/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Długie włosy u faceta
Autor Wiadomo¶æ
Mrs.



Imiê: No name
Do³±czy³a: 27 Lip 2011
Posty: 35
Sk±d: milowy las.

Wys³any: 2011-07-27, 12:37   

Jak najbardziej ;)
Bardzo podobają mi się długie włosy u facetów, są wtedy tacy seksowni :>
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-02-20, 14:56   

Mój Luby ma długie włosy i nie chciałabym,zeby ścinał. ;)
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-20, 15:00   

Nie lubię długich u facetów, wolę krótkie, ale łysych też nie lubię :P
 
 
unreal




Imiê: unr
Pomog³a: 3 razy
Do³±czy³a: 16 Lut 2012
Posty: 325
Sk±d: ZnikÄ…d

Wys³any: 2012-02-20, 17:24   

Lubię. Zadbane, rzecz jasna. Ale takie naprawdę długie - za ramiona co najmniej, a nie pseudomęskie zaczeski na czoło. Albo krótkie/łyse, albo długie - żadnych półdługich.
_________________
Toż to absurd.
 
 
blacklist




Imiê: Paulina
Wiek: 28
Do³±czy³a: 03 Sie 2012
Posty: 66
Sk±d: Bydgoszcz

Wys³any: 2012-08-03, 22:41   

Lubię długie włosy, półdługie itp też :) Generalnie jeżeli ktoś przyciągnął moją uwagę na ulicy, to zazwyczaj dzięki nim ;p
 
 
Facelift




Imiê: Paulina
Wiek: 27
Do³±czy³a: 23 Lip 2012
Posty: 56
Sk±d: Pszczyna

Wys³any: 2012-08-05, 23:56   

Długie włosy u faceta? Jestem na tak, ale tylko wtedy, gdy mu pasują i gdy o nie dba.
_________________
– (...) MiÅ‚ość jest jak morderca. Wcale nie jest Å›lepa. To kanibal o wyjÄ…tkowo ostrym wzroku. Przypomina wiecznie gÅ‚odnego owada.
– A co jada? (...)
– Przyjaźń.
 
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2012-08-06, 14:34   

Zadbane długie włosy u faceta <3
_________________
Blog na każdy temat
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-08-06, 21:55   

Mój były miał długie, i dawniej to szalałam za takimi, a teraz średnio mi się to podoba.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-23, 21:08   

Ja nadal uwielbiam długowłosych. Strasznie. Rzecz jasna o ile włosy są zadbane i wyglądają estetycznie. Z resztą moim idealnym facetem jest facet długowłosy :crazy: Mój były miał włosy dłuższe ode mnie i gęściejsze niż niejedna kobieta. Lekko kręcone przy końcu, czyste i miękkie.
 
 
Nana.




Imiê: Nana
Do³±czy³a: 16 Mar 2013
Posty: 15
Sk±d: ^^

Wys³any: 2013-03-16, 22:25   

Długie, zadbane proste czarne włosy - ideał. *-*
 
 
 
kinia




Imiê: Kinga
Do³±czy³a: 17 Lip 2011
Posty: 320
Sk±d: JesteÅ›my

Wys³any: 2013-03-17, 09:17   

Nie podobają mi się, dla mnie facet powinien mieć krótkie włosy ;)
_________________
Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.
 
 
mosiek




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³a: 23 Kwi 2013
Posty: 3
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-04-25, 19:07   

To zależy.. Nie każdemu pasują długie włosy. Moim zdaniem każdy powinien nosić tak, jak mu wygodnie.
Grunt to podobać się sobie. Jednak na przykład uwielbiam, kiedy mój chłopak nie chodzi do fryzjera, by ściąć sobie boki na zero. :) Lubię go w lekko dłuższych włosach..
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-04-26, 08:21   

Prawdziwy facet nie chodzi w obcisłych spodniach i długich włosach... Z tego co widać na ulicach mamy coraz mniej prawdziwych facetów a coraz więcej chłopaczków, którzy wyglądają jak dziewczynki... Smutne
 
 
Szehe




Imiê: Szehe
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 102
Sk±d: Å›wiÄ™tokrzyskie

Wys³any: 2013-04-26, 13:19   

iblue napisa³/a:
Prawdziwy facet nie chodzi w obcisłych spodniach i długich włosach... Z tego co widać na ulicach mamy coraz mniej prawdziwych facetów a coraz więcej chłopaczków, którzy wyglądają jak dziewczynki... Smutne

A co robi prawdziwy facet? Dobrze byłoby wiedzieć, bo może któryś mój znajomy nim nie jest, a się tylko podszywa.
_________________
I can't think about that right now. If I do, I'll go crazy. I'll think about that tomorrow.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2013-04-26, 20:58   

Prawdziwy facet... wywaliłbym tylko ten przymiotnik "prawdziwy", bo niepotrzebnie rozjusza. Dzisiaj obserwuje się sukcesywne zacieranie różnic pomiędzy kobietą i mężczyzną, co jest przygotowaniem społeczeństwa do ideologii gender. Jestem pewny, zwłaszcza, że w mediach przebija się coraz więcej dobrodusznych lub skrzywdzonych przez los, ujmę to (naprawdę) bardzo eufemistycznie, pedałów. Najgorsze jest, że karmi się w sposób subtelny tj. w serialach, programach edukacyjnych dla dzieci, "rozmowach w toku". Takie ciągłe karmienie po troszku. Zupełnie jak z jedzeniem gówna - zwymiotujesz, chyba, że cząsteczki kału wymieszasz z purée ziemniaczanym. Papka z gównem. :crazy:

Nie ma zupełnie nic wstydliwego / ciemnogrodzkiego w przekonaniu, że facet powinien mieć luźnie spodnie i krótkie włosy. Można się nawet podeprzeć argumentami czysto technicznymi - facet jest silniejszy (acz i tu rzucą się feministki, podpierając się badaniem X Y humanisty condomium universiti badanie mięśni i ścięgien - Klara Lesbiens 2014 USA) więc powinien, w razie potrzeby, być zdolnym do obrony kobiety. Pytanie: jak obronić kobietę w spodniach, które nie pozwalają na wykonanie szpagatu i włosach, za które napastnik może nas chwycić? Paralizatorem? A może paczką podpasek? :crazy:

[ Dodano: 2013-04-26, 21:03 ]
BTW sam mam długie włosy ze względów marketingowych, ale moje spodnie muszą być bardzo duże, bo inaczej ściskają mi jądra (podparłem się technicznie).

[ Dodano: 2013-04-26, 21:04 ]
A sorry, to nie chodziło o włosy na jajach? Mea culpa.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: