/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Propozycje kinowe
Autor Wiadomo¶æ
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2014-01-01, 14:04   

Dla mnie Hobbit jest najlepszym filmem w tym roku. Tylko koniecznie trzeba go zobaczyc w 3d. Ja przez wieksza czesc filmu mialam gesia skorke z wrazenia:) Wiecej sie dzieje niz w jedynce , no i te nowe watki spoza ksiazki sa dla mnie jak najbardziej na plus.
 
 
Nana



Imiê: Eliza
Wiek: 44
Do³±czy³a: 20 Lis 2013
Posty: 26
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-01, 22:43   

Tak..zgadzam się świetne kino Jacksonowe II dynamiczniejsza od I a efekty - extra (choć w Imaxie nie widziałam, tylko w "zwykłym" 3D). A końcówka to ze złości aż gryzłam fotel... że to już a teraz czekaj na c.d
_________________
Nana
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2014-01-02, 23:19   

Kiedy powrócą te czasy, kiedy do kina będzie chodziło się na film, a nie na efekty... Efekty całkiem niezłe, trzeba przyznać. Ale dialogi niczym z kiepskiej gry RPG. Nawet udało mi się "przewidzieć", że za 3 minuty będą napisy końcowe. Było kilka fajnych akcji, gdzie naprawdę można było poczuć dreszczyk. Ale jak dla mnie to 6/10.
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2014-01-03, 11:18   

Kacha - tak wizualnie to najlepszy, tak ogólnie, to jeden z. :) Tylko był długi, cały czas coś się w nim działo, a wcale nie miałem wrażenia że minęło aż tyle czasu. A to coś znaczy, bo mnie zazwyczaj nosi pod koniec projekcji. :)
_________________
Mogilk
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-10, 21:09   

A mnie zainteresował film "Sierpień w hrabstwie Osage". Fajna obsada, bo i Julia Roberts, której jestem wielką fanką i Meryl Streep, którą uwielbiam po "Diabeł ubiera się u Prady". Ponoć film dostał sporo nominacji i jakieś nagrody :)
Chociaż osobiście szykuje się raczej na poważne kino, bo po zwiastunie i opisach wydaje mi się, że jednak temat będzie poważny. Dla mnie to coś typu: "Jak rodzina może Ci uprzykrzyć życie?" Coś jak trudne sprawy, ale mądrzejsze:P
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-17, 15:41   

Błagam cie nie porównuj oscarowego filmu do jakiegoś szitu z tv! :/
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-17, 20:40   

Nie porównuje - bo nie oglądałam tego filmu. Więc jak mam go oceniać?
Zresztą wcale bym tego nie zrobiła, chociażby ze względu na obsadę, jaka ma w nim zagrać. Jednakowoż chciałam bardziej zwrócić uwagę na temat - relacje rodzinne. Może i przytoczenie tutaj przykładu tego serialu nie było tak trafne, ale raczej nie chodzi o dorównanie poziomem. Bo ten serial poziomem dorównuje co najwyżej "Kac Wawie".
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2014-01-19, 21:42   

Netree napisa³/a:
Nie porównuje - bo nie oglądałam tego filmu.


Jednak jakbyś porównała. Chyba w życiu nie widziałem odcinka Trudnych s, moze kilka minut, bo mama mama to ogląda i nie wiem jak ją przekonać, że szkoda życia na takie głupoty.
Z tego, co widziałem w zwastunie, to ma być bardzo śmiechowo w sierpniu, Streep niby gra śmiertelnie chorą, ale wygląda dziarsko.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-20, 22:27   

No, jakiś porządny człowiek, co się nie odmóżdża ;)
A słyszeliście tą plotkę, ze Julia w ciązy? w grudniu krążyła, ale gala złotych globów, chyba rozwiała wątpliwości ;) Strasznie bym chciała, żeby dostała oscara Julia... Śmieszne trochę, ze filmy oscarowe dopiero teraz u nas wchodza do kin, sierpien w osage już w piątek, ale np. american hustle czy Filomena dopiero w lutym będą grane.
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 35
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2014-01-22, 10:42   

O, nie wiedziałam, że jest w ciąży. :) I też kibicuję jej żeby dostała Oscara. :) Bo Meryl niby też jest nominowana, ale chyba czwartego Oscara jej nie dadzą, szczególnie, że niedawno dostała trzeciego. ;) Ale kto wie. :D
Ja też się wybieram na Sierpień, bo sobie z przyjaciółką robimy babski wieczór. :P
 
 
Nana



Imiê: Eliza
Wiek: 44
Do³±czy³a: 20 Lis 2013
Posty: 26
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-22, 13:17   

Eee/... a ja myślę że kto jak kto ale Meryl dostanie, mogę sie niemal załozyć, taki filmy Jak Sierpień...to wprost dla niej stworzone, do jej gry itp... zreszta ona jest tak świetna ze i książkę telefoniczną zagralaby zajmujaco dla widza, ha, ha...;-)
_________________
Nana
 
 
Jasien



Imiê: fff
Do³±czy³a: 22 Sty 2014
Posty: 3
Sk±d: gdynia

Wys³any: 2014-01-22, 14:17   

Nominacja hobbita przesadzona i mówię to jako fan Tolkiena. O ile pierwsza część była całkiem fajna, basniowa, o tyle druga to już przesadzone sceny akcji i komedia slapsctickowa w jednym
_________________
Przyczyny NTM
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-29, 20:42   

wiedźmin napisa³/a:
Netree napisa³/a:
Nie porównuje - bo nie oglądałam tego filmu.


Jednak jakbyś porównała. Chyba w życiu nie widziałem odcinka Trudnych s, moze kilka minut, bo mama mama to ogląda i nie wiem jak ją przekonać, że szkoda życia na takie głupoty.
Z tego, co widziałem w zwastunie, to ma być bardzo śmiechowo w sierpniu, Streep niby gra śmiertelnie chorą, ale wygląda dziarsko.


To może zabierz mamę na "sierpień w hrabstwie osage" jak zobaczy dobry film a nie głupotę i tandetę to sama stwierdzi, że szkoda na to życia? Ja już film widziałam i faktycznie warto go obejrzeć z rodziną ;)
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2014-02-17, 13:42   

Kolejny film z nieco - mam nadzieje - wyższej półki. "Obietnica" - już polskiej produkcji, a dokładnie, to akcja ma się rozgrywać w Szczecinie. :) To już jest cud, bo przecież, jak to możliwe, żeby coś kręcono poza wawką. ;)
_________________
Mogilk
 
 
Ciasteczkowa_Ja



Imiê: Alicja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 20 Lut 2014
Posty: 14
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-03-05, 23:56   Obietnica - też czekam!

Też wydaje mi się, że Obietnica może być pierwszym dobrym polskim filmem od dawna. Zwiastun jest bardzo zachęcający, poza tym wpiszcie sobie w yt: "Nie dla ignorowania naszych problemów" - sami zobaczycie co się pojawi, też mocne.. Jestem bardzo ciekawa tego filmu. Gra kilku debiutujących aktorów, to zawsze dla mnie plus. Wolę nowe twarze w kinie :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: