/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadany
2009-08-06, 16:26
Moment Prawdy
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-06-14, 11:40   Moment Prawdy

Co sądzicie o tym programie? Czy w tym programie istnieje jakaś granica, w której nie odpowiedzielibyście na pytania? Czy zdecydowalibyście się na udział w tym teleturnieju?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-06-15, 09:12   

Bartek napisa³/a:
Co sÄ…dzicie o tym programie?

Moim zdaniem u nie których osób co się zgodzą na ten program może bardzo dużo zmienić w związku, albo nawet i go rozwalić.. Tak, że moim zdaniem trochę głupi..
Bartek napisa³/a:
Czy w tym programie istnieje jakaś granica, w której nie odpowiedzielibyście na pytania?

Na pewno jakaÅ› jest..
Bartek napisa³/a:
Czy zdecydowalibyście się na udział w tym teleturnieju?

Może tak może nie, nie wiem
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-06-15, 18:08   

Czego to ludzie nie wymyślą. Idiotyzm to za mało powiedziane. A poza tym ja nie rozumiem ludzi którzy się tam zgłaszają jak mają jakieś sekrety jak np. zdrada partnera. Ciągną tą osobę po programach a potem ona się dowiaduje o tym przy ogromnej publiczności. Nigdy tego nie zrozumiem.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Jogobella




Imiê: Sylwia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 19 Cze 2009
Posty: 302
Sk±d: ...

Wys³any: 2009-06-20, 21:46   Re: Moment Prawdy

Cytat:
Co sÄ…dzicie o tym programie?

Beznadzieja...;/

Cytat:
Czy w tym programie istnieje jakaś granica, w której nie odpowiedzielibyście na pytania?

Sądzę, że jakaś granica istnieje.

Cytat:
Czy zdecydowalibyście się na udział w tym teleturnieju?

Raczej nie.
 
 
KwiatRozkoszyxD



Imiê: Justyna
Wiek: 28
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 66
Sk±d: i tak nie trafisz

Wys³any: 2009-07-26, 11:31   

Ten program może i dla widza ciekawy, ale na miejscu gracza nie chciałabym się znaleźć. Co z tego że wygrałabym pieniądze jakby mógł się rozwalić mój związek, i w ogóle wiele znajomych by to oglądało ... Dziwię się tym ludziom którzy zgłaszają się do uczestnictwa w tym programie...
 
 
karolajnxd




Imiê: karolina
Wiek: 113
Do³±czy³a: 19 Lip 2009
Posty: 207
Sk±d: ruda Å›lÄ…ska

Wys³any: 2009-07-26, 12:41   

Niepotrafiłabym w takim programie wystąpić. Wszyskie sekrety, które jak najbardziej chciałam ukryć ujawniły by się..
 
 
 
k_14




Imiê: Kinga
Wiek: 30
Do³±czy³a: 20 Lip 2009
Posty: 127
Sk±d: Nibylandia

Wys³any: 2009-07-27, 13:10   

Właściwie to nie mam nic takiego do ukrycia, ale nie wiem czy bym się zdecydowała wziąć udział w programie. To co przeżyłam jest moje, i nie musi o tym wiedzieć cały świat. Z drugiej strony czasem prawda się przydaje, bo na takim krześle czasami łatwiej jest wyjawić żal do bliskich czy coś, bo w normalnych warunkach nie o wszystkim da się rozmawiać.
Program ogólnie jest ciekawy, ale polska wersja jest wg mnie słaba. ;]
 
 
Finch




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 29 Cze 2009
Posty: 222
Sk±d: brać forse?

Wys³any: 2009-07-28, 11:30   

Rozgadana napisa³/a:
Moim zdaniem u nie których osób co się zgodzą na ten program może bardzo dużo zmienić w związku, albo nawet i go rozwalić.. Tak, że moim zdaniem trochę głupi..

Może też być próbą.

Jak dla mnie to program ciekawy, właściwie lubie sobie czasami obejrzeć jak kobieta płacze, bo zaraz przyzna sie do zdrady. Nie dziwie sie im bo teraz liczy sie tylko kasa.
Sam bym nie poszedł ale kiedyś namawialiśmy nauczycielke z naszej szkoły żeby poszła do tego programu.
_________________

 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-07-28, 21:22   

Cytat:
Może też być próbą.


Nom może i tak, ale wątpię żebyś chciał takie coś usłyszeć np: od swoje dziewczyny czy tak żony po kilku latach małżeństwa.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
grochowska




Imiê: grochowska
Do³±czy³a: 15 Lip 2009
Posty: 185
Sk±d: from the hell

Wys³any: 2009-07-29, 09:38   

Lepiej żyć w niewiedzy?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-07-29, 09:46   

grochowska napisa³/a:
Lepiej żyć w niewiedzy?


Nom nie, ale ja bym wołała wiedzieć wszystko przed ślubem czy coś niż dowiedzieć się po kilku latach małżeństwa.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
grochowska




Imiê: grochowska
Do³±czy³a: 15 Lip 2009
Posty: 185
Sk±d: from the hell

Wys³any: 2009-07-29, 09:48   

Szkoda tylko, że ludzi stać na szczerość dopiero w momencie, gdy stoi przed nimi kasa.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-07-29, 09:54   

Nie we wszystkich przypadkach pieniądze odgrywają aż tak wielką rolę. Zdarzają się ludzie, którzy są szczerz sami z siebie.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Chrupka
:)




Imiê: Lena
Wiek: 37
Do³±czy³a: 10 Sie 2009
Posty: 31
Sk±d: Tallin

Wys³any: 2009-08-10, 13:36   

ciśnie się na usta: "czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy"
_________________
"Nawet lustro, które odbijało czas zostało stłuczone"
 
 
Lalaith
Cloud of laugh^^




Imiê: Anita
Do³±czy³a: 03 Lip 2009
Posty: 32
Sk±d: ...

Wys³any: 2009-08-10, 15:38   

Moment prawdy... program jak każdy inny, liczy się tylko wygrana- za wszelką cenę. Ludzie przed publicznością i tysiącami innych przed telewizorami wyznają całą prawdę o swoim życiu. Ja na pewno nie wzięłabym udziały w tego typu programie, ponieważ nie chciałabym by obcy mi ludzie wiedzieli o rzeczach dla mnie ważnych lub trudnych, całej prawdzie o mnie. Pieniądze nie są tego warte.
_________________
Każdy ma swoją żabę, co przed nim ucieka i swojego zająca, którego się boi.
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: