/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Moj problemik ws.muzy-pomóż albo podaj pare fajnych tytułów
Autor Wiadomo¶æ
K....
Drum'n'Bass ;]




Imiê: Krystian
Zaproszone osoby: 5
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Cze 2009
Posty: 157
Sk±d: Polska ;)

Wys³any: 2009-10-24, 22:48   Moj problemik ws.muzy-pomóż albo podaj pare fajnych tytułów

Elo all!
Słuchajcie to jest tak.Słuchanie w kółko dźwięków robionych na kompie (d&b,trance tylko te 80min itp. oraz innych podobnych rzeczy) już mi się znudziło...

Po pierwsze szukam (dla wielu) śmiesznych piosenek.Nie chodzi tu np.o Dj Yanek-naplet ;p
Tylko o piosenkę w stylu gościa z akordeonem z zapewne znanej każdemu reklamie :D
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Dla jednych gdy coś takiego włącze to total polewka ale mnie się tam podoba :D

Znacie może tytuły takich piosenek?Są takie w necie?Mogą być ruskie też....


Po II spodobało mi się regge (sry jak źle napisałem bo się nie znam) ale nie, znam w ogóle wykonawców(no przecież nie Bob Marley :P )No i tu proszę Was o podanie paru wykonawców(najlepiej polskich) ewentualnie z tytułami waszych ulubionych piosenek ;]

A jak nie wiecie to po 3 podajcie pare piosenek które bardzo wam się podobają.Ale najlepiej takie skoczne do tańczenia :D

Czekam niecierpliwie na odp.rano sprawdze...

Z góry thx ludzie

P.S.Jeśli nikt nie odp. to lipa chyba jakoś przeżyje ;/
 
 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2009-10-24, 23:50   

K.... napisa³/a:
Po pierwsze szukam (dla wielu) śmiesznych piosenek.


Proponuję tą piosenkę ;) Feet - Wodzionka i inne piosenki tych panów ;)

Cytat:
Po II spodobało mi się regge (sry jak źle napisałem bo się nie znam) ale nie, znam w ogóle wykonawców(no przecież nie Bob Marley :P )No i tu proszę Was o podanie paru wykonawców(najlepiej polskich) ewentualnie z tytułami waszych ulubionych piosenek ;]


Ja raczej na reggae się nie znam za bardzo, ale podobają mi się piosenki Jamala, głównie 'Rewolucje' i 'Kiedyś będzie nas więcej'.
_________________
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2009-10-25, 09:02   

K.... napisa³/a:
Po II spodobało mi się regge (sry jak źle napisałem bo się nie znam) ale nie, znam w ogóle wykonawców(no przecież nie Bob Marley :P )No i tu proszę Was o podanie paru wykonawców(najlepiej polskich) ewentualnie z tytułami waszych ulubionych piosenek ;]

to ja ci tutaj moge powiedziec Natural Dread Killaz - Smoke Weed fajna nutka mi sie podoba w ogole ich
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2009-10-28, 19:31   

ja Ci mogę polecić reggae, bo trochę tego słuchałam ostatnio. może Vavamuffin, tytuły jak:
bless, smoking, Jah jest prezydentem, Natasha from rush'ya, to on, rub rumor.
to w sumie piosenki które najbardziej wpadły mi w ucho. mogę też polecić Ci EastWest Rockers, w nich zakochałam się od pierwszej piosenki. to np.
dokąd tak biegniesz, ciężkie czasy, więcej ognia, transparenty, energia, gangsta, H.I.M., Irie Irie Irie, łap oddech, rockers anthem.

no to tyle. East West Rockers grają trochę więcej dancehall. a i mogę ci polecić też fajną piosenkę, choć ni wiem czy Ci się spodoba. grubson - pani RP ; ) ma świetny tekst.

no to tyle ode mnie.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: