/

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Saga o Wied┼║minie
Autor WiadomoŠ
GeraltZRivii

Imiŕ: Geralt
Do│▒czy│a: 19 Sty 2013
Sk▒d: Toru┼ä

Wys│any: 2013-01-21, 01:11   Saga o Wied┼║minie

Moim zdaniem Sapkowski jest jednym z najlepszych pisarzy polskich. Co s─ůdzicie o jego powie┼Ťciach zwi─ůzanych z Wied┼║minem? Czytali┼Ťnie, macie zamamiar czy nie ci─ůgnie Was do tych ksi─ů┼╝ek?

Niemaszgłowy

Imiŕ: Marcin
Do│▒czy│: 12 Lis 2012
Sk▒d: Pozna┼ä

Wys│any: 2013-01-21, 17:16   

Czytam wied┼║mina, rewelacyjna powie┼Ť─ç, ale sam Sapkowski opr├│cz historii Geralta nie stworzy┼é nic ciekawego.

jelczurr

Imiŕ: ъ
Do│▒czy│a: 20 Lut 2012
Sk▒d: ug

Wys│any: 2013-01-22, 21:28   

Saga o Wied┼║minie to magnum opus polski ej fantastyki, ze ┼Ťwiec─ů szuka─ç lepiej skonstruowanego ┼Ťwiata. Podesz┼éo mi te┼╝ kilka opowiada┼ä jego autorstwa. ┼╗mija jest taka sobie. Chc─Ö jeszcze przeczyta─ç Trylogi─Ö husyck─ů.

Seventh Sign
.

Imiŕ: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog│a: 1 raz
Do│▒czy│a: 27 Sty 2013
Sk▒d: ---

Wys│any: 2013-02-19, 15:51   

┼╗mija mi si─Ö nie podoba┼éa, od┼éo┼╝y┼éam t─Ö ksi─ů┼╝k─Ö po pierwszym kilkunastu stronach. Wied┼║mina za to uwielbiam, jednak naj┼Ťmieszniejszy jest fakt, ┼╝e przeczyta┼éam ca┼é─ů ksi─ů┼╝k─Ö opr├│cz ostatniego tomu. Tzn zacz─Ö┼éam go czyta─ç, po czym od┼éo┼╝y┼éam. Zapewne wr├│c─Ö jeszcze do tego, poniewa┼╝ sag─Ö uwa┼╝am za genialn─ů. Jedna z moich ulubionych zaraz po ┼╗elaznym Druidzie.

beethoven
nierzeczywisty

Imiŕ: Krzysztof
Do│▒czy│: 20 Mar 2013
Sk▒d: z Tortugi

Wys│any: 2013-03-27, 21:57   

Seventh Sign napisa│/a:
naj┼Ťmieszniejszy jest fakt, ┼╝e przeczyta┼éam ca┼é─ů ksi─ů┼╝k─Ö opr├│cz ostatniego tomu. Tzn zacz─Ö┼éam go czyta─ç, po czym od┼éo┼╝y┼éam. Zapewne wr├│c─Ö jeszcze do tego, poniewa┼╝ sag─Ö uwa┼╝am za genialn─ů.

Mam identycznie. Faktycznie, dziwne zachowanie i sam do ko┼äca nie rozumiem, co mnie sk┼éoni┼éo do porzucenia ostatniego tomu. Jak tylko b─Öd─ů wakacje to mam nadziej─Ö, ┼╝e uda mi si─Ö doko┼äczy─ç.

jelczurr napisa│/a:
Saga o Wied┼║minie to magnum opus polski ej fantastyki, ze ┼Ťwiec─ů szuka─ç lepiej skonstruowanego ┼Ťwiata.

O tak, zaiste. S┼éysza┼éem, ┼╝e Sapkowski ma w planach stworzenie kolejnej powie┼Ťci zwi─ůzanej ze ┼Ťwiatem wied┼║min├│w, ale kompletnie nie powi─ůzanej z Geraltem z Rivii.

Pyskata.

Imiŕ: Paulina
Do│▒czy│a: 28 Kwi 2013
Sk▒d: Sk─ůd┼Ť.

Wys│any: 2013-04-29, 20:06   

M├│j facet chwali sobie t─Ö sag─Ö. Bardzo mu si─Ö podoba┼éa, ch─Ötnie do niej wraca, a przy okazji namawia mnie. Mam zamiar kiedy┼Ť si─Ö za to zabra─ç, bo podobno bardzo ciekawe i seria ksi─ů┼╝ek wci─ůga. Ch─Ötnie si─Ögn─Ö te┼╝ po inne lektury Sapkowskiego.

Kt├│ra cz─Ö┼Ť─ç sagi Wied┼║mina spodoba┼éa wam si─Ö najbardziej?

Szehe

Imiŕ: Szehe
Pomog│a: 1 raz
Do│▒czy│a: 20 Lut 2012
Sk▒d: ┼Ťwi─Ötokrzyskie

Wys│any: 2013-04-29, 22:51   

Pyskata. napisa│/a:
Kt├│ra cz─Ö┼Ť─ç sagi Wied┼║mina spodoba┼éa wam si─Ö najbardziej?

Pierwsza za nawi─ůzania do ba┼Ťni. Pierwszy raz si─Ö z tym spotka┼éam w ksi─ů┼╝ce i to by┼éo genialne. Kolejne cz─Ö┼Ťci te┼╝ by┼éy ┼Ťwietne, ale tam ju┼╝ chodzi┼éo o w─ůtek. Ledwo ko┼äczy┼éam jedn─ů, szybko si─Öga┼éam po drug─ů cz─Ö┼Ť─ç. Nie obejrza┼éam si─Ö a tu nagle ksi─ů┼╝ki si─Ö sko┼äczy┼éy.
No i 7. cz─Ö┼Ť─ç- mia┼éam wra┼╝enie ┼╝e ju┼╝ by┼éa na si┼é─Ö i zako┼äczenie mi si─Ö nie podoba┼éo.

Szkolnis_pl
[Usuniŕty]

Wys│any: 2013-08-14, 13:49   

Mam dziwne wra┼╝enie, ┼╝e Sag─Ö o Wied┼║minie bardziej lubi─ů faceci, jestem w b┼é─Ödzie? Chocia┼╝ przyznam, ┼╝e znam dziewczyny, kt├│re tez si─Ö tym zachwycaj─ů:)

romus

Imiŕ: roman
Do│▒czy│: 21 Mar 2013
Sk▒d: wroc┼éaw

Wys│any: 2013-10-25, 22:55   

dzi┼Ť rozpocz─Öto sprzeda┼╝ przedpremierow─ů nowej powie┼Ťci Sapkowskiego o Wied┼║minie
tytul Sezon Burz
premiera podobno dopiero w listopadzie
ale juz teraz mo┼╝na j─ů na allegro kupi─ç !!!!!

ja si─Ö nie spodziewa┼éem ┼╝e w og├│le zostanie wydana kolejna powie┼Ť─ç

74073

Imiŕ: Marek
Do│▒czy│: 25 Lut 2013
Sk▒d: Tak

Wys│any: 2013-10-27, 20:18   

Kaman, jaki by nie by┼é ten nadchodz─ůcy tom, trzeba to odb─Öbni─ç, w ┼Ťwiecie Wied┼║mina jest jeszcze tyle nieodkrytych rzeczy.

A sama seria - majszterstyx, ponadczasowa, na pewno będę wracał na przestrzeni lat, dekad, etc.

flowerpower

Imiŕ: Weronika
Do│▒czy│a: 03 Gru 2012
Sk▒d: Wroc┼éaw

Wys│any: 2013-11-02, 21:56   

Ja w┼éa┼Ťnie zam├│wi┼éam ksi─ů┼╝k─Ö na allegro. Po niedzieli ma dosta─ç. Nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç. :)

romus

Wys│any: 2013-11-04, 00:01   

74073 napisa│/a:
Kaman, jaki by nie by┼é ten nadchodz─ůcy tom, trzeba to odb─Öbni─ç, w ┼Ťwiecie Wied┼║mina jest jeszcze tyle nieodkrytych rzeczy.
c.

pierwsze opinie tychy co kupili na poczatku sprzedazy wskazuja na ze ta ksiazka jest dobra, a zakonczenie zaskakujace, i warto bylo czekac te kilkanascie lat

[ Dodano: 2013-11-04, 00:02 ]
flowerpower napisa│/a:
Ja w┼éa┼Ťnie zam├│wi┼éam ksi─ů┼╝k─Ö na allegro. Po niedzieli ma dosta─ç. Nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç.

moja tez do mnie idzie, przez swieto 1list, dopiero jutro kurier bedzie u mnie, mam nadzieje ze znajde w tygodniu troche czasu zeby to przeczytac

flowerpower

Imiŕ: Weronika
Do│▒czy│a: 03 Gru 2012
Sk▒d: Wroc┼éaw

Wys│any: 2013-11-04, 22:55   

Dzisiaj ksi─ů┼╝ka do mnie dosz┼éa. Nawet przeczyta┼éam po┼éowe i jestem zachwycona. Ksi─ů┼╝ka napisana w starym, dobrym stylu. Jak ko┼äc├│wka ma by─ç zaskakuj─ůca no, to ju┼╝ ca┼ékiem super. :D Chyba wr├│c─Ö czyta─ç :p

Tytanka

Imiŕ: Magda
Do│▒czy│a: 07 Wrz 2013
Sk▒d: P┼éock

Wys│any: 2013-11-05, 15:17   

Niestety nie czyta┼éam, tylko ogl─ůda┼éam :( Jako┼Ť niestety brak czasu ┼╝eby si─Ö zabra─ç ale pewnie warto ;)

romus

Wys│any: 2013-11-05, 21:10   

warto przeczytac, spodoba sie wiekszosci co lubia ten gatunek, a innni powinni choc 1 czesc przeczytac zeby wiedziec co sie na salonach dzialo

flowerpower napisa│/a:
Dzisiaj ksi─ů┼╝ka do mnie dosz┼éa. Nawet przeczyta┼éam po┼éowe i jestem zachwycona. Ksi─ů┼╝ka napisana w starym, dobrym stylu. Jak ko┼äc├│wka ma by─ç zaskakuj─ůca no, to ju┼╝ ca┼ékiem super. :D Chyba wr├│c─Ö czyta─ç :p

dzis i mnie przyniesci
czytam na raty bo praca nie pozwala w pelni sie zaglebic w swiat Geralta

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Wersja do druku

Skocz do: