/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
pomożcie mi;(
Autor Wiadomo¶æ
Catchmybeat



Imiê: Marta
Wiek: 27
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 63
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-09-13, 17:39   pomożcie mi;(

potrzebuję z kimś porozmawiać. Nikt mnie nie szanuje w moim środowisku każdy ma mnie za dziwną , bo inaczej postrzegam świat, nie mam z kim rozmawiać , siedzę sama na lekcjach , na przerwach też. Starsi tego nie rozumieją, myślą , że to taki etap dojżewania. A ja mam ból bo czuje się jak śmieć , którego każdy depta i nie zwraca na niego uwagi;((
 
 
Wolna Bukowina




Imiê: Bukowina
Do³±czy³a: 03 Sie 2013
Posty: 26
Sk±d: wieÅ›

Wys³any: 2013-09-13, 20:32   

Może to nie najlepsza rada, ale daj sobie spokój ze szkołą. Jeżeli chodzisz jeszcze do gimnazjum (co w sumie powinnaś zaznaczyć) to naprawdę nie licz, że poznasz tam kogoś super. Na tym etapie edukacji ludzie są tak wymieszani, że możliwość trafienia na kogoś takiego jak ty jest bardzo znikoma. Rozwijaj się w innym kierunku, zapisz się na jakieś dodatkowe zajęcia- tam łatwiej poznasz osoby, z którymi coś cię łączy. Na klasę się nie oglądaj, przecież to tylko ludzie którzy urodzili się w tym samym roku co ty, więc czemu na siłę masz się z nimi przyjaźnić? A jak pójdziesz dalej, ludzie będą bardziej posegregowani, łatwiej będzie znaleźć przyjaźń na całe życie. I piszę to z własnego, bogatego w tej kwestii doświadczenia.

Względnie poszukaj kogoś w Internecie. Polecam przez blogi, tam dużo się dowiesz o człowieku, zanim do niego napiszesz.

Możesz zacząć od mojego :)
sztukiibanialuki.bloog.pl
_________________
,,Spójrz niewidomy co za świat
szerokiej drogi chromy
wsłuchaj się głuchy w dźwięków grad
o szczęściu durniu pomyśl!"
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-09-13, 20:45   

Za każdym razem czytając takie tematy zastanawiam się na ile to jest problem, a na ile autorka tematu ma to co ma na własne życzenie.
Ja rozumiem, że masz inne spojrzenie na świat i w ogóle jesteś inna, ale w dojrzałym świecie czasami trzeba też iść na kompromis, a nie ciągle stawiać na swoje.
Może sama swoim zachowaniem wysyłasz sygnał "nie podchodź"? Kiedy Ty sama zainicjowałaś jakiś kontakt?
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2013-09-16, 10:34   

Gimnazja to bardzo ciężki etap życiowy. To normalne że ludzie na tym etapie się nie szanują i jeżeli nie masz żadnych wartości które by Ci mogły przystwożyć zwolenników, to nie masz c0o liczyć na szacunek, tym bardziej jeżeli w7yróżniasz się od innych... Poczekaj do szkoły średniej i jeżeli tam też coś takiego będzie się działo, to czas się zastanowić czy nie lepiej czego nie zmienić w sobie ;P
_________________
Blog na każdy temat
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-09-16, 15:32   

Zatori, serio tak uważasz? Co to w ogóle za argument, że ludzie w gimnazjach się nie szanują i to jest całkiem normalne?
Jakbys zobaczyła gimnazjaliste, który podchodzi do kogoś, wyzywa go, biję to machnęłabyś ręką stwierdzając, że to takie głupi wiek i nic mu nie możesz zrobić, bo przecież on ma dopiero 15 lat?
No proszÄ™ CiÄ™...
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Rock25



Imiê: Weronika
Do³±czy³a: 01 Wrz 2012
Posty: 1
Sk±d: Z miasta

Wys³any: 2013-09-17, 00:33   

Jest jeszcze coś takiego jak Fobia Społeczna lub Fobia szkolna - może w tym tkwi problem :) .
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-17, 12:20   

Catch... Ty po prostu weź się w garść,nie rozpaczaj,nie załamuj rąk,tylko zacznij żyć tak jak inni. Nie zwracaj uwagi na tych którzy Ciebie ignorują- Ty też to rób.Bądź sobą, zachowuj się normalnie, nie udawaj innej niż jesteś. Dzisiaj świat stanął na głowie,mamy XXI wiek, życie jest inne niż wcześniej, jedni szybciej dojrzewają,drudzy zatrzymują się w rozwoju - tak jak nie przymierzając ci którzy Tobie dokuczają. Zwyczajnie w świecie "olej" ich widocznie nie zasługują na to,aby traktować ich poważnie. To Ty jesteś tą lepszą i tak masz myśleć.Ważne jest to co ma się w swojej głowie,a nie na niej. A Twoi prześladowcy zamiast mózgu widocznie mają sieczkę.Trzymaj się i nie przejmuj.Pozdrawiam.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
agacika



Imiê: Aga
Do³±czy³a: 17 Wrz 2013
Posty: 1
Sk±d: wwa

Wys³any: 2013-09-17, 16:24   

Nie ma co się załamywać. Nie wiem jak teraz jest w gimnazjum, skończyłam je bardzo dawno temu, ale rzeczywiście to co się słyszy nie jest optymistyczne. Myślę jednak, że jest dużo mądrej młodzieży i wystarczy poszukać jakiś zainteresowań a wtedy znajdą się i znajomi z podobnymi gustami i nastawieniem do świata. A szkolnych hejterów olej, nic bardziej ich nie zaboli niż to, że nie będziesz się nimi przejmować (nawet jeśli w środku będzie Cię bolało ich zachowanie). Dasz radę :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: