/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Sympatyczna kobietka
Autor Wiadomo¶æ
Catchmybeat



Imiê: Marta
Wiek: 27
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 63
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-07-02, 15:31   Sympatyczna kobietka

Mam prawie 17 lat i myślę , co mogę zrobić ze sobą by mieć z życia jeszcze lepszą radość. Uwielbiam pisać wiersze , śpiewam , tańczę, jestem gadułą , nawet nieźle się uczę , chodzę do liceum od września do 2 klasy. Mam dużo fajnych rzeczy , ciuchów , ładny malutki błękitno - pomarańczowy pokoik , ale... Nie wiem co z tym wszystkim zrobić... Chciałabym odnaleźć odpowiednią drogę życiową , ponieważ mam za dużo pomysłów a tak naprawdę żadnego trwałego fundamentu, na którym mogłabym oprzeć swoje przekonania.Czasem też nie wiem jak dobrze dobrać moje ubrania , bo jestem puszysta. Hmm właściwie tego posta można przypiąć do każdej kategorii , bo ma kilka płaszczyzn:) No ale mimo tego mam nadzieję , że ktoś mi coś poradzi.A nie chcę się rozpisywać , żeby nikogo nie zanudzić,pomoże ktoś?
 
 
Bestwishes



Imiê: Justyna
Do³±czy³a: 25 Cze 2013
Posty: 4
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-07-03, 11:50   

Czego szukasz konkretnie ? Pasji, kierunku studiów, zajęć pozalekcyjnych ? Nie określiłaś precyzyjnie, więc ciężko Ci pomóc... Ale myślę, że z Twoimi talentami może warto spróbować napisać do jakiejś gazety albo wziąć udział w konkursie śpiewania, może to by Cię zafascynowało i rozwinęło, może tam byś się odnalazła...
 
 
OneBlood



Imiê: Moody.
Wiek: 29
Do³±czy³: 01 Sie 2012
Posty: 152
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2013-07-03, 17:47   

Talentów pewnie jest tyle ile myśli. Lepiej sie zastanowić co sie lubi i iść w tym kierunku. Nie można mieć wszystkiego.
 
 
 
Catchmybeat



Imiê: Marta
Wiek: 27
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 63
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-07-05, 11:44   

staram się rozwijać swoje główne pasje , mianowicie te które wymieniłam , żeby mieć szersze pole manewru w życiu . Bardzo chcę studiować , no i jestem na dobrej drodze ,żeby założyć zespół rockowy.Na zajęcia chodzę z polaka ,od września będą przekształcone w koło dziennikarskie. emm no to chyba tak to sprecyzuję "Bestwishes"
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2013-07-07, 22:22   

Nadchodzi ten czas w życiu kiedy człowiek nie ma pojęcia co chce zrobić ze swoim życiem. Jest to dość ciężki moment, ale dla Ciebie - dla osoby, która ma na prawdę wiele zainteresowań, nie powinno sprawić aż tak dużo problemów. Rób po prostu to, co sprawia Ci przyjemność, dąż w tym kierunku aż do uzyskania celu. Jeśli ta droga nie będzie jednak tą odpowiednią, próbuj dalej!
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-07-10, 13:24   

Nie sprecyzowałaś tak na prawdą o co Ci chodzi? W czym rzecz, niby wszystko masz, jesteś zadowolona, a jednak nie do końca. Masz dopiero 17 lat z każdym rokiem będziesz nabierać pewności siebie a Twoje poglądy będę się zmieniały w każdym miesiącu.Dobrze, że masz tyle ciekawych w sumie zainteresowań, ciągnij to dalej i rozwijaj swoje pasje, pewnie jeszcze dojdzie nie jedna.Jedno jest pewne - nie osiadaj na laurach,ciągle staraj się rozwijać i pogłębiać swoje zainteresowania.Zresztą człowiek uczy się całe życie,a i tak wszystkiego nie jest w stanie pojąć. Co do Twojej "puszystości" ona nie ma żadnego znaczenia,zresztą dobrze,że podchodzisz do tego z przymrużeniem oka i tak trzymaj dalej. Jedno jest pewne - musisz być fajną,mądrą dziewczyną,która poważnie zaczyna myśleć o życiu. :) Powodzenia.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: