/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
co dla nowoczesnej mamy?
Autor Wiadomo¶æ
WielkiZbyszek



Imiê: Zbyszek
Do³±czy³: 27 Mar 2012
Posty: 12
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-04-29, 12:08   co dla nowoczesnej mamy?

Moja siostra jest w ciąży, niedługo będzie rodzić. Zastanawiałam się z mężem co możemy kupić młode, nowoczesnej matce jaką jest Anka. Znalazłam coś takiego http://www.2future.pl/Pro...placzu_dziecka_
CO sÄ…dzicie :D spodoba siÄ™ :D ?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-04-30, 07:37   

Ciekawe czy serio jest tak jak piszÄ™ ;) Czy kupujesz kota w worku ?
Nie wiem pierwszy raz widzę taki bajer i ja tam wolałabym sprawdzić go na początku przed zakupem czy to jest warte swojej ceny. ;)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-05-13, 19:56   

Słuchaj to że twoja siostra jest nowoczesna to nie oznacza że musisz jej zaraz kupować jakiś bajer. Przecież dziecko nowoczesniej mamy nie będzie np nie robić kupy tylko będzie normalnym dzieckiem. RZeczywiście jest coś takiego jak rozpoznawanie płaczu dziecka. Mama koleżanki która jest pediatrą na postawie płaczu dziecka pomaga ustalić przyczynę bólu. Ale jak już idziesz w tym kierunku to możesz pomyśleć jeszcze o laktatorze, albo o elektrycznej niani. Na pewno bardzo by jej się przydały pampersy, ubrania. W ostateczności możesz jej dać kasę wtedy sama sobie kupi coś pożytecznego - nie wiem jakie u Ciebie panują zwyczaje, ale u mnie jak ktoś przyjeżdżał oglądać siostrę to dawał 100zł i czekoladę - nie wiem jak tam jest u was z tym
_________________
zobacz chłopie co zrobiłeś, życie babie obrzydziłeś
!!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: