nie głupi pomysł :D nawet ostatnio coś takiego mi się przydarzyło... :) tylko że wtedy rozmawiałem z inną dziewczyną :) i wyszło dość przypadkowo :) ale to nie zły pomysł ;)
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-03-29, 09:37   

Stare, ale zawsze mnie to bawi. xd Znajdź kasztana (z powodu pory roku, znajdź kamienia), rzuć w nią kamieniem, podbiegnij i zapytaj "Hej mała, to Twój kamień?" :crazy:
Swoją drogą kilku kolesi tak podrywało mnie w sposób żartobliwy (już nie mówię o tym kasztanie xd) i jeśli robiło to ze smakiem to ja się śmiałam, atmosfera była luźniejsza i tak się gadka ciągnęła. Zależy jaka ta dziewczyna jest, bo ja np. należe do tych otwartych na znajomości i pogadam z większością.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-03-29, 10:26   

marek1994, zrób tak jak Ci cygaretka, mówi do stracenia nic nie masz a możesz zyskać ;) trochę odwagi i do dzieła ;)
marek1994 napisa³/a:
coś mi się wydaje że lepiej tak niż przez facebooka :D ,
To wiadomo, że lepiej ;)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
marek1994
....




Imiê: Marek
Do³±czy³: 14 Gru 2012
Posty: 39
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-03-29, 17:33   

cygaretka napisa³/a:
Stare, ale zawsze mnie to bawi. xd Znajdź kasztana (z powodu pory roku, znajdź kamienia), rzuć w nią kamieniem, podbiegnij i zapytaj "Hej mała, to Twój kamień?" :crazy:
Swoją drogą kilku kolesi tak podrywało mnie w sposób żartobliwy (już nie mówię o tym kasztanie xd) i jeśli robiło to ze smakiem to ja się śmiałam, atmosfera była luźniejsza i tak się gadka ciągnęła. Zależy jaka ta dziewczyna jest, bo ja np. należe do tych otwartych na znajomości i pogadam z większością.



haha wezmę kamienia i w nią rzucę :D w głowę <jupi> może się odwróci :D albo przewróci :D
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-03-29, 18:25   

Jak się przewróci to reanimacja, będziesz jej bohaterem i już :D Normalnie pobiorę od Ciebie opłatę za te wspaniałe plany na przyszłość xd
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
marek1994
....




Imiê: Marek
Do³±czy³: 14 Gru 2012
Posty: 39
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-03-29, 18:33   

cygaretka napisa³/a:
Jak się przewróci to reanimacja, będziesz jej bohaterem i już :D Normalnie pobiorę od Ciebie opłatę za te wspaniałe plany na przyszłość xd



Bohaterem... to by było coś :D ostatnio na PO ćwiczyliśmy reanimację więc było by jak znalazł :D
A co do opłaty to pogadamy jak się cos uda hah :D
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-03-29, 20:18   

marek1994, miejmy nadzieje, że się uda ;d
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
samo



Imiê: Piotr
Do³±czy³: 29 Mar 2013
Posty: 6
Sk±d: siÄ™ znamy

Wys³any: 2013-03-29, 20:31   

Najlepszy tekst żeby zagadać:

"Cześć"

Mówię Wam magia! :)

A tak serio nie ma idealnego tekstu. Wystarczy podejść, przywitać się i powinno być ok. Nie doczytałem ile masz lat ale jeśli ona jest 2 lata młodsza (zakładam, że ma 16) to może ją zestresować jak podejdziesz przy jej koleżankach i odrzuci Cię od tak nawet jeśli jej się spodobasz, bo koleżanki patrzą i jej głupio. Postaraj się podejść jeśli to możliwe jak będzie sama :) i nie ma się czym stresować :)
_________________
Zarabiam pieniądze tu - http://www.moneystrategy.info/Samo/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)

Po więcej info zapraszam na PW :)
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-03-29, 21:22   

marek1994, no dobrze, to trzymam kciuki i jak coś to nie krępuj się, podam śmiało numer konta, haha :D
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: