/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Propozycje kinowe
Autor Wiadomo¶æ
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-26, 15:32   

Carrie to fajny pomysł na horror. Może się kiedyś pokuszę o przeczytanie książki. :D Ta nawiedzona religijnie matka i jeszcze bardziej nawiedzona (ale w inny sposób) córka.

To chyba nie był tani film, jak mają dobrze pokazać te paranormalne moce dziewczyny. :D
_________________
Mogilk
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-11, 09:59   

Mogik napisa³/a:
Carrie to fajny pomysł na horror. Może się kiedyś pokuszę o przeczytanie książki. :D Ta nawiedzona religijnie matka i jeszcze bardziej nawiedzona (ale w inny sposób) córka.

To chyba nie był tani film, jak mają dobrze pokazać te paranormalne moce dziewczyny. :D


Ja to nie wiem czy się opdważę... Boję się horrorów, strasznie mi się wkreceją (no jeśli sa dobre!)
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-10-11, 11:01   

Skoro matka jest fanatyczką religijną a córka jest "nawiedzona" bo ma paranormalne moce to muszą mieć mocno rodzinną atmosferę :) A tak na poważnie sama ich relacja, która z tego wynika może być interesująca :)
 
 
Syzyf




Imiê: Karol
Do³±czy³: 06 Kwi 2013
Posty: 25
Sk±d: Lbn

Wys³any: 2013-10-11, 22:55   

Taak, to musi być ciekawa atmosfera w domu:D Ja lubię filmy Kinga, zawsze dobre kino. Myślę, że o efekty specjalne nie ma co się specjalnie martwić w Carrie. Tylko w Polsce mamy z tym problemy:P
 
 
Wygadana



Imiê: Wygadana
Wiek: 27
Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2013
Posty: 7
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-15, 15:58   

Ja oglądałam to "starą wersję" i na pewno wybiorę się do kina na "nową " Carrie :) Chociaż też się trochę boję horrorów <strach> , ale Kinga czytam bo to mi podnosi adrenalinę :)
_________________

 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-10-18, 11:18   

Mowama napisa³/a:
Skoro matka jest fanatyczką religijną a córka jest "nawiedzona" bo ma paranormalne moce to muszą mieć mocno rodzinną atmosferę :) A tak na poważnie sama ich relacja, która z tego wynika może być interesująca :)


Jak o tym myślę, to wydaje mi się, że takich domów w Stanach (albo i u nas) nie brakuję.
Są ludzie, którzy wszędzie widzą diabła i jak patrzą na XXI wiek, to spoglądają za okno, w oczekiwaniu na koniec świata. :)
Dzisiaj będę oceniać film, bo mam już zaklepane bilety. :D
_________________
Mogilk
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-20, 19:19   

Mogik i jak wrażenia?
Ja wczoraj się wybrałam i w sumie to całkiem niezły :) Mi się podobał, znajomej też. <brawo>
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-10-21, 11:49   

Netree - mi się podobało, ale ci powiem, że bardziej mnie przerażała ta mama fanatyczka - Moore jest boska :D , niż niektóre sceny z przesuwaniem przedmiotów. Oprócz finału oczywiście, bo to co ona zrobiła, to była rzeźnia, ale nawet smacznie podana. No w kążdym razie Magneto z xmanów powinien się uczyć od Carrie, jak rzucać samochodami mocą umysłu. :)
_________________
Mogilk
 
 
julitka



Imiê: Benjamin
Wiek: 38
Do³±czy³: 06 Lis 2013
Posty: 10
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-11-06, 12:07   

ZAciekawiła mnie fabuła i wasze polecenia wiec chyba sie skusze i też dziś oglądne :)
_________________
Home page! bkg.com.pl
 
 
Aisha




Imiê: Ewa
Wiek: 31
Do³±czy³a: 06 Wrz 2011
Posty: 87
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-12, 23:26   

Mogę wam polecić Historie rodzinne i nowego Thora, na obu filmach świetnie się bawiłam, choć trochę inaczej. <dokuczacz> Bo jednak ten pierwszy nieco bardziej ambitny.
 
 
kuku.na.muniu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 25 Mar 2013
Posty: 79
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-12-04, 10:03   

Ja wybieram się w piątek na Krainę lodu. Oglądał ktoś? Podobno całkiem fajna animacja.
 
 
DeJaVu




Imiê: Atreju
Do³±czy³: 12 Wrz 2012
Posty: 34
Sk±d: Thorshavn

Wys³any: 2013-12-10, 21:55   

Od jakiegoś czasu zamierzam wybrać się na Kapitana Phillipsa, ale jakoś nie mogę się zebrać. Poza tym pamiętam jak się wszystko skończyło, no chyba że na filmie będzie nieco inaczej.
_________________
Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia.
To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli.
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-12-30, 15:12   

Teraz najlepszą i jedyną słuszną propozycją jest Hobbit ;)
Polecam w IMAxie wymiata w 48 klatkach na sekundę, ani odorbiny rozmazania czy czegokolwiek, a postać Tauriel... cudowna <3 mam nadizeję, że będize w trójce.
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Syzyf




Imiê: Karol
Do³±czy³: 06 Kwi 2013
Posty: 25
Sk±d: Lbn

Wys³any: 2013-12-30, 20:57   

Kapitan Phillips jest podobno całkiem niezły. A Hobbit faktycznie super wygląda wizualnie. Z tymże ja oglądałem go w 2D, ale mimo wszystko duże wow na to co się działo na ekranie.
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 35
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-12-31, 12:11   

Ja również ostatnio byłam na Hobbicie i polecam! :D Widziałam w 3D i efekty są po prostu oszałamiające. *_* Wszystko dopracowane w każdym szczególe, naprawdę robi wrażenie. :) Do tego wątki dodane przez Jacksona, które tylko wzbogacają klimat filmu. Bardzo mi się podobało, fajnie, że trzecia część ma być trochę wcześniej niż za rok. ;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: