/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
PROBLEM Z NAUKÄ„ I LENISTWEM.
Autor Wiadomo¶æ
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-08-29, 12:20   

argantil - nauka stała się przyjemnością w stosunku do tego alternatywy, bo samo zakuwanie, chyba miłe nie jest. Podziwiam was naprawdę, mi by czacha wysiadła po takim tygodniu. :)
A czytasz jeszcze jakieÅ› teksty ustaw, czy tylko testy z neta?
_________________
Mogilk
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-08-29, 13:40   

Argantil a na jaką zdajesz? Testy to chyba najlepszy sposób, bo więcej się zapamiętuje, czytanie ustaw jest jak dla mnie jałowe, owszem najważniejsze kodeksy można przerobić, ale na egzaminie masz testy więc lepiej się do tego przyłożyć i coś zawsze się zapamięta.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Wolna Bukowina




Imiê: Bukowina
Do³±czy³a: 03 Sie 2013
Posty: 26
Sk±d: wieÅ›

Wys³any: 2013-08-31, 17:22   

Naprawdę jesteś przekonana, że chcesz jakoś tam zdać maturę, a potem jakoś tam przebrnąć przez studia? Takich ludzi po prostu się nie potrzebuje. Stanowczo doradzam ci zmianę szkoły na technikum, np. takie z internatem, gdzieś dalej. Nie jest to aż tak straszny wydatek, a na pewno opłaci się bardziej niż matura zdana za trzecim razem.
_________________
,,Spójrz niewidomy co za świat
szerokiej drogi chromy
wsłuchaj się głuchy w dźwięków grad
o szczęściu durniu pomyśl!"
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-09-02, 10:43   

Najlepiej się uczyć z testów popieram. Ja się do matury uczyłam, rozwiązując poprzednie arkusze. I szło mi to dużo łatwiej i szybciej niż z książek. A jeśli chodzi o naukę języków, to niezawodnym sposobem są fiszki :)
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-02, 11:18   

Zjawisko notowane nie od dzisiaj - czasami leń chwyta każdego,ale mimo wszystko wyjścia niestety nie ma, bo..... uczyć się trzeba jeśli chce się coś w życiu osiągnąć i każdy sposób jest dobry,aby coś zostało nam w głowie. Jedno jest pewne, nauka w szkole podstawowej,czy gimnazjum wygląda nieco inaczej niż w LO czy na studiach - to już wyższa szkoła jazdy - niestety. Ale jedno jest pewne, jak można wykuć na blachę wiersz z naszego rodzimego języka, tak matematyki nauczyć na pamięć się nie da, chyba tylko wzorów. ;) - argantil - chęci też są potrzebne, (mimo że nimi jest wybrukowane piekło;), ale i siła woli,postanowienie, bo to czego teraz się doświadcza,to już nie wróci, a za kilkanaście lat chciałoby się wrócić to wcześniejszych dobrze nie wykorzystanych lat :)
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
majki24



Imiê: Janek
Wiek: 35
Do³±czy³: 07 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-10, 21:59   

Jeśli chodzi o naukę to mi trzeba się zebrać! Jak się zbiorę to siedzę i kilka godzin bez odpoczynku ;) Testy to dobry mobilizator ale najlepszy to upływający czas ;) Pozdrawiam tych, co na ostatnią chwilę rozwiązują testy ;d
 
 
argantil




Imiê: Asia
Wiek: 35
Do³±czy³a: 27 Sie 2013
Posty: 22
Sk±d: Wwa

Wys³any: 2013-09-11, 10:01   

rinoo napisa³/a:
Argantil a na jaką zdajesz? Testy to chyba najlepszy sposób, bo więcej się zapamiętuje, czytanie ustaw jest jak dla mnie jałowe, owszem najważniejsze kodeksy można przerobić, ale na egzaminie masz testy więc lepiej się do tego przyłożyć i coś zawsze się zapamięta.


Na ogólną. Więc od miesiąca kazusy i od jakiegoś czasu testy! Fajnie się powtarza. Rozwiązuję online i zdecydowałam się na e katedrę. Na plus można zaliczyć to, że do każdego pytania przywołują podstawę prawną, dodatkowo możesz sprawdzić jak wypadasz na tle innych użytkowników, rozwiązać testy z lat ubiegłych...
Wychodzę z założenia, że "jeszcze się przemęczę" do terminu egzaminu, a potem z głowy. Dl mnie to idealna motywacja:)
_________________
biegam boso po trawie i nie obchodzi mnie nic... ;)
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-12, 15:55   

Stanowczo testy to dobry pomysł. Dużo łatwiej i skuteczniej uczy się w ten sposób! To jest moja niezmieniona metoda od czasów matury i do tej pory wciąż niezawodna.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: